Soovitage odavaid (vähemalt 10 x 5 m) siseruume Tallinnas :)

See on koht, kus rääkida kõigest mudelitega seonduvast, mis teiste teemade alla ei lähe.
Post Reply
User avatar
ulmeKulgur
Posts: 279
Joined: Fri Oct 02, 2009 21:12

Soovitage odavaid (vähemalt 10 x 5 m) siseruume Tallinnas :)

Post by ulmeKulgur »

Seekord on mul teile hoopis kinnisvara teemaline küsimus. :D

Robotex läheneb. Ametlik drooniväljak on mõõtudega 10 x 5 meetrit.

Kui ma oma korteris seda teen, siis ma saan hävitava kriitika osaliseks ja taksi hakkab põdema. Seega ei tohi. Kui ma oma aiamajas seda teen, saan teada, et mu maja on väiksem kui 10 x 5 meetrit. :P

Kui ma lageda taeva all seda teen, saan tõenäoliselt kas väga profiks või väga märjaks, ja kui niisama droonitades saab ametnikke edukalt vältida, siis võistlusväljakuga koos ametnike eest hoiduda on veidi raskem. :P

...et, kui teie sarnases olukorras oleks, kuidas te seda lahendaks? Ei tea, kas kusagil on mudast odavamaid ( võrkpalli / sulgpalli / mille iganes ) väljakuid, mida saab poole päeva kaupa rendile võtta? :D
Last edited by ulmeKulgur on Sat Oct 07, 2017 22:17, edited 3 times in total.
User avatar
ulmeKulgur
Posts: 279
Joined: Fri Oct 02, 2009 21:12

Post by ulmeKulgur »

P.S. Mul on plaan B kah olemas: ehitada 10 x 5 m ratastel [¹] kasvuhoone ja lennutada seal. :D Ainult et, aega napib. :P Ajamasinat oleks vaja. :D

[¹] kohtkindlalt kinnitamata, muidu võivad valla ametnukud kallale tulla :D
User avatar
ulmeKulgur
Posts: 279
Joined: Fri Oct 02, 2009 21:12

Post by ulmeKulgur »

Hmm, pagan, majahõivamine võib kah aidata. :D Ma tean ühte püstipüsivat tootmishoonet, mis võiks olla täpipealt sobivate mõõtudega, ning pole juhtumisi üldse täis lagastatud. :D Kui ma suudan põranda mustaks värvida ja sinna valgetest joonekestest 8 peale joonistada (või mustast peenravaibast raja kaasa võtta ja lahti rullida), siis seni kuni ei lähe nürilt külmaks, võib see olla päris hea võistlusväljak. :D Ainult et, hämar... kindlasti ainult 15 korda hämaram kui TTÜ saalis. Mis pole üldse hea... ja valgustust kaasa tassida on juba päris karm... hmm... droonile oma prožektor... hmm....
Post Reply