Zeppelinile instant reverse thrust

Arutelu kõigist mootoritest ja sellega seonduvast... elektrimootorid, sisepõlemismootorid, kiiruseregulaatorid jms
Post Reply
pkreegi
Posts: 8
Joined: Mon Aug 18, 2008 22:48

Zeppelinile instant reverse thrust

Post by pkreegi »

Hei mudelista!

Olen sisuliselt olematu mudelikogemusega, seetõttu pean siit abi küsima - guuglist saab liiga palju erinevat informatsiooni.

Et korralikult õhulaeva manööverdada, on vaja instant revers thrusti (vabandust keele solkimise eest). Mootor on aga brushless ning minu 0-kogemus ei taju, milline peab olema see ESC, et saaks lennu ajal reversida, ilma et peaks nuppu vajutama selle jaoks.

ehk näiteks 0 signaal on 100% revers, 255 on 100% edasikäik ning 177 on siis nullasend.

Milline on see ESC mis sellist trikki võimaldaks? Oskab keegi näpuga näidata? Võib vabalt minu peale ka näpuga näidata kui ma liiga ruumal või laisk olen, kõik kriitika võtan vastu suurema hüvangu nimel :idea:
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Re: Zeppelinile instant reverse thrust

Post by cuprum »

Hmm, aga tule korra taevast maa peale - autode manu ;)
Absoluutselt ilma teadmiseta, milline Su projekt täpsemalt on (seepärast mõtle mu jutt ennem kolm korda oma oludele vastavalt üle ja konsulteeri sõbraga) tegin ma kiire google otsingu "ESC with reverse" ja leidsin oma "õnnepäeval" järgmise seadme
MellK
Posts: 298
Joined: Wed Jul 16, 2014 20:57
Location: Tartu
Contact:

Post by MellK »

blheli-s firmware esc võimaldavad reversida.
Post Reply