mõned minu pildid

Kõik mis seotud õhust pildi tegemisega.

Moderator: Kristjan

Post Reply
imm
Posts: 574
Joined: Sun Oct 01, 2006 22:54

mõned minu pildid

Post by imm »

olen mõned endatehtud pildid üles riputanud sponsori kodulehele. http://gallery.vkg.ee/p%F5levkivi-teema ... tod?page=1 Nimelt toetas vkg (viru keemia grupp) natukesega aerofotode näitust, mille ida viru ühes väikeses kultuurimajas üles riputasin, veel sain toetust Eesti kultuurkapitalilt, Mäetaguse vallavalitsuselt ja toosamalt kultuurimajalt, mis asub Kiiklas.(Pilte sai näitusele umbes 30) Kokku koos omaosalusega tuli natukene üle 10 tuhande, mis põhimõtteliselt kõik ka fotode trükkimise ,raamimise (raamid valmisid käsitööna) ja muu vajaminevale ära kulus. Lisaks olen sinna galeriisse riputanud ka erinevaid teisi enda tehtud fotosid.
Aeg-ajalt tuleb lisa. Näituse kohta peaks olema ka mingi juturida Eestielu.ee
kodulehel.

Parimat!
Imre
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

VÄGA ILUS !! Vaat kus talendid tulevad . Vinge. Joel LÄÄNES ja Imm IDAS ning Siim LÕUNAS samuti PÕHJA parimad tegijad Ning Ilmar istub KESKEL. LUGUPIDAMINE !!
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Ilus! Sõnaraamat ka sellises võrdes sõnu ei anna, mis öelda tahaks...
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
imm
Posts: 574
Joined: Sun Oct 01, 2006 22:54

Post by imm »

:oops: mul hakkas jälle lund ninast sisse sadama...
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Minuarust pole vaja häbeneda ja ka sellest saaks toreda pildi-nina püsti ja lund aina sajab ja sajab. :) Sel talvel on seda jälle palju olnud. Aga see on ju SAAVUTUS ning Sind on tähele pandud ja toetatud. Sa oled ju seda ISE teinud ja see on nii eeskujuks teistele kui ka valgustamaks seda et on olemas selline huviala aerofotograafia. Paljud saavad sellest nüüd parema pildi ja ei ütle enam et suured lapsed metsaserval ja põllul. :) Huvitav oleks tead kui paljud teadsid TÄPSELT mida teed ja millega tegu kui toetust palusid? Kas pidid palju selgitama ja veenma?
imm
Posts: 574
Joined: Sun Oct 01, 2006 22:54

Post by imm »

arvestades kultuurkapitalilt taodeldud 6500 eeki ja saadud 1500eeki ilmselt väga ei pidanud :lol: Kuigi tegin taotluses suht puust ette ja punaseks, millega ,mil moel ja mis on tulem. Samas ma kõva häälega ei nuta selle 1500 eegu pärast, kuna minu jaoks on saavutus seegi, et sealt üldse midagi sain. Väga lihtsalt oleksid nad võinud ei öelda ja toetada sama raha eest näiteks plokkflöödi kontserti :roll: . Kui aruande korralikult ja õigeaegselt tehtud saan on ehk lootust edaspidigi oma tegemistele toetust saada.
Hetkel on mul pooleli koostöö ühe eduka graafikuga, kes pool sajandit selle alaga tegelenud on. Millest täpsemalt jutt kahjuks praegu avaldada ei saa, täpsemalt siis, kui käesolev töö valmis. :wink:
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Post by ussimuna »

imm wrote:arvestades kultuurkapitalilt taodeldud 6500 eeki ja saadud 1500eeki ilmselt väga ei pidanud :lol:
Vot see on teine asi, mille pärast kiita :)
imm
Posts: 574
Joined: Sun Oct 01, 2006 22:54

Post by imm »

suured tänud tunnustuse eest samas oleks väga teretulnud igasugune kriitika, teaks mida ma valesti teen või mida oleks hea teistmoodi teha. tõsiselt suur huvi on fpv vastu, saaks ka ise näha mida hetkel konkreetselt pildistad. Muidu toimeta ainult selle järgi kuhu poole lennuki nina vaatab... :wink:
User avatar
tiit
Posts: 384
Joined: Wed Feb 06, 2008 20:52
Location: helsinki

Post by tiit »

Väga ilusad pildid, midagi pole öela. Jöudu ja jaksu edaspidiseks. :lol:
User avatar
TU.144
Posts: 174
Joined: Fri Oct 01, 2010 14:49
Location: Tartu

Post by TU.144 »

imm wrote:... oleks väga teretulnud igasugune kriitika, teaks mida ma valesti teen või mida oleks hea teistmoodi teha.
Mõne pildi peal panin tähele, et horisont on kõver.
Aga muidu ilusad pildid :)
imm
Posts: 574
Joined: Sun Oct 01, 2006 22:54

Post by imm »

olen tegelikult mõnel pildidl üritanud horisonti paika ajada, ehk siis pole mõne pildi puhul õnnestunud. Samas mõne pildi peal ei olegi pointi seda teha, kuna pilt originaalis kuidagi paremini mõjub.
Tänud igatahes! :wink:
Post Reply