Vastuste leidmine küsimustele.

Soovitused ja tähelepanekud selle foorumi kohta
Post Reply
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Vastuste leidmine küsimustele.

Post by prosper »

Otsisin vastust küsimusele - Millega joota aku elemente kui juhtmed on küljest tiritud ? Tundub , et alumiiniumiga tegu.?
Teemasid nimetatakse siin seinast seina ja ehk leidub ka minu küsimusele juba vastus. Õpetage palun mind KIIREST küsimustele vastuseid leidma. Arvan , et ma pole ainuke. Infot on piisavalt aga luuakse kohe uus teema kui ei leita. Mina seda teha ei tahtnud. Aja kulu on meeletu kui hakkan otsima :( . Ehk teema nimi sisaldaks infot sisust. Ma ei räägi üldisest arutelust , pigem konkreetselt tehnikast ja materjalidest.
Loomulikult läheb vahest teema arendus välja küsimusest või pealkirjast. Või peaks ikka ja jälle uuesti küsima. Raamatust leian vahel kiiremini vastuse kui neti avarustest. Kahjuks konkreetse küsimuse puhul puudub mul kirjandus. :(
User avatar
trebla
Posts: 1141
Joined: Fri Oct 29, 2010 13:45
Location: Tallinn

Post by trebla »

Mingi aeg nägin ELFA poes komplekti alumiiniumi jootmiseks, mäletamist mööda pidi suht kõrge temperatuuriga jootma. Võib olla kuskil kapis isegi see komplekt olemas aga pole kasutanud ise.
TZ Frenzy V2 .50, Trex600N, GAUI Hurricane 550, HK500CMT TT, HK450V2, Trex250, HK250GT FBL, NE Solo Pro 100&125 3D, WLToys V977
GWS Mini-Dragonfly, Esky Lama V3, Nine Eagles Solo Pro II &Free Spirit
Post Reply