35mm

See on koht, kus rääkida kõigest mudelitega seonduvast, mis teiste teemade alla ei lähe.
Post Reply
kikipower
Posts: 6
Joined: Wed Aug 20, 2014 15:04
Location: Viljandimaa

35mm

Post by kikipower »

Tere,
Soovin rääkida ühest Eesti fimast nimega 35mm. Nimelt tellisin 2. mail neilt propellerikaitsmed oma Phantom 2 droonile. 5. mail saadeti email, et tellimus on töösse võetud. Jäin ootama.
Kaks nädalat oli möödunud ja hakkasin kergelt kärsituks muutuma. Olin drooniga juba ka palju lende teinud, vajadus kaitsmete järgi järjest vähenes. Saatsin 16. mail neile emaili ja küsisin, et kaua kaitsmetega veel läheb. Emailile ei vastatud.
25. maiks ei olnud veel ühtegi märki firmalt niiet otsustasin helistada. Paar korda helistasin, ei võetud vastu, õhtul helistati tagasi. Räägiti siis, et kusagil on tellimus kellegile kahe silma vahele jäänud ja et vabandavad. Väga siiras vabandus ei olnud, ootasin edasi.
Täna, 6. JUUNIL sain sõnumi, et kaitsmed on posti pandud.
Igastahes, väga ei soovita seda firmat.

(Kui sellist tüüpi postitusi ei või teha, siis palun võtke maha.)
User avatar
Scoop
Posts: 589
Joined: Fri Mar 16, 2012 23:13
Location: Tartu

Post by Scoop »

Sarnane kogemus sama ettevõttega. Lühidalt - sai objektiiv tellitud, lubati a la 3 päevaga ja objektiivi ei saanud ma ka 2-3 kuud hiljem, kui pidin füüsiliselt ise kohale minema, et raha tagasi küsida (e-mail/telefon eirati).
Täpne 3D skanneerimine, võta ühendust.
User avatar
Ervin2
Posts: 1787
Joined: Thu Mar 23, 2006 23:24
Location: tallinn & harjumaa
Contact:

Post by Ervin2 »

korralik kontor,olen sealt palju ostnud,tellimused vahest pisut jäävad hiljemaks,aga muidu ok...
Tegemist sellist pisut hipsterlike kunstiinimestega....juhtub ikka.....
Harjumaa-Tallinn-Harjumaa
Spectrum DX9 2,4G
FOX EPO Glider 2,3M
DISCUS CS 2,6M
PROXIMA II 2,8M
CONDOR 2,5M
VOLARE 230
ELIPSOID EVO 280
Hot Pepper 3D
Durafly™ HyperBipe 900mm EPO
Post Reply