HK club trainer ja uuesti sünd.

Suured ja väikesed õnnetused mudelitega...
Post Reply
User avatar
STan
Posts: 288
Joined: Fri Jun 14, 2013 14:19
Location: Tallinn

HK club trainer ja uuesti sünd.

Post by STan »

Hilju sai endale soetatud HK Club Trainer. Esimesed 3 lennutamist tulid väga hästi välja. Usutavasti 4 lennul läksin liiga julgeks. Ilm oli ka parajalt tuuline. Sain lennuki juba ilusti õhku ning pool minutit lennatud, kui mu küljeluu ütles, et tee trikki. :D Instinktiivselt sai kang alla tõmmatud ning asuain surmasõlme tegem. Nagu eelnevalt mainisin, siis ilm oli tuuline ning ei tulnud asjast enam midagi välja ning panin laubaka vastu maad. Alguses olin nii ähmi täis ja vihane et viskasin lennuki pagassi ja algas sõit kodu poole. Kellegiga rääkida ei tahtnud. Tiivad jäid õnneks terveks. Mootorit oli vaja natuke sättida. Kõige rohkem sai kannatada nn kabiin. Kui täna ilm lubab, siis katsetama, kas ka lendab.

Lennuki uuest välimusest leiab pildi alt lingilt. Pole kõige ilusam, aga peasi, et lendaks

http://db.tt/zJFAOkcr
User avatar
STan
Posts: 288
Joined: Fri Jun 14, 2013 14:19
Location: Tallinn

Post by STan »

Sai nüüd proovilend sooritatud. Kõik laabus ilusti. Kokkuvõtteks võib öelda et tegemist oli vajaliku õppetunniga ning nüüd olen selle lennukiga suurem sõber. :D
User avatar
Ufonaut22
Posts: 310
Joined: Mon Aug 27, 2007 18:44

Post by Ufonaut22 »

Enne trikki võiks väha kõrgust koguda, siis äkki saab veel midagi päästa kui vaja :D
Post Reply