Kadunud kopter :(

Postita siia naljakaid ja erilisi pilte ja videosid, mis on mudelismiga seotud
Post Reply
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Kadunud kopter :(

Post by ussimuna »

Tere!

Kurdame siis seekord oma muret. Nimelt oli Andresel (loe Prosper) mõte talvistele lennupäevadele oma uus koopiamudel kaasa vedada. No edev tükk ju. Plaan klaar, vaja ainult pisi "tuunimine" teha veel. Ilm oli ilus, tuulevaikne. Vedasime siis Kopteri platsile ja hääled sisse. Enne panime muidugi lennuplaani paika, noh nagu tavaliselt ikka, et laseme täpiks ...
Mootorid said soojaks, kõik tundus OK. Muidugi mingid kahtlased piiksud ja raskuskese paigast ära, aga sellega oleks aega olnud ka peale lendu tegeleda. Ja nii ta läks, meie kotkas. Ainult et selles üleskeerutatud lumemöllus ei olnud enam võimalik näha, kus masin on :( Siis kui Andres lõpuks silmad lahti tegi oli kopter juba päikeses ja seetõttu juhtimine võimatu.
Et siis üleskutse, kui te kuskil näete lume sees sarnast auku, äkki uurite lähemalt. Kaugele ta ikka selle paagitäiega siis lendab ...

Et kergem oleks tuvastada, siis siin ka video http://youtu.be/ibfQkhy6sjM
User avatar
Scoop
Posts: 589
Joined: Fri Mar 16, 2012 23:13
Location: Tartu

Post by Scoop »

Kui täispaagiga sai lendu lastud, siis ca 3534763.94 ruutkilomeetrit maad, kuhu ta jõuda võis, läheb krt raskeks see läbikammimine isegi kogu kommuuniga :D
Täpne 3D skanneerimine, võta ühendust.
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Post by ussimuna »

Ei sellega pole muret, norrakatele ja poolakatele sai juba teatatud :oops:
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

ussimuna wrote:Ei sellega pole muret, norrakatele ja poolakatele sai juba teatatud :oops:
Norrakad, poolakad... ?!?
Selle ala kammimiseks oleks ikka *hiinlasi* vaja.
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

Ehk pakkuksid Venelased ka abi :lol:
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

No jah päike oli vastu ja nii ta silmist kadus :( . Ma ise arvan ,et ta ikka Hiiumaale laskus. No see kuskile Linnumäe suunas läks. Praegu raske otsida lume sees aga ehk siis suvel aitate otsida kui lennupäevadele tulete :) Aga ma siiski arvan, et throttle curve oli paigast ära :)
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

Leitud! Infot saab minu käest siis. Bindisin ta oma saatja peale igaks juhuks ära :-)
User avatar
usamees
Posts: 446
Joined: Sun May 11, 2008 1:30
Location: Tallinn telefon 55 21 404

Post by usamees »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Suured tänud Kalle :) Pidingi juba leiutasu välja panema :) Aga nüüd mõtlen, et leidja võiks ta siis omale jätta vaevatasuna :) Õnnitleme uut kopteriomanikku :)
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Kpe wrote:Leitud! Infot saab minu käest siis. Bindisin ta oma saatja peale igaks juhuks ära :-)
Et panid nagu tõupullile rõnga ninasse :D
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

prosper wrote:Suured tänud Kalle :) Pidingi juba leiutasu välja panema :) Aga nüüd mõtlen, et leidja võiks ta siis omale jätta vaevatasuna :) Õnnitleme uut kopteriomanikku :)
Tänud tänud! Mul nüüd selliseid garaažis kohe mitu tükki juba :-). Tea kas sealt Kärdla poolt veel midagi siiapoole teel on - teeks kohe ruumi.
Post Reply