Tapatalk ja nutitelefon

Soovitused ja tähelepanekud selle foorumi kohta
Post Reply
User avatar
chris
Posts: 97
Joined: Tue Jun 09, 2009 12:14
Location: Tallinn
Contact:

Tapatalk ja nutitelefon

Post by chris »

Hei
Kas annaks vahest selle foorumi aktiveerida Tapatalkis (www.tapatalk.com)

Tapatalk selline nutitelefonidele tehtud foorumi programm, hõlbustab liikuvale inimesele foorumi jälgimise.
Tapatalk on nii iOS kui Android platformil olemas.

Päikest :wink:
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Sa oled nüüd teine huviline sel teemal... vist peab käsile võtma jah.
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
chris
Posts: 97
Joined: Tue Jun 09, 2009 12:14
Location: Tallinn
Contact:

Post by chris »

Good...
kuna otsing tapatalki kohta midagi ei andnud, siis arvasin et olen seni veel ainus.
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Ma olen seda Lauri'le juba pikka aega rääkinud, pakkusin isegi abi kunagi, aga ta ei võta vedu kuidagi...

Üks asi on Tapatalk, aga kõige rohkem häirib mind see et sellel siinsel phpbb versioonil on mingi viga küljes, ta märgib teemad loetuks ainult selles seadmes kus Sa seda teemat loed. Ma kasutan siinset foorumit 2'st arvutist, vahest ka läpakast ja mobiilist, varsti ehk ka mingist tabletist, seega kuidagi tüütuks hakkab juba muutuma see igas seadmes samade teemade uuesti lugemine.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
mart63
Posts: 2508
Joined: Mon Jul 24, 2006 16:44
Location: Tallinn,Mustamäe

Post by mart63 »

JazZ wrote: Üks asi on Tapatalk, aga kõige rohkem häirib mind see et sellel siinsel phpbb versioonil on mingi viga küljes, ta märgib teemad loetuks ainult selles seadmes kus Sa seda teemat loed. Ma kasutan siinset foorumit 2'st arvutist, vahest ka läpakast ja mobiilist, varsti ehk ka mingist tabletist, seega kuidagi tüütuks hakkab juba muutuma see igas seadmes samade teemade uuesti lugemine.
+1
User avatar
chris
Posts: 97
Joined: Tue Jun 09, 2009 12:14
Location: Tallinn
Contact:

Post by chris »

JazZ wrote:Ma olen seda Lauri'le juba pikka aega rääkinud, pakkusin isegi abi kunagi, aga ta ei võta vedu kuidagi...

Üks asi on Tapatalk, aga kõige rohkem häirib mind see et sellel siinsel phpbb versioonil on mingi viga küljes, ta märgib teemad loetuks ainult selles seadmes kus Sa seda teemat loed. Ma kasutan siinset foorumit 2'st arvutist, vahest ka läpakast ja mobiilist, varsti ehk ka mingist tabletist, seega kuidagi tüütuks hakkab juba muutuma see igas seadmes samade teemade uuesti lugemine.
Lauri võtab vedu küll kui tegevus mõtestatud on...

Aga säärast probleemi millest kirjutad mina küll ei tunnista. Loen foorumit kahe arvuti pealt +mobla. kuna olen pidevalt sisse logitud ja logimisel on lubatud automaatne sisse logimine, siis teemat mida ühes arvutis loen enam teises ei näe lugemata hulgas.

See, mida kirjeldad, võib tekkida siis (ja mitte ainult selle foorumiga) kui sa ei ole sisse logitud... Sel juhul foorumi programm istutab sinu aruvutisse küpsise mille järgi järgmine kord aru saada mis sul loetud ja mis lugemata. Küpsised on aga selle riistvaraga seotud ja mitte sinu kasutajakontoga... kui oled sisse logitud siis algoritm sinu loetud/lugemata postituste kohta on teine.
Ehk abiks, luba kõigil oma seadmetel (sh mobla) automaatselt sisse logida ja seda probleemi ei tohiks sul enam olla.
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Mul logivad kõik seadmed automaatselt sisse, mis Sa tõsiselt arvad et ma viitsiks iga kord sisse logida?

Ma loen pidevalt umbes 5 erinevat foorumit ja see probleem on mul ainult pistiku foorumis, seega ma ajaks selle ikkagi foorumi süüks.

Ma olen ka proovinud küpsiseid ja meelde jäätud salasõnasid kustutada, aga see ei muuda midagi.
Last edited by JazZ on Thu Mar 24, 2011 16:42, edited 1 time in total.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
hommiku kohvi
Posts: 399
Joined: Thu May 28, 2009 14:14
Location: tallinn

Post by hommiku kohvi »

chris wrote:
Aga säärast probleemi millest kirjutad mina küll ei tunnista. Loen foorumit kahe arvuti pealt +mobla. kuna olen pidevalt sisse logitud ja logimisel on lubatud automaatne sisse logimine, siis teemat mida ühes arvutis loen enam teises ei näe lugemata hulgas.
+1
User avatar
mart63
Posts: 2508
Joined: Mon Jul 24, 2006 16:44
Location: Tallinn,Mustamäe

Post by mart63 »

Mul kõigis kolmes seadmes automaatne sisselogimine, kuid loetud teemasid näitab ikkagi "oranzina".
Lauaarvutis ja süleris Firefox 4 ja moblas Opera.
User avatar
hommiku kohvi
Posts: 399
Joined: Thu May 28, 2009 14:14
Location: tallinn

Post by hommiku kohvi »

mina kasutan tööl testarvutis Safarit, MOzillat ja teises töö arvutis IE ja Mozilla.
kodus Mozilla ... igalpool olen automaatselt sees ja mul töötab nagu dream :)

PS! brauserid on ikka viimased versioonid
User avatar
Matsa
Posts: 682
Joined: Mon May 17, 2010 15:10
Location: Tallinn
Contact:

Post by Matsa »

+1
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Endiselt paluks uuendust foorumi tarkvarale!
Nüüd mul on veel üks seade juures mille pealt tahaks foorumit külastada aga sellega on sama probleem, teemasid loetuks ei märgita.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
chris
Posts: 97
Joined: Tue Jun 09, 2009 12:14
Location: Tallinn
Contact:

Post by chris »

Ja Tapatalk ka palun.
User avatar
Wreckie
Posts: 359
Joined: Mon Jan 07, 2008 17:11
Location: Kagu-Eesti, Tallinn

Post by Wreckie »

Oleks ka poolt, samuti nutitelefoniga külastaja.
User avatar
chris
Posts: 97
Joined: Tue Jun 09, 2009 12:14
Location: Tallinn
Contact:

Post by chris »

Ega sellest Tapatalk lahendusest miskit vahepeal juhtunud ole.
Nutitelefonid vallutavad maailma ja kole palju lihtsam oleks, kui annaks Tapatalkis foorumit jälgida.
Upiks seda teemat siis.
Post Reply