Foorumi tööst

Soovitused ja tähelepanekud selle foorumi kohta
Post Reply
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Foorumi tööst

Post by lauri »

11. juunil 2009 kell 7.00 uuendatakse serveri MySQL andmebaasi
versiooni. Hooldustööd kestavad kuni tund aega.

Kuna ma ise olen sel ajal Eestist eemal, siis võimalike probleemide puhul ei saa ka kiirelt reageerida. Varem õnneks pole andmebaasi versiooni uuendus foorumi või galerii toimimises mingeid uusi probleeme juurde tekitanud. Eks andke mulle telefoni teel teada, kui mingid jamad tekivad.
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

viimastel päevadel on tekkinud väike defekt, nimelt loetud teemad ei taha oma "oranži" kaotada
mõnel teemal kaob ära, mõnel ei kao
kogun vanu vene lennukimootoreid
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Ma olen seda kogenud, kui mitme arvuti tagant oled automaatselt sisse logitud. Kui ühega loed mõne teema läbi, siis teise arvuti taga näitab, et teema lugemata. Sul ehk sama asi?
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
hommiku kohvi
Posts: 399
Joined: Thu May 28, 2009 14:14
Location: tallinn

Post by hommiku kohvi »

täna oli mul nii, et kui avasin foorumi kõigepealt Mozillaga, siis oli kõik OK ja "oranzid" olemas. sulgesin Mozilla ja avasin IE-ga, siis olid kõik nagu juba loetud, kuigi ühtegi teemat ei avanud.
-------------
"Helicopters don't fly as much as they beat the air into submission"
-------------
Pakun 3D printimise teenust
User avatar
mart63
Posts: 2508
Joined: Mon Jul 24, 2006 16:44
Location: Tallinn,Mustamäe

Post by mart63 »

IE ongi saatanast :twisted:
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

hommiku kohvi wrote:täna oli mul nii, et kui avasin foorumi kõigepealt Mozillaga, siis oli kõik OK ja "oranzid" olemas. sulgesin Mozilla ja avasin IE-ga, siis olid kõik nagu juba loetud, kuigi ühtegi teemat ei avanud.
browseri vahetusega teed sa uue sessiooni ja siis on jah kõik veel lugemata teemad ka "loetud", sisuliselt logout/login ja plats on puhas

Mul aga kord juba loetud teemad ei lähe ja ei lähe eest ära, kui välja logida siis on jah tühi maa, aga ühe sessiooni ajal ei taha mõni teema maha rahuneda miskipärast.
kogun vanu vene lennukimootoreid
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Peab vist phpBB uue versiioni peale ülemineku päevakorda võtma. Kunagi, kui aega üle, teeb ära. See lahendaks nii mõnegi probleemi. Samas seni olen jätkanud loogikat, et ära näpi seda, mis töötab :wink:
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

tegelikult tundub, et see va rebane on mingi kiiksu külge saanud, teises arvutis seda probleemi ei ole
kogun vanu vene lennukimootoreid
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

lauri wrote:Peab vist phpBB uue versiioni peale ülemineku päevakorda võtma. Kunagi, kui aega üle, teeb ära. See lahendaks nii mõnegi probleemi. Samas seni olen jätkanud loogikat, et ära näpi seda, mis töötab :wink:
Kui huvi on, siis ma võin aidata.
Mul asi käpas juba, on seda paar korda tehtud juba...
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
R0mm
Posts: 59
Joined: Mon Jan 18, 2010 1:04
Location: Tallinn
Contact:

Post by R0mm »

Ma ei tea kas see on normaalne, aga ma pean alati 2x sisse logima, et ikka saaks sisse logitud. Lühidalt siis esimene kord ei toimi. Sealjuures huvitav on see, et antud probleem esineb tööl (firefox). Kodus seda probleemi pole (opera)
Veel üks huvitav asjaolu on selline, et esimene sisselogimine küll sisse ei logi, aga suudab ära kaotada märke teemade eest, kus on uued postitused. Seega peab uusi postitusi kupäeva ja kellaaja järgi otsima.
Kasulikku hobikaupa igale maitsele leiad siit:ClayPitRC
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Olen ise ka taolist küpsiste-anomaaliat täheldanud. Eks tuleb foorumi tarkvara uuendus ette võtta...
Lauri Laidna - www.pistik.com
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Post by ussimuna »

Muide, kas on minul midagist paigast ära, aga miskipärast näitab foorumi kell ka tund vähem tegelikust. Kirjas siin küll "Kõik ajad on GMT + 2 Tundi"
See sai nüüd postitatud 0:34, postitusel näitab 23:34
User avatar
MihkelP
Posts: 384
Joined: Wed May 06, 2009 1:47
Location: Mustamäe/Saue

Post by MihkelP »

Kellaaeg on juba pikka aega tund aega järgi jooksnud. Täpselt ei pannud tähele, et millal see valeks läks aga kahtlustan, et äkki on asi seotud suveajale üleminekuga märtsi lõpus.
Küpsistega on ka väga imelikud lood. Mõnes teemas kohe ei taha näidata, et postitused loetud on. Ja kui siis vägisi ära märkida kõik teemad loetuks, siis hetkel korras. Ja nii käid läbi neli erinevat foorumi alajaotust. Ja kui siis märgid teemad veel viiendas ja edasi alajaotuses, siis hakkavad need vägisi märgitud teemad teise ringiga tagasi tekkima nagu poleks loetud. Samas enamus vanemad teemad nii ei tee. Ja ka mõnede uuemate postitustega on samuti kõik korras. Vääga imelik asi. :shock:

PS. Kasutan Vistat ja Firefoxi. Muudega pole proovinud. Või on kala minu arvutis.

Mihkel
Outrage 550 CF PRO
Micro-Quad KK2.0 LCD
Futaba T10CHG 2.4G
PhoenixRC, Hubsan X4
http://www.facebook.com/kopteriklubi
User avatar
MihkelP
Posts: 384
Joined: Wed May 06, 2009 1:47
Location: Mustamäe/Saue

Post by MihkelP »

Nüüd toimus veel midagi väga imelikku.
Pärast eelmise vastuse postitamist olid äkki kõik teemad märgitud loetuks. Ka need, mida ma enda teada lugenud polnud.
Outrage 550 CF PRO
Micro-Quad KK2.0 LCD
Futaba T10CHG 2.4G
PhoenixRC, Hubsan X4
http://www.facebook.com/kopteriklubi
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

ajavöödiga on lood sellised, et kui oled sisse loginud, kehtib sinu isiklik määratud ajaväänd (Profiil alt saad muuta!). Kui ei ole sisse loginud, siis kehtib vaikimis määratud ajavöönd. Ehk siis logige sisse ja elage kasvõi GMT+7h ajavööndis ;)
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

nüüd on mu koduarvutis ka firefox midagi uut omale sisse imenud ja oranzid ära ei kustu ühe sessiooni ajal.
kogun vanu vene lennukimootoreid
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

rebase versioon 3.6.4 on sellest jamast nüüd jagu saanud
kogun vanu vene lennukimootoreid
Post Reply