Privaatsõnumid

Soovitused ja tähelepanekud selle foorumi kohta
Post Reply
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Privaatsõnumid

Post by cuprum »

Selline huvitav asi, et viimasel ajal olen saanud foorumilt 3-4 e-maili, milles teatatakse privaatsõnumi saabumisest. Samas, aga PS-i "postkast" on tühi, ega näita mingit uut sõnumit.
Asja muudab huvitavamaks veel see, et muidu nagu tunduks sõnumimajandus töötama. Vahepeal olen saanud paar kirja, millel on ikka PS taga kah 8) "Puuduvate" sõnumite osas ma aga kahjuks ei oska õelda, kas on sõnum kaotsi läinud või tegu lihtsalt valealarmiga - siiamaani keegi ei ole teisi kanaleid pidi kurtnud, et on mulle PS-i saatnud, aga mina vana lohe ei ole viitsinud neile vastata.
Niiet, kui kellelgi on mulle selliseid pretensioone, et ma PS-idele ei vasta, siis selles patus süüdi ma end ei tahaks tunnistada, pigem kahtlustaksin kanalit. Samas, potensiaalsed süüdistajad, võimalik on kasutada teisi kontakteerumismeetodeid (MSN, GSM) - foorumi avaliku huvi rahuldamiseks aga kasvõi näiteks siiasammasse sappa kirjutada, et "Cuprum on laisk vasataja, nigut lohemadu laupa hommikul".
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Ühe sõnumi autor olin mina :oops: , kus nokitsesin reedest Jaani mineku plaani, aga Antu helistas mulle mingi aeg ja hiljem muutus see sõnum tarbetuks jutuks, kuna asja lahendus sai nn ametlikult foorumi postitusse kirja.
Aga see oli vaid ÜKS :wink:
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Kui sõnum saadetakse, siis saad teavituse. Küll aga saab selle saadetud sõnumi kustutada ja ka seda muuta kuni sa seda lugenud pole. Niiet tõenäoliselt saadeti sulle sõnum ja siis see kustutati. Kui vaatama läksid, sõnumit polnud.
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

lauri wrote: Kui vaatama läksid, sõnumit polnud.
Eeeh, ja niimodi oma 4-5 korda :shock: Yep, ühe korra on siin tegija üles tunnistanud. A lihtsalt, kuna need korrad juhtusid kuskil nädala-kahe jooksul, siis pani pisut üllatuma.
User avatar
tikka
Posts: 902
Joined: Wed Jan 31, 2007 13:33
Location: Rakvere

Post by tikka »

Ma saatsin ka ühe sõnumi, milles väljendasin huvi Cuprumi poolt kasutajale Aleksandr pakutud väiksemate vastuvõtjate vastu. Oma sõnumit hiljem ei muutnud ega kustutanud.

Kas sa Cuprum seda sõnumit nägid?
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

tikka wrote:Ma saatsin ka ühe sõnumi, milles väljendasin huvi Cuprumi poolt kasutajale Aleksandr pakutud väiksemate vastuvõtjate vastu. Oma sõnumit hiljem ei muutnud ega kustutanud.

Kas sa Cuprum seda sõnumit nägid?
Kuna jäin ootama Sinu Pärnu tripilt laekumise järgset aktiivsust, siis vist ikka nägin (kaks sõnumit).
Post Reply