Minimaailm - 8.mai

Arutelu helikopteritest ja teistest "liikuva tiivaga" mudelitest

Moderator: Kristjan

User avatar
MihkelP
Posts: 384
Joined: Wed May 06, 2009 1:47
Location: Mustamäe/Saue

Post by MihkelP »

Bluesmell wrote: GAUI ja HK450 jätaksin koju, sest need on juba esindatud...
Gaui EP200 võtan mina kaasa kuid ma ei saa olla kohal ürituse lõpuni. Seega, kui võimalik, võta kaasa.
HK450 kohta info praegu veel puudub, et kas keegi toob. Üks selline masin võiks ka seal näitamiseks olla.
Kui on kellelgi üks uuem ja ilusam isend siis võiks kaasa võtta.
Outrage 550 CF PRO
Micro-Quad KK2.0 LCD
Futaba T10CHG 2.4G
PhoenixRC, Hubsan X4
http://www.facebook.com/kopteriklubi
User avatar
felch
Posts: 1462
Joined: Wed Apr 22, 2009 16:48
Location: Tallinn, Nõmme
Contact:

Post by felch »

Peab see HK-450 olema või käib ka TREX-450 ? Viimane mul on (müügis aga paistab et ei lähe).

Muide, kas keegi koordineerib laupäevast üritust? Kas me esindame nt. foorumit, Helicamp'i või lihtsalt meie toredat hobi?
Ja kas lennukiomanikke ka tuleb (ehk isegi on eraldi boks neile?) ? Lennukitest seepärast et mul on Volare plaaner, kas on mõtet see ka kaasa lohistada?
Oma tagasihoidlikke mudeleid võin ürituse lõpuni kohale jätta kui keegi on nii lahke ja neil silma peal hoiab ja pärast angaari pakub.

AK, kas Su autopilooti võib ka näidata?
Pole midagi paremat halvast ilmast !
User avatar
MihkelP
Posts: 384
Joined: Wed May 06, 2009 1:47
Location: Mustamäe/Saue

Post by MihkelP »

felch wrote:Peab see HK-450 olema või käib ka TREX-450 ? Viimane mul on (müügis aga paistab et ei lähe).
HK450 ja Trex450 võiksid mõlemad kohal viibida ja lausa kõrvuti, et võrrelda/näidata saaks.
Trexidest võiks ka igat mõõtu üks eksemplar olla kindlasti. Ühes varasemas postituses Trex-ide kohta
mainisin lihtsalt seda, et neid väga palju ühesuguseid kohale ei lendaks.

Aga kellel ikka plaanis kohale tulla ja aega üritusel pikemalt viibida, siis võiks oma mudelid ikka kaasa võtta,
kui võimalik. Laupäeval on siis kohapeal näha, palju meil mudeleid kokku tuleb ja palju meil neid ära mahub.
Narr lugu oleks seal pooltühja laua taga terve päev patseerida, kui midagi näidata pole.

PS. Felch. Võibolla leiab sinu Trex sellel üritusel uue peremehe. :)
Last edited by MihkelP on Thu May 06, 2010 0:03, edited 1 time in total.
Outrage 550 CF PRO
Micro-Quad KK2.0 LCD
Futaba T10CHG 2.4G
PhoenixRC, Hubsan X4
http://www.facebook.com/kopteriklubi
Bluesmell
Posts: 616
Joined: Wed Mar 10, 2010 0:13

Post by Bluesmell »

MihkelP wrote:Seega, kui võimalik, võta kaasa.
ok GAUI võtan kaasa.
MihkelP wrote:HK450 kohta info praegu veel puudub, et kas keegi toob. Üks selline masin võiks ka seal näitamiseks olla.
Kui on kellelgi üks uuem ja ilusam isend siis võiks kaasa võtta.
Minu oma on vana ja kole - st. et jätaksin meelsamini oma HK450 koju

PS. felch võta oma TreX kaasa - äki läheb kaubaks...
Image T-Rex 700N DFC, 600N 3GX, 600EFL PRO SK720, 500EFL PRO DFC, 450Pro & SAB Goblin 630 & 500, Blade nano, 130, Blade mCX, Sebart Sukhoi 29S 30E, DX18, RF G6.5
Image
inimene.
Posts: 103
Joined: Fri Apr 17, 2009 19:48
Location: Laagri/Saue

