T 640 C

Arutelu helikopteritest ja teistest "liikuva tiivaga" mudelitest

Moderator: Kristjan

Post Reply
User avatar
IDSuRnUaEd
Posts: 61
Joined: Tue Jan 27, 2015 21:03
Location: Põltsamaa

T 640 C

Post by IDSuRnUaEd »

Endale sai aastalõpus soetatud RC T640 C kopter.Kellegil kogemusi sellega ?
MellK
Posts: 298
Joined: Wed Jul 16, 2014 20:57
Location: Tartu
Contact:

Post by MellK »

Näe Põltsamaal üks kopteri huviline juures. Hiljuti sellel talvel lennutas ka keegi Põltsamaal multikopterit aerofotograafia tarbeks. Kahjuks ei tea sellest konkreetsest kopterist midagi aga koaksiaal kopter nagu ikka stabiilse lennuga aga limiteeritud võimalustega. Kui tõsisem huvi kopterite lennutamise vastu ja inglise keel suus soovitan lugeda seda lehte.
http://www.rchelicopterfun.com/
User avatar
IDSuRnUaEd
Posts: 61
Joined: Tue Jan 27, 2015 21:03
Location: Põltsamaa

lend

Post by IDSuRnUaEd »

Ei huvi on suur,kohe kohe on plaan soetada ka endale Phantom fc40 ja sellega ülevaltpoolt maad nautida :).Loodangi et,siinkandiski sellise huviga oleks
Masinad angaaris:
RC T640 C
No.CX-10
DJI Phantom fc 40
MellK
Posts: 298
Joined: Wed Jul 16, 2014 20:57
Location: Tartu
Contact:

Post by MellK »

Sul oleks vaja ka soetada simulaator koos mingisuguse simulaatori pistikuga puldiga kodus arvutis harjutamiseks. Muidu kallis tehnika varsti vastu maad puruks. Kahjuks ei saanud uurida, kes lennutas Põltsamaal multikopterit sest aega ei olnud pikemalt vestelda ja ei tohi teist inimest lennutamisel segada. Küsi multikopterite foorumist kes Põltsamaalt lennutab. Ise ma ei tegele enda jaoks nii igavate asjadega nagu multikopterid. Üherootorilised kopterid on palju põnevamad lennutada :D . Kui huvi on saan kevadel Põltsamaal demolendu teha.
Juhani
Posts: 246
Joined: Thu Dec 15, 2011 13:30
Location: Tallinn

Post by Juhani »

Vähe targem droon ongi üks suur simulaator.
Hoiad näppu return to home nupul ja kui mõte ei jõua kangile järgi siis vajutad nuppu.
MellK
Posts: 298
Joined: Wed Jul 16, 2014 20:57
Location: Tartu
Contact:

Post by MellK »

Need igasugu elektroonilised abimehed panevad algaja tundma end nagu proff aga tegelikke oskusi pole ollagi. See on sama nagu igasuguste autode abimeestega. ESP,TSC ja muu värk. Iga mees arvab, et ta on ralliproff sest auto mõtleb tema eest. Aga kui elektroonika ei suuda olukorda lahendada sinu eest? Eks see on iga mehe enda valik mida teeb aga kallima tehnika puhul tuleb odavam simulaator soetada või odav droon, kui täitsa nullist kalli tehnikaga ilma kogemusteta lennutama minna.Vabandan, et teema läks OT juba ja sobib rohkem mujale alamfoorumisse aga ma ei saanud mitte ütlemata jätta.
User avatar
IDSuRnUaEd
Posts: 61
Joined: Tue Jan 27, 2015 21:03
Location: Põltsamaa

Post by IDSuRnUaEd »

Mellk

Ise ma ei tegele enda jaoks nii igavate asjadega nagu multikopterid. Üherootorilised kopterid on palju põnevamad lennutada :D . Kui huvi on saan kevadel Põltsamaal demolendu teha.[/quote]




Ma plaanin siin lähiajal endale Phantom Fc40 osta siis olen ka nö teisel tasandil lennuga :)
Masinad angaaris:
RC T640 C
No.CX-10
DJI Phantom fc 40
User avatar
IDSuRnUaEd
Posts: 61
Joined: Tue Jan 27, 2015 21:03
Location: Põltsamaa

Post by IDSuRnUaEd »

MellK wrote:Need igasugu elektroonilised abimehed panevad algaja tundma end nagu proff aga tegelikke oskusi pole ollagi. See on sama nagu igasuguste autode abimeestega. ESP,TSC ja muu värk. Iga mees arvab, et ta on ralliproff sest auto mõtleb tema eest. Aga kui elektroonika ei suuda olukorda lahendada sinu eest? Eks see on iga mehe enda valik mida teeb aga kallima tehnika puhul tuleb odavam simulaator soetada või odav droon, kui täitsa nullist kalli tehnikaga ilma kogemusteta lennutama minna.Vabandan, et teema läks OT juba ja sobib rohkem mujale alamfoorumisse aga ma ei saanud mitte ütlemata jätta.

Mellk olen täiesti nõus sinu viitega ,inimene on harjunud elektrooniliste vidinatega nii palju juba et,ilma ei kujuta ettegi.
Selle lendamisega ei tea ,võimalik et simulaatoriga asja selgeks teha aga ise sedasi ei viitsi.Mõni õpib kaua ja mõnel tuleb lendamine kohe välja ,mul läks mõned korrad kui asja kuidagi käppa sain ,selleks igale masinale eraldi arvutis õppida no ei tea .Eks neid crashe tuleb ka siis kui oled käpp lendamises .
Masinad angaaris:
RC T640 C
No.CX-10
DJI Phantom fc 40
MellK
Posts: 298
Joined: Wed Jul 16, 2014 20:57
Location: Tartu
Contact:

Post by MellK »

Kui ei taha siis ei saa ka sundida. Kas multikopteritel, mida DJI Phantom FC40 on, üldse simulaatori praktikat vaja on juba teise alamfoorumi teema. Lennuki ja tava kopteri lennutajad on igatahes niivõrd kobad, et neil on vaja simulaatorit :D . Edu ja põnevat lennutamist. Ehk satume kunagi Põltsamaal nägema.
User avatar
IDSuRnUaEd
Posts: 61
Joined: Tue Jan 27, 2015 21:03
Location: Põltsamaa

Post by IDSuRnUaEd »

Loodan et ,satub ikka tänan ja edu
Andre
Masinad angaaris:
RC T640 C
No.CX-10
DJI Phantom fc 40
Post Reply