ACES WASG 2013 Soome

Õhuvõitlus - Aircombat igal kujul
Post Reply
User avatar
tikka
Posts: 902
Joined: Wed Jan 31, 2007 13:33
Location: Rakvere

ACES WASG 2013 Soome

Post by tikka »

Järgmise aasta 14-18. augustil peaks toimuma õhuvõitluse suurvõistlus Tallinnast ligi 560km kaugusel Iisalmi lähedal. http://www.acesfinland.fi/wasg2013 Tundub päris hea võimalus sellist üritust näha, mina olen väga huvitatud. Saaks nüüd puhkuse ka selleks ajaks.

Kui võistlustel on igal osalejal kohustuslik abilise-mehhaaniku olemasolu, siis seda rolli võin ka täita. Tagavaraks saan kaasa võtta akulaadija, sisepõleka starteri jms varustust. Põhimõtteliselt olen nõus meeskonnale ka mõne oma lennuki varuks võtma (tean, et ei pruugi seda ühes tükis tagasi saada)

Otsustamiseks on aega päris palju. Minu arvates võiks Tallinnast/Keilast ikka keegi minna :wink:. Kui aega ja raha, siis asuks teele isegi mõni päev varem ja külastaks mõnda teekonnale enam-vähem lähedal asuvat lennundusteemalist muuseumi. Näiteks Tikkakoski, Vantaa, Tuusula või Vesivehma. http://www.aviationmuseum.eu/World/Euro ... /index.htm
User avatar
tikka
Posts: 902
Joined: Wed Jan 31, 2007 13:33
Location: Rakvere

Post by tikka »

Eelmises postituses oleval lingil on nüüd veel infot tulevast võistlusest. Registreerimise viimane tähtaeg on 01.04.2013.
Rozario
Posts: 12
Joined: Sun Feb 19, 2012 23:07
Location: Estonia, Ida-Virumaa

Post by Rozario »

Rozario
Posts: 12
Joined: Sun Feb 19, 2012 23:07
Location: Estonia, Ida-Virumaa

Post by Rozario »

Tere piloodid! Ma tahan teid kutsuda Soome võitlema 1: 12.
kui sa ei oska lennata teie ees sõidab tema taga ja teil on lennukist kaasa võtta ACEC eeskirju. Priezhayte meil konkurents aprillis.
Koos me võidame!
Rozario
Posts: 12
Joined: Sun Feb 19, 2012 23:07
Location: Estonia, Ida-Virumaa

Post by Rozario »

Чуствую с переводчиком еще хуже.....
Скоро уже соревнования.... стройте самолеты желателно по правилам.
или покупайте у нас .в апреле уже соревнования. большого уровня не требуется - главное удержатся 7 минут не залетев за спину.и по возможности отрубить ленту.
andresures
Posts: 347
Joined: Tue Feb 08, 2011 21:52

Post by andresures »

Andres-Andrei
Post Reply