Post by inimene. »

Kui kõvasti on vaja seda HK450 näitusele? Mul üks rahulikult kogub tolmu http://gallery.pistik.com/view_photo.ph ... d=DSC01876
HK 450; Kyosho Piper Cub 1,8 ; Inferno St ; Lama V3 : Cessna 182 1,4
Image
User avatar
MihkelP
Posts: 384
Joined: Wed May 06, 2009 1:47
Location: Mustamäe/Saue

Post by MihkelP »

felch wrote:Muide, kas keegi koordineerib laupäevast üritust? Kas me esindame nt. foorumit, Helicamp'i või lihtsalt meie toredat hobi?
Ja kas lennukiomanikke ka tuleb (ehk isegi on eraldi boks neile?) ? Lennukitest seepärast et mul on Volare plaaner, kas on mõtet see ka kaasa lohistada?
Koordineerimise koha pealt ei oska veel sõna võtta, kuna endal ka alles esimene aasta osaleda.
Eelmisel aastal käisin külalisena elu uurimas. Aga usun, et Ints oskab midagi kosta selle koha pealt.

Minu nägemusel me tutvustame inimestele meie toredat hobi. Ning kui tuleb juurde uusi huvilisi,
siis on ju ka rohkem rahvast nii foorumis kui ka lennutusplatsidel ning samuti ka Helicampil ja miks mitte ka võistlustel.
Eelmisel aastal näiteks jäi Eesti Meistrivõistluste mitu etappi lihtsalt pidamata, kuna polnud lendajaid.
Samuti läheks siis ka meie vähestel mudelipoodidel asjad paremuse poole ja paraneks kindlasti ka varuosade saadavus jne.
Kõik on ju omavahel seotud.

Aga lennukite koha pealt pole nagu keegi eriti sõna võtnud. Ei oska öeda palju neid üritusele tuleb.
Samal päeval toimub Kollasel ka Aircombat ja paljud lennukimehed ilmselt seal.
Outrage 550 CF PRO
Micro-Quad KK2.0 LCD
Futaba T10CHG 2.4G
PhoenixRC, Hubsan X4
http://www.facebook.com/kopteriklubi
Bluesmell
Posts: 616
Joined: Wed Mar 10, 2010 0:13

Post by Bluesmell »

MihkelP wrote: Aga lennukite koha pealt pole nagu keegi eriti sõna võtnud. Ei oska öeda palju neid üritusele tuleb.
Samal päeval toimub Kollasel ka Aircombat ja paljud lennukimehed ilmselt seal.
Äkki lennukimehed ajavad oma kampa kusagil mujal foorumis kokku....
Samas on see kummaline kui sinna lennukeid kohale ei tulegi.
Image T-Rex 700N DFC, 600N 3GX, 600EFL PRO SK720, 500EFL PRO DFC, 450Pro & SAB Goblin 630 & 500, Blade nano, 130, Blade mCX, Sebart Sukhoi 29S 30E, DX18, RF G6.5
Image
User avatar
MihkelP
Posts: 384
Joined: Wed May 06, 2009 1:47
Location: Mustamäe/Saue

Post by MihkelP »

Ürituste ja kokkusaamiste alajaotuses on samuti Minimaailm 2010 teema, aga sealgi pole lennukite kohta mingit infot.
Poetasin sinna ka lingi meie teemale siin.
Outrage 550 CF PRO
Micro-Quad KK2.0 LCD
Futaba T10CHG 2.4G
PhoenixRC, Hubsan X4
http://www.facebook.com/kopteriklubi
User avatar
MihkelP
Posts: 384
Joined: Wed May 06, 2009 1:47
Location: Mustamäe/Saue

Post by MihkelP »

inimene. wrote:Kui kõvasti on vaja seda HK450 näitusele? Mul üks rahulikult kogub tolmu
Üks eksemplar võiks kamba peale olla. Keegi pole veel kindlalt öelnud, et enda oma toob aga mõni päev veel aega ka.
Aga kui üritusele oled tulemas ja võmalus oma HK kaasa võtta, siis kaasa. Pildil näeb see üsna hea välja.
Labad võiks muidugi ka küljes olla, kui näitamiseks läheb.
Outrage 550 CF PRO
Micro-Quad KK2.0 LCD
Futaba T10CHG 2.4G
PhoenixRC, Hubsan X4
http://www.facebook.com/kopteriklubi
inimene.
Posts: 103
Joined: Fri Apr 17, 2009 19:48
Location: Laagri/Saue

