Pisike HD kaamera 808 #16 Wide (probleem video pikkusega)

Kõik mis seotud õhust pildi tegemisega.

Moderator: Kristjan

Post Reply
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Pisike HD kaamera 808 #16 Wide (probleem video pikkusega)

Post by kyylik »

Tere! sai soetatud siis Pisike HD kaamera 808 #16 Wide.olen teinud siiani sellega 4 video. esimesed kaks video toimisid ilusti lõpuni(õues oli +5kraadi)
kolmas video(0kraadi)kestis 3:17,tänane video (-2kraadi)kestis 3:30.

ühesõnaga lülitab kaamera end ise välja.samas käivitub uuesti kui proovida ,on ehk kellelgi sama jama? natukene olen koland netis ja seal mainitakse et osad micro kaardid ei sobi sellele kaamerale.. lülitavad end varem välja jne. kogemusi?
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

tegin ruttu uue katse(panin kaamera aknale ja filmima)õue muidugi.filmis 6minutit ja siis ise lülitasin välja..järelikult ei sa olla viga ju akus ega ka micro kaardis.
User avatar
revlis01
Posts: 154
Joined: Tue Jan 18, 2011 23:59

Post by revlis01 »

Asi on temperatuuris(peaks vähemalt olema). Mul endal on Mobius(pmst sama tootja, mis sul) ja sellel on ka temperatuuriga probleeme. Näiteks, kui see on olnud mul seljakotis ning panen lennuki külge filmima, siis lõpetab 30sek pärast filmimise, aga kui hoian kindas soojas, siis filmib mingi 5min. Lahendust pole siiani leidnud, sest ma väga palju ei kasuta seda, aga kujutan ette, et kui panen porolooni ümber, siis see takistab kaamera sisemise soojuse kadumist õhku ja ehk hoiaks akut soojas. :)
- A balanced cell is a happy cell! -
Mini Saturn F3A; E-Flite Rare Bear
Turnigy 9X w/ FrSky Module
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

kas on võimalik et kaamera lülitab end täitsa välja,samas kui uuesti panen käima siis toimib jälle 3-4minutit? tundub ebaloogiline? (teinekord panen millegi sisse peitu)
User avatar
revlis01
Posts: 154
Joined: Tue Jan 18, 2011 23:59

Post by revlis01 »

Ikka on. Kui sa kasutad kaamerat, siis voldid langevad ning välja lülitades tõusevad uuesti üles. Kui üritad kaamerat sisse lülitada, siis süsteem arvab, et akus on piisavalt voolu töötamiseks, aga töötamise ajal jälle V langeb...jne. Vähemalt kujutan ette, et see asi nii peaks toimima.
- A balanced cell is a happy cell! -
Mini Saturn F3A; E-Flite Rare Bear
Turnigy 9X w/ FrSky Module
User avatar
tikka
Posts: 902
Joined: Wed Jan 31, 2007 13:33
Location: Rakvere

Post by tikka »

Kaua ta sul soojas toas vastu peab? Ma pole väga katsetanud, aga ca +10 juures sai kolm kuue minutilist lendu probleemideta tehtud. Kasutan klass 10 16GB kaarti. Vähemalt minu kaamera aku tundub väljalülitatuna seistes suhteliselt kiiresti tühjaks minevat. Äkki on võimalus, et aku tühjeneb sedaviisi liiga palju ja saab kahjustada?
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

Kaamera teemalistes foorumites on esinend jamasi kus filmib aind 15-30sekundit ja samamoodi lülitab kogu kaamera välja.toodud palju micro kaartide firmasi millega viga on esinenud.õnnex ml kaks kaarti.teen teinekord proovi mõlemaga.
User avatar
revlis01
Posts: 154
Joined: Tue Jan 18, 2011 23:59

Post by revlis01 »

Mul filmib Mobius toas kuni aku tühjaks saab(mingi 40min, normaalselt). Õues 12 kraadi ümber pole probleemi, aga 6 kraadi ümber on 5min ja 0 kraadi juures on lennukile lisaraskuseks. :) GoPro Hero2'ga kipub olema selline asi, et kui kaardi peal on juba eelnevalt kusagil üle 6GB videot, siis kipub 1min jooksul filmimise lõpetama. Teen formati ja laseb edasi kuni aku tühi või kaart täis. Eriti ei usu, et see oleks ka küüliku 808# probleemiks.
- A balanced cell is a happy cell! -
Mini Saturn F3A; E-Flite Rare Bear
Turnigy 9X w/ FrSky Module
Post Reply