Kuidas abiks olla?

Teemast mööda vestlus... ehk kõik mis pole seotud mudelismiga!
Post Reply
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Kuidas abiks olla?

Post by lauri »

Siia võiks kirjutada, kuidas keegi saab foorumiliikmetele elus kasulik olla ehk siis mida päevasel ajal teed :?:

Ise pakun kõigile hea hinnaga mudelikaup A-st O-ni ning paralleelselt valmistan ka pilti telepurki, ehk siis kõik mis seotud video ja telendusega, montaazh ja muu seesugune. Nõu ja jõuga võin aidata ka videomakki teleka külge ühendada :)
Lauri Laidna - www.pistik.com
Henri
Posts: 47
Joined: Tue Sep 05, 2006 10:32
Location: Tallinn

Post by Henri »

Mina tegelen trüki ja trükiste kujundamisega. Montaaziga tegelesin ma 10 aastat tagasi ETV-s. :D
Miljon miksi.
User avatar
Rixy
Posts: 46
Joined: Tue Jul 04, 2006 11:16
Location: Tallinn

Post by Rixy »

Tervitused.

Mina, Rainar, tegelen kergmetall konstruktsioonide projekteerimisega 3D-joonestus programmis. Praegune suund on kõikvõimalikud piirded, trepid, käsipuud ja on ette tulnud ka teistsuguseid töid, nagu näiteks Jüriöö pargis (Peterburi mnt. ääres) see 30m tuletorn on minu käe alt läbi käinud.
Olen mõelnud, et tahaks mõne mudellennuki detail haaval ülesse joonestada, samuti ka projekteerida mingi offroad masinat, kuid aja nappuse tõttu olen seda edasi lükanud tulevikku.

Paar pilti tuletornist:
http://gallery.pistik.com/view_album.ph ... me=album16
User avatar
vallojoe
Posts: 501
Joined: Tue Aug 08, 2006 23:41
Location: Tallinn/Harjumaa

Post by vallojoe »

Süsadmin - peamiselt solarise masinad. Minu ja paarimehe käpa all peaks olema eesti kõveimad Sun serverid. :P Kui viimasel ajal seis muutunud pole.

Hobikorras igasugune video ja ka fotovärk. Kui vaja, siis saab analoogvideo arvutisse või dvd peale ajada, samuti negatiive ja slaide scannida.
User avatar
Submarin
Posts: 826
Joined: Sun Aug 27, 2006 17:49
Location: Tln

Post by Submarin »

Kõik mis on (büroo)mööbli ja seifidega seoses :D
Futaba T8FG
TBS Discovery
GoPro 3 BE +

51980760
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

Aitan heameelega kõiki kodanikke,kes soovivad omandada Renault firmamärki kandvat sõidukit,niiet automüüja.
ttr
Posts: 85
Joined: Wed Jul 05, 2006 16:59
Location: Tallinn

Post by ttr »

No mul hunt kriimsilma 9 ametit. Kuigi leiba teenitud aastaid elektroonika ja mehhatroonika valdkonnas. Igasugu elektroonika, nii raua kui softi väljatöötamise poolelt olen nõu ja jõuga abiks. Kokkuvõtvalt mehaatroonika. Elektrooniline raud, mehhaaniline raud ja soft. Pigem softi ülesehitus ja algelise koodi kribamine. Päris kõva progeja pole :)
Hetkel häälestan 3G kõrgsagedusevõimenedeid, e siis repeaterid mobiilside tehnika suunal.
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

elektrimõõtmised, kaablivead
üldjuhul on tööd jämedate kaablite kallal
kogun vanu vene lennukimootoreid
mart
Posts: 498
Joined: Tue Aug 15, 2006 16:53
Location: Wermelskirchen

Post by mart »

Toodan ja müün nähtamatut valgust. www.radiant-dyes.com

Oskan ehk abiks olla, kuí küsimusi seoses saksamaaga.
User avatar
felch
Posts: 1462
Joined: Wed Apr 22, 2009 16:48
Location: Tallinn, Nõmme
Contact:

Post by felch »

Seoses ühe teise teemaga juhtusin siia ja... polegi end kirja pan'd. Vaja viga parandada.
Seega...tegelen elektroonika disainimise ja vajadusel sellele koodi kirjutamisega (sest enamus asju kipub sisaldama mikrokontrollerit). Olen ka töötanud aastaid firmas Beesting (kuni nad lõpuks pankrotti läksid), remontisin põhiliselt monitore aga ka "huvitavamaid" case'e arvutites ehk kui viga oli tõeliselt keeruline. See ju ongi huvitav !
Kui kellelgi on mure mingi elektroonikavidinaga, võib alati külla tulla. Päris tihti on abi saadud aga McGyver ma paraku tõesti ei ole...
Tegelen ka õppetööga aga see vist mudeliste ei puuduta.
Pole midagi paremat halvast ilmast !
User avatar
Scoop
Posts: 589
Joined: Fri Mar 16, 2012 23:13
Location: Tartu

Post by Scoop »