Post by inimene. »

MihkelP wrote: Aga kui üritusele oled tulemas ja võmalus oma HK kaasa võtta, siis kaasa. Pildil näeb see üsna hea välja.
Labad võiks muidugi ka küljes olla, kui näitamiseks läheb.
Muidugi panen labad ka peale :wink:
HK 450; Kyosho Piper Cub 1,8 ; Inferno St ; Lama V3 : Cessna 182 1,4
Image
ints
Posts: 621
Joined: Mon Oct 02, 2006 10:49
Contact:

Post by ints »

Esindame eelkõige hobi (st. näitusel on "kopterimeeste box"), nagu juba Mihkel seletas.

Aga kuna meie hobi on oma olemuselt spordialana ka Eesti Lennuspordi Föderatsiooni "vastutusalas", siis võiks vähemalt need, kellel litsents taskus käsitleda seda ka kui Olümpiakomitee, ELFi, ELFi Mudellennu Ühenduse ja oma klubi esindamist ;-)

Kuna hobi toimetab läbi ürituste (Helicamp, võistlused, lennutamaskäimised Hüürus jms.) ja foorumi (niisama omavahel jutustamine ja infovahetus) ja kopteriaabitsa ja hobipoodide ja...., siis kahtlemata informeerime potensiaalseid tulevasi hobikaaslaseid nende olemasolust ja proovime rahvast juurde meelitada (foorumisse, Helicampile, võistlustele jne...).

Lennukimehed tulevad - vähemalt sellesama MLÜ egiidi all meie kõrval saavad nad olema.

PS. Paneks nimed ja kohalviibimise ajad kirja nagu Peep soovitas - muidu ei saa aru, kui suurt boxi vaja on.

- Ints (kogu päev - JR Ergo, RJX Xtreme, Hirobo Eagle2)
- ...lisa oma nimi, kellaajad, kopterid....
User avatar
felch
Posts: 1462
Joined: Wed Apr 22, 2009 16:48
Location: Tallinn, Nõmme
Contact:

Post by felch »

- Veljo (aka Felch): 9.30 - 13.00. Trex 500, Trex 450, Walkera 3#4b, Trikopter.
Pole midagi paremat halvast ilmast !
User avatar
MihkelP
Posts: 384
Joined: Wed May 06, 2009 1:47
Location: Mustamäe/Saue

Post by MihkelP »

Mihkel: 9.30 - 14.00. Kaasa võtan kõik 3 mudelit, mis mul siin joone all kirjas.
Outrage 550 CF PRO
Micro-Quad KK2.0 LCD
Futaba T10CHG 2.4G
PhoenixRC, Hubsan X4
http://www.facebook.com/kopteriklubi
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Kus ja mis kell siis kogunete, kust uksest sisse saab ning kuhu autod parkida võib?
Kuidas see asi seal siis välja nägema hakkab? Pean silmas neid, kes varem ära lähevad. Kas võtate kopterid kaasa, või millal järgi tulete?

Kas mudelitele sildid ka juurde tulevad koos tema konfiguratriooniga?
Väga tüütu on igale ühele seletada, et mis on kes ja kes on mis.
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
PeepK
Posts: 91
Joined: Fri Sep 29, 2006 11:57
Location: Tallinn

Post by PeepK »

Peep - 13:00 - lõpuni, Robbe Eolo, Blade mcx-või-mis-ta-oligi
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

Sabusin just üleloomulikult vara kodumaile. Huvi ja vajaduse korral võin oma Caliber 4 - ja ka täiskomplektis rahvale näidata. Probleemiks on kogu ülejäänud info :D
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Selline info Kullo Reinult.
Paluti sõita Oru tänava poolsest otsast sisse ja kohe oste ukse ette.
Üritus algab kell 10.00 ja 9.00 on juba uksed lahti.
Autod saab jätta sinna samasse lähedale.
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
Bluesmell
Posts: 616
Joined: Wed Mar 10, 2010 0:13

