M: Kyosho pult, neli vastuvõtjat, neli servot. Piltidega!

Kui sa soovid midagi oksjonile panna, siis see on õige koht! Oksjoni puhul märgi ära alghind (näiteks 100krooni), pakkumise samm (näiteks 25krooni) ja oksjoni lõppemise aeg!

Moderator: arpo

Post Reply
User avatar
Andu
Posts: 323
Joined: Wed Jan 19, 2011 23:06
Location: Tallinn
Contact:

M: Kyosho pult, neli vastuvõtjat, neli servot. Piltidega!

Post by Andu »

Kuna enda lennuki mootor suri ära ja enam ei ole isu hakata uut otsima, siis panen müüki endale väga kalliks saanud komplekti.

1) Kyosho pult, 4 kanalit, kasutab 8 AA suuruses patareid, antenn täies pikkuses 1m, kaelarihma kinnituskoht, trim (keskasendi seadistus), näitab ka sees olevate patareide seisu, kui tühjaks hakkavad saama, pistab pult kisama. Saatjal on veel simulaatori auk ja adapteri ühenduskoht, sisse saab osta ka akud. Puldi kanaleid saab ka tagurpidi keerata - reverse nupud olemas.
Targemad on rääkinud, et puldil on tegelikult viis kanalit, juurde saab panna ühe nupu, mida saab kasutada näiteks simulaatoris. Pulti käib veel kvarts, hetkel ühendatud 68 - see jääb kuskil 35MHz juurde.
Vastuvõtjate taha on kirjutatud, et sobivad kvartsid 35-68, FM35.080M
Pilt: http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 6058_n.jpg

2) Kaasa tulevad neli vastuvõtjat. Üks otse lennukilt, koos antenniga - töötav versioon, teiste eluolu kohta ei oska aga kindlat garantiid anda. Ka vastuvõtjate sisse käivad kvartsid, nendesse annan ühe kaasa - ühildub puldi omaga. Külge saab veel panna erinevaid jumpereid, millega reguleeritakse, kuidas servod töötavad ja kas mootor on üldse ühendatud.
Kopeerin siis veel kirja ühelt vastuvõtjalt: SR 390RX(35MHz)
Lisaks siis veel: kiiruseregulaatorid on sisse ehitatud ja igal vastuvõtjal on kaks servo pistikut. Kahel vastuvõtjal on olemas komplektsed juhtmed, kuid ülejäänult kahelt on need miskipärast otsast ära lõigatud (saab uued või teised juhtmed siiski asemele või tagasi panna)
Pilt kolmest vastuvõtjast:http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 8601_n.jpg

3) Neli servot, kaks on võetud otse lennukilt - neid olen töötamas näinud.
Ülejäänud kahe kohta ei oska samuti garantiid anda, kuid arvan, et ka neil pole midagi häda. Kui aega tekib ja aku leian, siis saan kõikide korrasolekud järgi proovida. Kahel servol on puudu too... "pea", kuhu külge käib latt / kang, mis näiteks elerone liigutab, teisel kahel on see aga täiesti olemas. Servodel on viis juhet ning mingeid kirju ma nende pealt ei leidnud. Pilt kahest servost:http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 0086_n.jpg

Usun, et kui lennukile panna kaks vastuvõtjat, mõlemale ühesugused kvartsid, siis saab korraga kasutada ka nelja servot või näiteks kahte mootorit - kõik on fantaasia ja tahtmise taga kinni.

Hinnaks kogu kupatusele paneksin 10€, sammuks näiteks 50 € senti e. 0.50€, vanas rahas teeb see umbes 150 Krooni komplekti eest ja sammuks peaaegu 8 Krooni.
Lõppemise ajaks näiteks Kaduneljapäev e. 31. märts - kui see on liiga lühike või pikk aeg, saab muuta (pole suurem asi oksjoni pidaja).