Täpne 3D skanneerimine :wink:
Täpne 3D skanneerimine, võta ühendust.
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

abiks

Post by särts »

Autoelekter,elektroonika igasugune,keevitustööd,treimine.Ajaga küll kitsas aga pisemaid asju ikka saab.
User avatar
Silversass
Posts: 149
Joined: Tue Sep 03, 2013 23:58
Location: Rakvere

Post by Silversass »

Mina tegelen elektriprojekteerimisega, nii nõrk- kui ka tugevvoolu osas.
Olen teinud projekte suvilatele, elamutele, büroodele, lasteaedadele,
koolidele, haiglale, tööstus- ja põllumajandushoonetele.
Tee ise!
User avatar
STan
Posts: 288
Joined: Fri Jun 14, 2013 14:19
Location: Tallinn

Post by STan »

Telekom. tarkvarainsener. Kui muresid Samsungi asjadega, siis proovin aidata. :)
X650F V4 + APM 2.7
HK Club Trainer
HK500CMT
Calmato 40 Trainer
FMS Mini F4u
Phantom wing v2 FPV + Fatshark Predator V2 + APM 2.7
HK250GT
ZMR250
Skyhunter FPV + Fatshark Dominator V3
Yuneec Q500 4K
Yuneec H
Sickle 46e F3A
VQ YAK-9
User avatar
ik
Posts: 478
Joined: Tue Jun 30, 2009 17:39
Location: Tartu
Contact:

Post by ik »

Serverid, veebimajutamine.
P28A- FPV
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

issnd,kõik te tehnika hullud:D ma komplekteerin toitlustus asutustesse ja poodisesse kaupa+muud laoga seotud toimingud.nii et mitu piima ja leiba on vaja saata talvepäewadele? :D köhhh... ja viina?
User avatar
Riff
Posts: 1439
Joined: Mon May 03, 2010 10:12
Location: Rakvere

Post by Riff »

projekteerimise osakonna juhataja @ www.techgroup.ee

Kasutame projekteerimiseks:
Solid Works ja ePlan

Kontrollerid, mida tunneme:
Siemens, Omron, Beckhoff, Bosch-Rexroth, Festo, Mitsubishi, Kuka robotid, ABB robotid jne

Projekteerime ja valmistame erinevaid testimise ja koostamise liine ning seadmeid.

Allhanke poole pealt koostame ja testime erinevaid testimise liine erinevatele tööstustele. Valmistame ka erinevaid detaile metallist ning plastikust.

jne
T-Rex 600 EFL DFC 3GX HV; T-Rex 600N DFC 3GX OS55 LimitedEdition HV; HK250GT - DFC 3gx savöx jne :) ; RF 5,5G; DX9; RoboCat 280 (Holybro F7, Tekko32, Atlata2 HV, Monster 2 jne )
User avatar
priitom
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2011 22:07
Location: Viljandi

Post by priitom »

Illustreerin, animeerin ja kujundan kõike, mida vähegi annab. Põhiliselt joonistan naisi ja kujundan veebilehti. :lol:

Olen käpp tegema ka tv-klippe nii video kui animatsioonina, niikaua, kuni need väga eksootilist 3d effekti ei sisalda.

1) RC mudelitele võin aidata kleepse peale disainida ja sisse joonistada, et neid õigest kohast ilma lisakuludeta välja lasta lõigata.
2) Lisaks aitan siis ka firma asutajaid, kes soovivad ettevõttele tunnusgraafikat ja veebilehekülge.
3) Tekstiilitrüki ja meenete trüki jaoks oskan samuti kõike ette valmistada ja õigest kohast tellida.
4) Trükiste kujundamine on samuti köki-möki.
Psychology is my med´s
User avatar
aviaator
Posts: 398
Joined: Fri Sep 10, 2010 19:18
Location: Tartu
Contact:

Post by aviaator »

Veo ja sõiduautode diagnostika ja elektritööd Tartus ja lõuna Eestis.

www.mertensauto.ee

Aivar
seriff
Posts: 737
Joined: Wed Dec 19, 2007 22:16
Location: Põlvamaa

Post by seriff »

sõidan pikka otsa teie keeles rekkajuht enamus aeg itaalia.

terv seriff/allan
53457079



Ridali lennuklubi.
User avatar
trebla
Posts: 1141
Joined: Fri Oct 29, 2010 13:45
Location: Tallinn

Post by trebla »

Privaatsed telekommunikatsiooni ja transmissioonivõrgud, arendamine ja ülalpidamine. Praegu siis Eesti Raudteel. Võin aidata hea sõnaga :)
TZ Frenzy V2 .50, Trex600N, GAUI Hurricane 550, HK500CMT TT, HK450V2, Trex250, HK250GT FBL, NE Solo Pro 100&125 3D, WLToys V977
GWS Mini-Dragonfly, Esky Lama V3, Nine Eagles Solo Pro II &Free Spirit
stnabaum1
Posts: 77
Joined: Thu Aug 08, 2013 17:52

Post by stnabaum1 »

Ehitusala spetsialist.Põhiliselt puusepa tööd.Enamus ajast Soomes
Post Reply