Schweighoferi postikulu ?

Ostu-müügi tehingute tagasiside ja muud seesugused arvamused-kommentaarid-arutelu!
Post Reply
User avatar
artur
Posts: 129
Joined: Fri Sep 05, 2008 10:44
Location: Tallinn

Schweighoferi postikulu ?

Post by artur »

Kas keegi on viimati sealt midagi tellinud ?
Koduleht näitab postikuluks kuni 31,5 kg kaubale 6 EUR-i :o
On see tõsi ? Kui jah , siis oleks vinge küll !
http://www.der-schweighofer.at/agb/10

Germany and all other EU countries:
We charge a flat postage fee of € 6.- (max. weight 31.5 kg) for all shipments.

Üle 250 EUR-ine tellimus tuleb postikuluta vist.
pipercub
Posts: 516
Joined: Wed Dec 13, 2006 13:10
Location: Tartu

Post by pipercub »

Mõned kuud tagasi tellisin 1500 EEKi eest kaupa. Kaaluga umbes kilo. Alguses oli kõik ilus, saatekuluks näidati isegi 5 euri, aga edasi hakkasid jamad pihta. SEBi Mastercardiga ei õnnestunud kuidagi üle interneti maksta. Seejärel võtsin nendega telefoni teel ühendust ja lugesin oma krediitkaardi andmed ette.Kasu polnud sellest midagi, nende süsteem minu kaarti ei tunnistanud. Peale seda katsetasin virtuaalkaardiga. Lõpuks saatsid nad mulle ülekandearve. 17 euri saatekulu + 30 EEKi ülekande eest. Lisaks kõigele broneerisid nad nende katsetuste käigus minu kaartidelt 3000 EEKi, mida nad mida nad kuidagi vabaks ei lasknud. Väitsid, et raha vabaneb 2 nädala pärast automaatselt. 3 nädala järel oli raha ikka broneeritud. Viimaks võtsin ühendust SEBi inimestega ja nemad ajasid asja korda - sain oma raha tagasi. Kokku pidasin umbes tund aega telefonikõnesid ja saatsin nii 20 meili. Nali on selles, et varem on nendega kõik hästi sujunud.
User avatar
mart63
Posts: 2508
Joined: Mon Jul 24, 2006 16:44
Location: Tallinn,Mustamäe

Post by mart63 »

Kas nad Paypal makseid ei aksepteeri?
User avatar
artur
Posts: 129
Joined: Fri Sep 05, 2008 10:44
Location: Tallinn

Post by artur »

pipercub wrote:Mõned kuud tagasi tellisin 1500 EEKi eest kaupa. Kaaluga umbes kilo. Alguses oli kõik ilus, saatekuluks näidati isegi 5 euri, aga edasi hakkasid jamad pihta. SEBi Mastercardiga ei õnnestunud kuidagi üle interneti maksta. Seejärel võtsin nendega telefoni teel ühendust ja lugesin oma krediitkaardi andmed ette.
Mul oli sarnane jama aasta tagasi sama tüüpi kaardiga, aga Lindingeriga.
Makse nagu läks internetist läbi, aga järgmisel päeval sain kirja, et nad ei saa raha maha võtta. No siis sai Schweighoferist ostetud, aga sellal oli postikulu 16 EUR ja tuli GLS-iga Madara tänavale. Nüüd mingi naljakas
"Flat rate 6 EUR" :?
User avatar
tarts
Posts: 838
Joined: Thu Sep 14, 2006 20:01
Location: Tallinn
Contact:

Post by tarts »

Posti kulu peaks olema seal nüüd midagi 6 euri ja kui pakk on üle 250euri on saatmine tasuta. Küsisin ka kirja teel järgi ja suht kiiresti vastasid mulle.
http://www.der-schweighofer.at/agb/10
gupi
Posts: 63
Joined: Thu Apr 09, 2009 8:38
Location: Tartumaa

Post by gupi »

Tellisin just äsja auto ja kõik sujus väga hästi- SEB virtuaalkaardiga maksin ja pakk oli kohal 5 päevaga- pühap ostsin, reedel oli kohal. Postikulu on muidugi hämmastavalt soodne- 6 euri 3,5kg eest. Muudes netipoodides maksad teinekord rohkem postikulu kui pakk ise väärt on.
kõik on õpitav
Post Reply