mini inferno

Autod mis kihutavad kruusal, liival ja muda sees
Post Reply
User avatar
Mammu
Posts: 7
Joined: Sat Jul 31, 2010 15:28

mini inferno

Post by Mammu »

Olen siin maailmas uus.Olen lapsest saati olnud autode fänn.Siis kui teised tüdrukud mängisid nukkudega :oops: mängisin mina autodega.Mis teha sündisin vist vales kehas.Jään ootama abi ja nõuandeid algajale.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Kas sarnane kuulutus Särtsuga.Siis tõenäoliselt otsib Ta Sulle "abimeest" :) No huvitav oleks kohe näha kumma kuulutuse peale sõnumid tulevad :) Aga ära põe ,me siin kõik vales nahas sündinud .Mul oli ka raske lapsepõlv :) Kui teised mängisid poistega siis mina mängisin tüdrukutega :) Aga abistavaid käsi leiad siit ehk küllaga,nii et EDU SULLE mootorite maailmas.Oleksid Sa Hiiumaa klubis siis saaksid nitro off-roadi treenimiseks :wink:
User avatar
Mammu
Posts: 7
Joined: Sat Jul 31, 2010 15:28

Post by Mammu »

Njaaa Särts pani jah eelmise kuulutuse.Mina olen naissoo esindaja ehk siis tema teine pool.Vot kahjuks ei kuulu ma tõesti sinna klubisse.Tead käed kibelevad juba puldi külge ja tahaks juba kihutada.Mis parata autopisik väiksest peale veres :wink: . Ja aitähh heade soovide eest! :)
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Kuidas Sinu projekt edeneb? Mitu paari kumme(rehve) oled ära sõitnud selle ajaga? Või oled loobunud??? :cry:
User avatar
Mammu
Posts: 7
Joined: Sat Jul 31, 2010 15:28

Post by Mammu »

Looda sa et ma lõpetasin.Kaks paari papusid on juba ammu läbi tallatud.Uut mootorit tahaks.Võiks tiba tigedam olla.Mitu cräshi ise teind oled?Kas vahu liimimine juba selge või? :lol:
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Kui aus olla pole liiminudki sest mul on lihtsalt vedanud.Kõik raskemad maandumised on lõppenud proppide purunemisega.Ja nendel millel telikud, olen lihtsalt uued ja tugevamad teinud.Ma ei tea kedagi kes teaks kedagi kes pole ühtegi originaal mudelit ümber putitanud sutsu. Moodisin just Mustangit.Ja peale seda on nii nagu iluoperatsioonidega ENNEM ja NÜÜD. Märgatav vahe :)
Seda on rõõm kuulda et pole nurka visanud :) No eks varsti proovid ehk kätt ka õhus :)
User avatar
Mammu
Posts: 7
Joined: Sat Jul 31, 2010 15:28

Post by Mammu »

Sai proovitud 1822-2100 foorumist mehe ostetud mootor kodukootud laeplaadi piperi peal.Päästis paks ja kõrge hain.Aga vähemalt proovisin.Mis puutub infernosse.....ooooootan millal saab meha terveks siis räägime edasi.Hurraaaa naistele.Toetage mehed meid.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Kas niukest vaimu siis ei tulnud peale et küll ma uuesti proovin ja hakkama saan?
See oli siis jaanipäeva aegu kui lennutasid? Tahaks kohe kangesti näha kuidas naised vigurdavad ja mehed kotti saavad :) Sa võta simu ja harjuta ning suvel tule Hiiumaale. Ja siis on abivalmid mehed kõik koos. No autoga võid ka tulla aga lennutamisega võib olla oht et just Sina võid olla see kellele ausamba püstitan :) Aga ära lase sellel hobil üle pea kasvada muidu jätad kõik kodutööd ja lastekantseldamise tahaplaanile. Kas see on teil äkki perekondlik viirus. ?
User avatar
Mammu
Posts: 7
Joined: Sat Jul 31, 2010 15:28

Post by Mammu »

Eile katsetasime mehega esimese paberplaaneri balsakerega.Lendas u 50 m.Niiske ilm segas,imbus läbi.Muutus tatiseks.Nii et kas tahad õpetada mind lenduriks?
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

No nii . :) Sul tuleb ikka Hiiumaale tulla,sest niukesi hakkajaid naisi on meil kohe hädasti vaja :) Aga kes siis paberist vesilennuki ehitab??? Muideks üks trainer ootab just nimelt naispilooti . Ütleme nii et rääkisid augu pähe ja võid arvestada isikliku treeneriga :) Ainuke tingimus on vaid see et pooleli ei tohi jätta ja peab olema Hiiumaa Mudeliklubi liige. Arvan et kumbki tingimus ei käi Sul üle jõu.? :)
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Hea on siin pinnida tegusat mudelisportlannat aga kahjuks pole Sinu tegemistest kaua kuulda olnud.Kas oled tehnika huvi padjaklubi tegemiste vastu vahetanud? Saan aru et sooje sokke on ka vaja kududa sest külmad ilmad juuuu. :)
User avatar
Mammu
Posts: 7
Joined: Sat Jul 31, 2010 15:28

Post by Mammu »

oi sokid on juba ammu valmis kootud aga ostjaid on vähe ja seoses sellega on ressursipuudus.(mees küsi:kas tahad uut kodulooma endale?hetkel pole saadaval aga sellel teemal annab tulevikus läbirääkimisi pidada.)mees saadab tervisi(särts), uusi vingeid lennukeid ja vägevaid crashe(fly must live!) :wink: :shock:
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Mis number Sul pakkuda on? Ma saan aru et ega Sul soojaga probla pole sest Sul SÄRTS kodus ju :)
User avatar
Mammu
Posts: 7
Joined: Sat Jul 31, 2010 15:28

Post by Mammu »

Juhhhuuuuuuuu......... Särts "pani kinni" 2040 red mootori ja regu.1000 turnigy aku on mul juba pihus.Nüüd siis meestemaailma-mätas kuiv,ühele meist lauluõli ja teisele autakusse voolu(mis kellele arvake ise).
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Oot kas siis võistlustele või ??? Massin komplekteeritud ? Mis klubi alla kuulud? Ja kas sponsor siis Sul vaid oma särakas ? Ja mis õli??? Kuhu Sa siis selle voolu veel lased? Kas pildil Sul oma pill ? Oi kui palju küsimusi. Aga oled ikka TUBLI :) seda on näha.
Post Reply