Projekt: Royal Marutaka Mini Bird

Ise tehtud - hästi tehtud. Näitame siin oma projekte teistele!
Post Reply
Thucar
Posts: 62
Joined: Sun Jan 17, 2016 7:39

Projekt: Royal Marutaka Mini Bird

Post by Thucar »

Tegu siis pisikese kõrvalprojektiga mis hakkab lõpusirgele jõudma. Joonised sain jätkuvalt Aerofred'i lehelt: https://aerofred.com/details.php?image_id=82718

Harjutamise mõttes joonestasin detailid CAD'i ning lasin laseriga Koorwood'is välja lõigata. Oli päris mõnus vaheldus käsitsi balsalehe lõikumisele.

Hetkeseisuga vaja elektroonika peale paigutada, mille käigus ühtlasi raskuskeskme asukoht ära otsustada ja paika ajada. Siis jääb üle vaid loota et esmalennule järgneb veel ka teine ja kolmas ja kümnes.

Ahjaa, otsustasin selle mudeli keskmisest võimekama teha, seega sai peale 310W 2212/2200kv mootori. Propellerivalikut vaja testimisega veidi täpsustada kas läheb 6x4.5 või 7x5. Akuks 3S 1000mAh seega mudeli kaalu/võimsuse suhe peaks jääma sinna 600W/kg (280W/lb) kanti.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Ervin2
Posts: 1787
Joined: Thu Mar 23, 2006 23:24
Location: tallinn & harjumaa
Contact:

Post by Ervin2 »

...Lahe projekt,mulle meeldib ka ise ehitada mudeleid,viimasel ajal olen natuke laisaks läinud....kas see laserlõikamise võimalus oleks muidu olemas,kui aerofredi plaanid ette anda........
Harjumaa-Tallinn-Harjumaa
Spectrum DX9 2,4G
FOX EPO Glider 2,3M
DISCUS CS 2,6M
PROXIMA II 2,8M
CONDOR 2,5M
VOLARE 230
ELIPSOID EVO 280
Hot Pepper 3D
Durafly™ HyperBipe 900mm EPO
Thucar
Posts: 62
Joined: Sun Jan 17, 2016 7:39

Post by Thucar »

Kui plaan mulle endale piisavalt imponeerib, siis ei ole probleemi :lol: Lõikamisega iseenesest probleeme ei ole. Seal suuresti "print" nupu vajutamine. CADi ringi joonestamine on see suurem töö.
Thucar
Posts: 62
Joined: Sun Jan 17, 2016 7:39

Post by Thucar »

Võtsin peale selle mini Birdi veel mõned peamiselt Royali mudelid ette ja joonestasin CADi.

Aerofredis ripuvad üleval:
Post Reply