Küsimusi küsige julgelt ning pakkumisi tehes pakkuge ka ikka julgelt.
Kui veel garaažis otsin, siis võib-olla leian servosid või vastuvõtjaid juurde, aga pead ei julge anda.

Kokkuvõtlikult kogu kupatus:

1) Pult
2) Neli vastuvõtjat
3) Neli servot
4) kaks 68 kvartsi

Päritolu: Originaalis on tehnika mõeldud J-3 Piper Cubile, kasutuses on aga olnud mõnda aega Piperi peal ja siis natukene huvitavama masina küljes.

Edit: Mõned kirjavead ja lõppemise kuupäev.
Last edited by Andu on Fri Mar 11, 2011 4:14, edited 2 times in total.
User avatar
priitom
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2011 22:07
Location: Viljandi

Post by priitom »

No ma teen otsa lahti: 15€
User avatar
Andu
Posts: 323
Joined: Wed Jan 19, 2011 23:06
Location: Tallinn
Contact:

Post by Andu »

Leidsin ühe aku ja proovisin täna servod ning vastuvõtjad ära.
Kaks servot töötavad laitmatult, nagu esimeses postis ütlesin, ka kolmandal pole midagi häda, aga ei tea, kas neljas servo vahepeal juperdas (ei saanud ühendust juskui), sest vastuvõtjalt pistik lahti või on servo pistikust lihtsalt juhe lahti - natukene liigutades hakkas jälle tööle.

Kahel vastuvõtjal ei suutnud tuvastada mingit defekti, kuid need kaks, mis pildil ilma juhtmeteta on, võtsid voolu sisse ja hakkasid servosid väristama, kuid puldile ei allunud. Võimalik, et kvartsi pesa on lihtsalt ära kulunud või plaadilt lahti. Samas võis mu aku ka lihtsalt liiga tühi olla.
Igatahes saab neid arvatavasti ülejäänud kahele väga edukalt doonoriks kasutada.

Ikkagi arvan, et hinda pole liiga palju, või olen lihtsalt liiga isekas.
User avatar
priitom
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2011 22:07
Location: Viljandi

Post by priitom »

... no... ma äkki tühistaks oma pakkumise, kui need nõnda "aga" peal püsivad. :D
Terved servod võtaks mingi muu hinnaga ära, kui need mulle sobivad.
User avatar
Andu
Posts: 323
Joined: Wed Jan 19, 2011 23:06
Location: Tallinn
Contact:

Post by Andu »

Et kui neljast vastuvõtjast kaks töötavad, aga on "agaga" siis ei kõlba - selge, saan aru.
Ega mul vahet ei ole, kas vedelevad kodus kapiotsas või lähevad kellelegi teisele kasutusse. Lootsin, et ehk on kellelegi kasuks lihtsalt.
Hea küll - mõni kuri admin või mode võiks siis pakkumise posti kustutada!
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

ja kuidas seadmed kätte saaks`? st.kas on ka võimalus et need liiguvad rakvere suunas? (kui pakkuda ja võita)
User avatar
Andu
Posts: 323
Joined: Wed Jan 19, 2011 23:06
Location: Tallinn
Contact:

Post by Andu »

Võimalusi on palju. Transpordist räägime siis, kui asjad on endale õnnelikult uue omaniku leidnud.
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

ok pakunsiis 15euri
User avatar
Andu
Posts: 323
Joined: Wed Jan 19, 2011 23:06
Location: Tallinn
Contact:

Post by Andu »

Enne, kui oma pakkumisi tulistama hakkate, palun lugege korralikult esimene postitus läbi ning vaadake ka pilte.
Regust tuleb välja KAKS juhet ning sinna ei saa ühendada harjadeta mootorit.
User avatar
Andu
Posts: 323
Joined: Wed Jan 19, 2011 23:06
Location: Tallinn
Contact:

Post by Andu »

Asjad jäävad ilmselt mälestuseks riiulisse seisma. Võib teema lukustada või kustutada.
Post Reply