Otsin eelmist omanikku.

Kõigest mis teiste alateemade alla ei mahu
Post Reply
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

Otsin eelmist omanikku.

Post by särts »

Hei!Ostsin vist ligi aasta tagasi siit foorumist quadrokopteri jubinad:mootorid,regud,aju,mõned propid,raamist ainult kaks süsinikust plaati ja mingi vineerist jalg/kaameraalus.Ei suuda meenutada müüjat.Jäi täna lennuki ehitamise käigus see vineerist raam pihku,liimitud mingi vahulaadse liimiga.Huvitab nimelt MIS liimiga tegu ja kust SAAB.Kui juhtub õige mees lugema võiks privas kontakteeruda,oleks MEGA tänulik.
primaat
Posts: 414
Joined: Sat Dec 22, 2007 9:45
Location: võrumaa

Post by primaat »

Ei ole küll õige mees aga üks vahutaoline liim on PUR 501. http://www.google.ee/search?q=pur+501&h ... 66&bih=591
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

Ei tarevitse ainult üks konkreetne asi olla :)
Võtmesõnaks on "polüuretaan" või siis "polyurethane".
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

omanikku

Post by särts »

Kasutan praegu Würth pur-liim doseerimispudelis värvitu.Liiga suur paisumine ja noh on ja ei ole ka.niipalju kui olen otsinud/proovinud ei ole seda õiget leidnud.Müügimehed/naised poes kah mingid pooletoobised,topivad aga seda pva-d.Kõigi Rakvere äriurgaste peale ainult ühes meesterahvas oli "millestki sellisest" kuulnud.Liim mida otsin on pruunikat tooni tillukese mulliga pärast kuivamist.HELP!!!
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

omanikku

Post by särts »

See "õige" on äkki Kleiberit PUR 501?Titebond-i tellin USA-st,250g~24.- "meie raha" koju kätte.
User avatar
tikka
Posts: 902
Joined: Wed Jan 31, 2007 13:33
Location: Rakvere

Post by tikka »

Pole ka see tegelane, keda otsid, aga Espakist saab Cascol, Soudal ja Deko D4 PU liimi. Ise kasutan viimast ja siin üks pilt kuivanud liimist: https://picasaweb.google.com/1048798391 ... 7441766610. PU liim paisub seda rohkem, mida suurem on õhuniiskus. Süsiniktorude liimimisel ma liimiga ei koonerdanud ning see kuivas vannitoas, kus niiskust oli palju.
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

omaniku

Post by särts »

Pole ka see tegelane, keda otsid, aga Espakist saab Cascol, Soudal ja Deko D4 PU liimi. Ise kasutan viimast ja siin üks pilt kuivanud liimist: https://picasaweb.google.com/1048798391 ... 7441766610. PU liim paisub seda rohkem, mida suurem on õhuniiskus. Süsiniktorude liimimisel ma liimiga ei koonerdanud ning see kuivas vannitoas, kus niiskust oli palju.

Milline liimi tihedus jääb,kas mullid suured?
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Mina kasutasin Variant Eesti oü ja PURliim. Tundus nagu parem ja tihedam peale kuivamist.
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
primaat
Posts: 414
Joined: Sat Dec 22, 2007 9:45
Location: võrumaa

Post by primaat »

Liim,mida sa plaanid tellida meie poodides,kui ma nüüd ei valeta siis kuskil 10 raha maksab.Ma sain teda Võrus ühest mööblipoest,ehitusmaterjalide poodides ei olnud kuskil kuigi neid ka meil siin metsade vahel ikki mõned on......ja mulli suurus......minu arusaamist järgi sõltub sellest kui palju liimi plätserdada liimitavatele pindadeleja ka niiskusest.Ma ise teen nii et pihustan liimitavatele pindadele natu tavalist kraanivett ja siis liimi hästi õhuke kiht,siis jääb su mullike ästi väike ja paisuda ei ole eriti millelgi sest liimi vähe(kuigivõrd ta muidugi paisub).Kui niiskust pole siis tuleb mull suur ja kuivab vääga kaua.....sitaks pikk ja segane jutt aga loodan et said aru :oops:
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

omanikku

Post by särts »

Käisin täna "eesti taarapunktis" ehk Espakis ja ostsin kõiki pur liime mis saada oli prooviks.Homme hakkan testima, eks panen siia oma arvamuse neist.
Post Reply