Uued ressursid

Soovitused ja tähelepanekud selle foorumi kohta
Post Reply
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Uued ressursid

Post by lauri »

pistik.com on aegade algusest alates kasutanud zone.ee teenuseid. Tänane tore uudis on see, et hakatakse sama raha eest rohkem teenust pakkuma! Serveripind kasvas 5x mis võimaldab veidi vabamalt hingata. Tänaseni oli serveripinna kasutus pidevalt üle 100% (jah, see on võimalik :wink:).

Niiet lähitulevikus vaatame üle phpBB foorumi tarkvara uuenduse ja mõtleme välja, mida teha galeriiga - vajab ka softiuuendust, kuid kui viimati uurisin olukorda, oli see üpris komplitseeritud.

Mõned kuud tagasi foorumisse ilmunud tagasihoidlik reklaambänner on end ka enam-vähem tõestanud. Kui seal mõnda huvi pakkuvat reklaami näed, siis on täiesti lubatud sellel ka klikkida. Rikkust see majja ei too, kuid aitab igakuist serveripinna rendikulu vähendada.
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
Scoop
Posts: 589
Joined: Fri Mar 16, 2012 23:13
Location: Tartu

Post by Scoop »

Väga hea uudis. Kas kunagi on ka selline uuendus tulemas, mis pakub võimalust vaadata lugemata postitusi või nt "Tänased postitused"? Hetkel on võimalus vaadata peale eelmist külastust postitatud teateid, aga need kipuvad tihti ära kaduma, kui vahepeal kusagil ära käid.
Täpne 3D skanneerimine, võta ühendust.
User avatar
zebra1188
Posts: 76
Joined: Mon Nov 06, 2006 20:26
Location: Keila

Post by zebra1188 »

See on nüüd raudselt Lauri kuri Aprilli nali, et asjad paremaks lähevad :P :twisted:
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Kahjuks pole tegu naljaga :wink:
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Vahepeal oli pistik.com maas, põhjus järgnev:
Erakorralise hoolduse tõttu on täna ja järgnevatel päevadel Zones majutatud veebidel töövälisel ajal kuni 10 minuti pikkuseid töökatkestusi.

Katkestused ei mõjuta DNS-i, e-posti ega muid teenuseid. Hooldustööd tuleb koheselt teostada, kuna oleme koostöös serveritootjaga avastanud partii servereid, mille puhul on esineb kõrgendatud risk rikkele, mis võib põhjustada andmete terviklikkuse ja käideldavuse kadu. Tööde käigus see risk maandatakse.
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Lauri lubadused on juba nagu Elion'i omad :-)
Millal siis phpbb uuendus tuleb? Ja kas on lootus ka Tapatalk tugi saada? Endiselt oleks huvi siinset foorumit lugeda, aga tahvli browseris ma lihtsalt ei viitsi seda teha. See on ainuke foorum, mida ma külastan, millele ei pääse tapatalk'iga ligi :-(
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
mcmatrix
Posts: 266
Joined: Wed May 09, 2007 17:01
Location: Peetri alevik / Harjumaa
Contact:

Post by mcmatrix »

Olen ka igati poolt, et saaks foorumist nutiseadmesse
sobiva versiooni. Kas siis läbi selle tapatalki või mobiilse
veebina.
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Paistab et Lauri ei vasta küsimustele ka, täpselt nagu Elion :-)
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
martc
Posts: 394
Joined: Tue Jan 08, 2008 21:47
Location: jüri

Post by martc »

Siiani on Lauri teinud suurepärast foorumit ainult enda rahakotti ja aja arvelt...............tasuta infotelefoni nõuda on veidi liiast..........parem mõelda millega saaks abiks olla(mittu korda olete foorumile teenetegemiseks klikkinud ülala reklaami aknal)................
Tuleks teenuste nõudjatele(tapatalk ,mobiilne veeb ,infotelefon) kehtestada kuumaks ,mingi 20 Euri nii kui Elionis...... :? :?:
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

martc wrote:Siiani on Lauri teinud suurepärast foorumit ainult enda rahakotti ja aja arvelt...............tasuta infotelefoni nõuda on veidi liiast..........parem mõelda millega saaks abiks olla(mittu korda olete foorumile teenetegemiseks klikkinud ülala reklaami aknal)................
Tuleks teenuste nõudjatele(tapatalk ,mobiilne veeb ,infotelefon) kehtestada kuumaks ,mingi 20 Euri nii kui Elionis...... :? :?:
Tegelikult on nii et ma pakkusin Lauri'le kunagi aastaid tagasi et teen ise uuenduse ära, aga ta arvas et saab ise hakkama...
Ma olen üsna teadlik foorumi haldamisega seotud kuludest, endalgi selline kohustus kaelas.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
Riff
Posts: 1439
Joined: Mon May 03, 2010 10:12
Location: Rakvere

Post by Riff »

Milles seisneb tapatalk eelis? Kas tegemist oleks lihtsustatud info kuvamisega? Hetkel kriban seda teksti nokia c7 telefonist, ei saa öelda, et see oleks väga ebamugav, opera brauser.
Raimo
T-Rex 600 EFL DFC 3GX HV; T-Rex 600N DFC 3GX OS55 LimitedEdition HV; HK250GT - DFC 3gx savöx jne :) ; RF 5,5G; DX9; RoboCat 280 (Holybro F7, Tekko32, Atlata2 HV, Monster 2 jne )
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Riff wrote:Milles seisneb tapatalk eelis? Kas tegemist oleks lihtsustatud info kuvamisega? Hetkel kriban seda teksti nokia c7 telefonist, ei saa öelda, et see oleks väga ebamugav, opera brauser.
Raimo
Tapatalk'iga on lihtsam kui paljusid foorumeid regulaarselt loed. Ilmselt harjumuse asi ka.
Aga foorumi uuendus oleks juba selle pärast vajalik et oleks aru saada mida sa lugenud oled ja mida mitte. See praegune versioon märgib kõik loetuks peale igat külastust. Näiteks keegi saadab mulle sõnumi siin, ma tulen siia, loen sõnumi ja panen lehe kinni ja kõik postitused märgitakse loetuks, mis siis et ma ühtegi ei lugenud.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Post by ussimuna »

Hmm, mul sellist muret pole küll olnud .. Mozilla brauser WinXP/Debian

JazZ wrote: See praegune versioon märgib kõik loetuks peale igat külastust.
Post Reply