Lugupeetud mudelistid!

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Tegu on tähtsuselt ikka eesti teise üritusega ja kohale tulevad ka lätlased ja soomlased ning küllap ka teisi.Aga vaata ka netist.Kärdla ratsupäevad.
Ma ise küll ei sõida hobustega aga tegu on mitte selle traaviga vaid ikka üle takistuste miskitmoodi.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Tere!

Post by prosper »

Andke mulle nüüd auto numbrid et saan pronnid orkunnida paistab võimalus olema.Esiteks kirjutage auto number ja siis soovitud praami aeg nii rohuküla-heltermaa ja tagasi heltermaa -rohuküla.Ja siis ka varu aeg kui ma juhuslikult seda aega ei saa.
näiteks nagu Tiit(titaan) mulle andis : 281MEZ ja 99ZHO Rohuküla-Heltermaa reede 7.august - parim aeg 10.30(alternatiiv 08.30) tagasi Heltermaa-Rohuküla pühapäev 9.august -parim aeg 20.30(alternatiiv 22.30). Vabandust Tiit et Sinu numbritega näite tõin aga Sa reageerisid õigel ajal ja nii saan ma oma võimaluste piires küsida ja eks loodame et see ka korda läheb .Tänan!
Cuprum -Sinu numbrit ma tean aga kirjuta mulle ka ajad.
ja Kuno äkki Sina ka saaksid mulle TÄNA(3.august) kirjutada.Nii et ootan ka teistelt sõnumit või helistage mulle.
Ja kuna ma LUBASIN kõigi autode eest ise maksta siis ma ka nii teen.Ainuke mida teil on vaja teha on osta sadamast ise kaassõitjatele piletid(autojuht on auto pileti sees)KAS NII SOBIB???reisija pilet on vist 45 eeku ja lastele oli vist 25 eeku.Vaadake tuulelaevad .ee
Ette tänades Andres.
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

kuidas seal öömaja kohtade ja osalejate arvuga on praeguseks?

mina, kui tulen, tulen oma bronniga suvalise ülesõiduga, üksi


muide, sõitsin sealt hobuplatsilt ke täna paar korda mööda :wink:
kas loomi mootorilärm ei häiri, lendav lennuk teeb ikka parajat lärmi :?:
kogun vanu vene lennukimootoreid
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Linnumäe peremehe soovitusel rajasimegi platsi tahapoole põllule kus hobuseid ei häiri. Igal juhul kui neist piniseva muruniidukiga mööda sõitta siis nad ei karda midagi vaid pigem tulevad uudistama.Aga Kuno kirjutas Hüüru väiksest sõjast kus pigem inimeste närvid rulli keeravad. Aga inimesi ka seal lähedal ei ela.Ja üks pere kes on seal läheda(olen nendega rääkinud)l siis nende poisid väga mudelitest huvitatud.Eks me siis näe ja õpi .
Ma arvan et nagu prügilategagi et ei tahaks et see oleks lähedal aga prügi toodame me kõik.Kui asja mõistusepiiris kontrollida ja arutada siis saab kõigega hakkama.
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

majutuse koha pealt veel väike küsimus...kas ja mida tuleb omal kaasa võtta, et öö mööda saata?
kogun vanu vene lennukimootoreid
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Hiiumaalt tagasi :D Tänud hiidlastele, kes kõik õlitatult liikvele lükkasid, pildid lubati ka hiljem üles panna.
Üritus ja seltskond oli vahvad, ilm lausa fantast selliseks asjaks ja vanameister Kuno huulilt pudenes tunnustus, et nii hästi orgunnitud üritust nagu ei mäletagi enam!
Omale oli see esimene avalik kaasalöömine oma kopteritega, mis tingis ka päris pinges oleku õhus olles.
Ja mis kõige tähtsam, kõigi välja pandud tehnika tuli tervelt koju tagasi, lõpp hea, kõik hea... 8)
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Tänud Sulle Tiit !
Rõõm ka minu poolel ja et see Sinu debüüt oli ei paistnud küll välja sest lendasid nagu vana kala.
Ja ikka tõdesin et pole Eestis inimest kes ei tunneks kedagi kes omakorda ei tunneks kedagi kes meile tuttav poleks.On meilgi ühiseid tuttavaid.Lahe.
Tervitab Andres.
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

Nüüd siis on asjale ka kirjanduslik "joon alla tõmmatud" -
http://www.hiiumaa.ee/?idc=1011128100086201000
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Eriti lahe lõik jutus on eesti keelsetest vigurlennu mõistetest.Kas siis tõesti on nii et polegi eesti keelseid vasteid.?Vahest ei kõlagi need eesti keeles nii hästi.
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

On küll, F3A määrustikus peaks neid omajagu olema. Lihtsalt kõnekeeles on harjutud teatud väljenditega.
ints
Posts: 621
Joined: Mon Oct 02, 2006 10:49
Contact:

Post by ints »

Üht-teist mõistetest annab ehk ka kopteriaabitsast piiluda ;-)
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Minu jaoks on raamat netist tähtsam.Kes küll annaks välja trükis selle ? Noh nagu vanasti see mudellennu raamat.(mul see olemas ja üsna kapsas.peaks remonti tegema sellele eksemplarile)
Post Reply