Aviaator ja Futaba saatja tagavaraosad

Ostu-müügi tehingute tagasiside ja muud seesugused arvamused-kommentaarid-arutelu!
Post Reply
martc
Posts: 394
Joined: Tue Jan 08, 2008 21:47
Location: jüri

Aviaator ja Futaba saatja tagavaraosad

Post by martc »

Soetasin endale saatja Futaba 10 CP ehk siis sellise millel on välimine
saatjamoodul.Mind hakkas häirima selle varjandi mitte mahtumine puldi kohvrisse saatjamooduli allolemise korral.Sobrasin netis ja leidsin ,et saatja ringi ehitamine seesoleva mooduliga CG malliks on lihtne,tarvis vaid uut tagakaant ja antenni .Antenni sain Ebay-st soodsalt 8usd-ga ja kaane otsustasin tellida siit Eestis olevast,kuni siiani, minu arvates kohalikust Futaba esindusest aga oh häda sealt vastati ,et tuleb saata kuhugile välismaale remonti.Ma siis vastasin ,et pole remont on hoopis ümberehitus ,vastati ei saa ja ei saadeta ja klient leidku ise mingid lahendused l :roll: Krt mõttlesin,etkust ma need leian kui isegi nii-öelda esindusele ei saadeta
Kirjutasin siis oma hädast Aviaatorile ja oh imet -vastas õige varsti,et aga palun ,on saada ja maksab 8euri,mina siis ,et tellime ära :D Natuke ootamist ja helistaski eile Aviaator,et kuhu Tartust saata ja ootaski Futaba tagakaan mind täna hommikul Smartposti terminalis.Aviaator rääkis veel ,et tema poe kaudu saab tellida iga pisividinat Futaba saatjatele.Minu jaoks oli se väga hea uudis ,kuidagi jõuetu tunne on kui tead,et pisirikke ja varuosa puudusel pead terve puldi tulevikus mahakandma............
Soovitan väga Aviaatori Aerodroom poodi :!:
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Mina küll ei ole veel tellinud ja ostnud Aviaatori käest . Aga nii palju kui mina Teda tunnen siis soovitan samuti Tema asjalikkuse ja kiire tegutsemise pärast. Kavas on ohikad muidugi ja kindlasti palun Teda ka suvel Linnumäe Lennupäevadele. Kui võimalik siis koos seltskonnaga piiri tagant. Olen kuulnud vaid HÄID sõnu Tema kohta. :) Edu kõigile Temaga koostöös.
Mulle meeldis see žest Talipäevadel kui Ta Kunole ohika kinkis saades teada kui vinge ohika lendaja Kuno on. Super. Loodan et Kuno ka suvel seda lennukit Hiiumaal keerutab :)
User avatar
aviaator
Posts: 398
Joined: Fri Sep 10, 2010 19:18
Location: Tartu
Contact:

Tänan sõbrad heade sõnade eest

Post by aviaator »

Tänan sõbrad heade sõnade eest. :)

Aitan alati kui see on minu võimuses, kahjuks pole mul aega olnud oma kodulehte arendada, kuid jätkan seda mai kuu alguses.
Sellepärast küsige alati julgelt ka neid asju mida minu lehel ei ole näha.

Olin hõivatud ühe huvitava projektiga, nimelt sai Pihkvas valmis selle piirkonna esimene mudelismi kauplus klubi.

See on 100 m2 kaupluse pinda kus on kõik vajalik olemas + Ninco 4 realine 4 x 3 m autorada + suure LCD ekraaniga Real Flight 5,5 simulaator+ VRC simulaator + suur eraldi ruum kus asuvad tööriistad lauad ja muu vajalik mudelistidele mudelite ehitamiseks ja koos käimiseks. Lisaks + kaks interneti kauplust Venemaa mudelismi huvilistele.
Sügisel alustavad seal kooskäimist lapsed kes õpivad midagi tegema oma kätega.

Seniks aga kõike paremat.

Aivar ( Aviaator) :wink:
Post Reply