Post by Bluesmell »

Bluesmell wrote: mina võin õla alla panna alates 11.00 ja siis niikaua kui vaja....
ehk siis 11:00 kuni lõpuni. Kaasa võtan Gaui 200 V2-SE, Blade mCX, PicooZ-e 2 tk. Viskan igaks juhuks autosse TREX-450 ja HK-450, et ehk saab kellegilt nõu küsida kuidas seal asju premaks teha v.m.
Image T-Rex 700N DFC, 600N 3GX, 600EFL PRO SK720, 500EFL PRO DFC, 450Pro & SAB Goblin 630 & 500, Blade nano, 130, Blade mCX, Sebart Sukhoi 29S 30E, DX18, RF G6.5
Image
User avatar
Trex
Posts: 186
Joined: Mon Jan 11, 2010 22:20
Location: Harjumaa/Hüüru

Post by Trex »

Palju ruumi on :?: Kas mõni Plade st suurem kopter ka mahub :?:
T-Rex 600; T-rex 700;
Futaba T10 CHG 2,4 G
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

Väga meeldiv! Püüan olla kohal koos aparaadiga ja siis terveks päevaks. Loodetavasti saab ka veidi lennata kuskil seal ilma müra tekitamata :D
ints
Posts: 621
Joined: Mon Oct 02, 2006 10:49
Contact:

Post by ints »

Ruumi peaks olema, ja kui pole, tuleb hommikul vara kohal olla ja orgunnida ;)

PS. Ostsin ka 10 jm. lauakatet. Niiet ärge siis enne minu laekumist laudu täis tõstke...

I.
User avatar
felch
Posts: 1462
Joined: Wed Apr 22, 2009 16:48
Location: Tallinn, Nõmme
Contact:

Post by felch »

Mul on ekraan kaasas - 1,5m pikkust. Äkki on vajalik.
Kas nimekaardid ka teeme? Endale sirgeldasin säärase: http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/nimekaart.odt
Last edited by felch on Sun May 09, 2010 13:58, edited 1 time in total.
Pole midagi paremat halvast ilmast !
Bluesmell
Posts: 616
Joined: Wed Mar 10, 2010 0:13

Post by Bluesmell »

Tore üritus oli. Mina jäin igatahes väga rahule... eriti seepärast, et sain teada, et ma pole oma haigusega üksi. On ka teisi.....
Image T-Rex 700N DFC, 600N 3GX, 600EFL PRO SK720, 500EFL PRO DFC, 450Pro & SAB Goblin 630 & 500, Blade nano, 130, Blade mCX, Sebart Sukhoi 29S 30E, DX18, RF G6.5
Image
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Ootame pilte siis :)
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

No mõned pildid olid, aga... kahjuks ootan juba pool aastat kontot. Ega pildid polnud suuremat väärt ka midagi. Kiiruga klõpsitud...
Aga üritus oli igati mega. Tundus eelmisest aastast tunduvalt mahukam ja asjalikum. Järelikult täidab oma eesmärki - järelkasv on olemas. Pealegi olin üllatunud suurest huvist kopterite vastu. Siis mitte lihtsalt huvist, vaid paljude silmis oli näha seda tulukest :D
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

jep, tänud kopterimeestele, rahvas sai kindlasti elamuse. Päris raske on nii rahvamassi ees lennata aga saite kenasti hakkama.
User avatar
felch
Posts: 1462
Joined: Wed Apr 22, 2009 16:48
Location: Tallinn, Nõmme
Contact:

Post by felch »

Pildid näituselt...
http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/minimaailm2010/
Kahjuks ei saanud kopterite võimast lendu "filmile" :(
Last edited by felch on Sun May 09, 2010 13:56, edited 1 time in total.
Pole midagi paremat halvast ilmast !
User avatar
rallikas
Posts: 430
Joined: Wed Feb 28, 2007 21:11

Post by rallikas »

Vägev oli!
Robotidemo läks ka hästi. (kõik jäid ellu) :lol:
ints
Posts: 621
Joined: Mon Oct 02, 2006 10:49
Contact:

Post by ints »

Oli jah super - tänud kõigile kes osalesid ;-)
Post Reply