Teadaanne ja infot pistik.com poe kohta

Eesti suurim raadioteel juhitavate mudelite on-line pood. Küsimused, hinnapäringud, info kaupade kohta, tellimisinfo jne...
Post Reply
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Teadaanne ja infot pistik.com poe kohta

Post by lauri »

25. saabuma pidanud kaup viibis veidi. Täna on kõigile selle tellimusega kaupa tellinud inimestele info edasi saadetud.

Vastuseks mõnele uudishimulikult: Hetkel ei saa jah kaubale ise järele tulla. Tegu ainult internetipoega - see ka kirjas ning tellimuse vormistamisel EI saa ka märkida "tulen ise kaubale järele".

Kõigil on õigus vaba turumajandusega kapitalistlikus ühiskonnas valida, kust ja mis hinnaga kaupa tellib. Juhul kui mõni soovitud toode pole tellimuse hetkel näiteks Saksa laos olnud, siis on alati klient saanud valida - kas kannatab järgmise kauba saabumise oodata või siis oleme raha tagastanud.
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Kuhu kadus see uudishimuliste teema millele see üleval olev postitus vihjab või olen ma pime? Turumajandus või mitte, aga teema lihtsalt kustutada pole ka kuigi viisakas? (Tegu on muidugi minu isikliku arvamusega)
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

See teema sisaldas ebakorrektset infot ja argumenteerimata väljaütlemisi ning seetõttu kustutasin selle.
Lauri Laidna - www.pistik.com
daapn
Posts: 300
Joined: Mon May 28, 2007 12:48

Re: Teadaanne ja infot pistik.com poe kohta

Post by daapn »

[quote="lauri"]

Vastuseks mõnele uudishimulikult: Hetkel ei saa jah kaubale ise järele tulla. Tegu ainult internetipoega - see ka kirjas ning tellimuse vormistamisel EI saa ka märkida "tulen ise kaubale järele".
.[/quote]

Nii ja mida see siis tähendab:


http://www.foorum.relvamaailm.com/viewt ... 63ec8dda67


daapn
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Kallis daapn, kas sa nüüd norid meelega või milles on asi? Vaata palun seal foorumis postituse kuupäeva - Postitatud: Sat Nov 04, 2006 5:25 pm
Lauri Laidna - www.pistik.com
daapn
Posts: 300
Joined: Mon May 28, 2007 12:48

Post by daapn »

[quote="lauri"]Kallis daapn, kas sa nüüd norid meelega või milles on asi? Vaata palun seal foorumis postituse kuupäeva - Postitatud: Sat Nov 04, 2006 5:25 pm[/quote]

Ei ma ei nori.

Ütleme nii, et küsisin igaks juhuks üle ja juhtisin Su tähelepanu, et seal on erinev informatsioon. Mis siis, et vana aga kirjas ta seal on. Et, kui vajadust näed, saad seal ära muuta.


daapn
Post Reply