Tarkus tuleb tasapisi

Uued ja juba vastuse leidnud küsimused algajatele
Post Reply
User avatar
Mudelifänn
Posts: 15
Joined: Thu Apr 17, 2014 20:50
Location: Tallinn, Õismäe

Tarkus tuleb tasapisi

Post by Mudelifänn »

Kuigi olen mudellennunduses rohelisest rohelisem on mul piisavale elukoge-musele lisada ka teatav tehniline taip. Seda enam pani imestama kui kuidagi ei õnnestunud vastuvõtjat saatjaga ära siduda. Küll vahetasin vastuvõtjaid ja akusid (signaalid viitasid esmalt liiga kõrgele pingele), lõpuks ikkagi jõudsin nii kaugele, et tundus nagu asi oleks ühel pool. Kuigi servod töötasid, kestis piiksumine edasi ja mootor ainult tõmbles. Võtsin siis ette veel teisegi lennuki ja üllatus-üllatus, sellega sain pika pusimise peale hakkama. Kui aga viisin ta ruumi teise nurka, algas kõik otsast peale. Proovisin siis targematelt abi saada ja lappasin Internetti kuni leidsin kaks vihjet: 1.väldi WiFi ruuterit ja 2. päevavalguslampe. Mul aga ruuter just käeulatuses ja lagi plafoone täis. Nii oleneski tulemus paljuski sellest, millises ruumi (70 ruutu) otsas parasjagu toimetasin. Otsustasin seks korraks loobuda.
Täna võtsin asja ette selge pea ja kõva tahtmisega ning nn. neutraalsel alal (läksin lihtsalt välja) ja kõik õnnestuski probleemideta.
Tahaksin loota, et siit on ehk mõnele teiselegi midagi "kõrva taha panna"!
Rongist lennukini
Post Reply