UUS VANA.

Arutelu kõigi raadioteel juhitavate plaanerite teemal...
Lukas
Posts: 25
Joined: Mon Nov 17, 2014 2:07
Location: Kaerepere

Post by Lukas »

Osa RCGroupsi ja RCNetworksi seltskonnast kurdab Mandarini ja ka teiste Reichardi mudelite liiga ``lutu`` saba ja sabapoomi üle. Härra Ervin on ise Cumuluse omanik, teab rohkem. Aga see püstitus on järjepidevalt sedasorti lennukite postitusi jälgides meelde jäänud.
User avatar
Ervin2
Posts: 1787
Joined: Thu Mar 23, 2006 23:24
Location: tallinn & harjumaa
Contact:

Post by Ervin2 »

.......no vibab pisut tõusul,.......aga edasi on termika.......väike paindumine tuleb kasuks.....
Harjumaa-Tallinn-Harjumaa
Spectrum DX9 2,4G
FOX EPO Glider 2,3M
DISCUS CS 2,6M
PROXIMA II 2,8M
CONDOR 2,5M
VOLARE 230
ELIPSOID EVO 280
Hot Pepper 3D
Durafly™ HyperBipe 900mm EPO
[J]
Posts: 2776
Joined: Sun Aug 28, 2005 22:42
Location: Tallinn

Post by [J] »

Lennukiklass F5J on 1. jaanuarist 2018.a. MM-võistluste klass. Edasijõudnutel on võimalik muretseda konkurentsivõimeline lennuriist näiteks sellest poekesest, mis kuulub hetke F3J plaanerite Euroopa- ja maailmameistrile:

http://www.twistermodels.com/shop/
User avatar
Ervin2
Posts: 1787
Joined: Thu Mar 23, 2006 23:24
Location: tallinn & harjumaa
Contact:

Post by Ervin2 »

....Kuna plaanid ikka ei läinud nii nagu tahtsin (rahadega on alati pisut jama),siis jään Topmodels'i Marabu V-tail juurde,tellin otse neilt........
Kõigist sõelale jäänuist tundus kõige mõistlikum(taskukohasem),ja nagu eelpool mainisin pole mul ühtegi V.taili enne olnud......
Samas jäi mind kummitama ka jutt sellest vahust ja balsast tiivast - katte probleemid,olen kogenud........mul kaks analoogset vanemat mudelit Proxima ja Condor 2,5,sestap teema tuttav........
Cumulus leidis õnnelikult uue omaniku,sellega saingi teha ainult paar proovilendu......nii et selle headest ja parematest omadustes ilmsel hakkab kirjutama keegi teine.........
Harjumaa-Tallinn-Harjumaa
Spectrum DX9 2,4G
FOX EPO Glider 2,3M
DISCUS CS 2,6M
PROXIMA II 2,8M
CONDOR 2,5M
VOLARE 230
ELIPSOID EVO 280
Hot Pepper 3D
Durafly™ HyperBipe 900mm EPO
Post Reply