Äkki saaks foorumi versiooni uuendada?

Soovitused ja tähelepanekud selle foorumi kohta
Post Reply
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Äkki saaks foorumi versiooni uuendada?

Post by JazZ »

Mul on endiselt probleem et kõik olulised teemad jäävad nägemata kuna foorumil ei ole võimalust vaadata lugemata postitusi. On võimalus "Vaata peale eelmist külastust postitatud teateid" mis nullitakse kohe kui ma näiteks oma privaatsõnumeid vaatan ja sellel hetkel pole kohe aega kõiki uusi postitusi vaadata. Hiljem tagasi tulles on kõik juba kadunud.

Tapatalk'i kasutamise võimalus oleks ka teretulnud.

Tänan tähelepanu eest.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
Scoop
Posts: 589
Joined: Fri Mar 16, 2012 23:13
Location: Tartu

Post by Scoop »

Olen samuti tihti selle probleemi küüsis :roll:
Täpne 3D skanneerimine, võta ühendust.
User avatar
tarts
Posts: 838
Joined: Thu Sep 14, 2006 20:01
Location: Tallinn
Contact:

Post by tarts »

Olgem ausad aga see foorumi formaat hakkab veidi arhailiseks jääma küll. Vahel tundub veidi uskumatu et ei saa postitustesse pilte ükes laadida, peab kuskilt kolmandalt veebilehelt linkima.
User avatar
Mikser11
Posts: 96
Joined: Sat Oct 27, 2012 12:51
Location: Tallinn

Post by Mikser11 »

Kõik hoolega reklaame klikkima - ega see foorumi majutamine ja haldamine just kõige odavam lõbu pole (:
User avatar
tarts
Posts: 838
Joined: Thu Sep 14, 2006 20:01
Location: Tallinn
Contact:

Post by tarts »

Tundub, et ka paar turvaauku on kuidagi tekkinud. Viimasel ajal on mulle tulnud spämm kirju pistikusse regatud mailile, SEO ja veebi hostimise teemadel
User avatar
mcmatrix
Posts: 266
Joined: Wed May 09, 2007 17:01
Location: Peetri alevik / Harjumaa
Contact:

Post by mcmatrix »

tarts wrote:Tundub, et ka paar turvaauku on kuidagi tekkinud. Viimasel ajal on mulle tulnud spämm kirju pistikusse regatud mailile, SEO ja veebi hostimise teemadel
Kui pead silmas seda tar.........@gmail.com e-posti siis selle lekkimine ei ole küll turvaauk.
See email käib ju iga sinu postitusega kaasas. Piisab robotitel sait läbi skännida, kui saavad päris hunniku e-poste. Selleks ei pea isegi foorumisse sisse logima.
User avatar
ulmeKulgur
Posts: 278
Joined: Fri Oct 02, 2009 21:12

Post by ulmeKulgur »

Just nimelt, ma just logisin ennast välja ning isegi välja logitud olekus nägin e-posti aadressi.

Kui just foorumi soft ei võimalda piirata kasutaja avaldatud e-posti aadressi näitamist vaid teiste registreeritud ja sisse logitud kasutajatega, tasub seda pigem nõnda mitte avaldada, spämmirobotid korjavad kohe üles.
User avatar
tarts
Posts: 838
Joined: Thu Sep 14, 2006 20:01
Location: Tallinn
Contact:

Post by tarts »

Ok siis pole tõesti andmebaasi lekkimise viga. Siiani on tulnud sellele mailile 2 spämmi, mis on suht tühine
e.salmus
Posts: 79
Joined: Fri May 03, 2013 11:28
Location: Tallinn, kesklinn/Laagri, 56637050

Post by e.salmus »

Kas ma saan õigesti aru, et siin foorumis ei saa alafoorumit jälgimisse panna?
A-la, kui keegi postitab mingisse alafoorumisse teema siis selle kohta tuleb näiteks mailile teavitus?
Post Reply