Kasutaja: ufo - mida ette võtta?

Soovitused ja tähelepanekud selle foorumi kohta

Mida ette võtta kasutajaga "ufo"?

Konto blokeerida
6
29%
Kondo kustutada
1
5%
Avalik tähelepanu juhtimine foorumis käitumisele
13
62%
I Love UFO
0
No votes
Millest siin jutt käib, ma ei saa midagi aru!?
1
5%
Neutraalne
0
No votes
 
Total votes: 21

User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

Miks mitte :?:
Saagu Lauri soov täide :!:
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
User avatar
mart63
Posts: 2508
Joined: Mon Jul 24, 2006 16:44
Location: Tallinn,Mustamäe

Post by mart63 »

Palun ei! :cry: :cry:
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

Seda soovis Lauri.
Ja pole tahtmist siia tagasi enam tulla. :evil:
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
User avatar
mart63
Posts: 2508
Joined: Mon Jul 24, 2006 16:44
Location: Tallinn,Mustamäe

Post by mart63 »

:(
User avatar
tarts
Posts: 838
Joined: Thu Sep 14, 2006 20:01
Location: Tallinn
Contact:

Post by tarts »

Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

UFO - me (mudelistid) oleme suht väikesearvuline seltskond ja me saame tihti kokku ning tunneme üksteist. Ei maksa suhteid keeruliseks ajada, kui tahad sellesse kogukonda kuuluda. Austa neid, kes on siin juba ammu ning võta soovitusi kuulda. Vastasel juhul ei sulandu sa kunagi meie ühiskonda ja jääd omaette üksikuks tolaks. Nii et mõtle enne kui järgmist postistus teele saadad. Ahh ja, mõtle veelkord, rahulikult ja sügavalt, pea nõu vanematega, loe foorumit, püüa mõista mis siin foorumis sünnib, mida siin arutatakse, kuidas ja miks jne. Ole viisakas teiste suhtes ja ka emakeele suhtes. Austa mõttekaaslasi. Mõtle enne kui küsid. Näe rohkem ise vaeva ja kui ei leia enam väljapääsu, siis palu abi siit. Näita, et sa oled võimeline rohkemaks kui labaseks mölaks. Siis ehk võtab sind kunagi keegi siin ka tõsiselt. Nii et tõmba veidi tagasi mõttetusega ja alusta uuelt lehelt või hävi.
User avatar
Andu
Posts: 323
Joined: Wed Jan 19, 2011 23:06
Location: Tallinn
Contact:

Post by Andu »

Enne, kui asi koledaks kisub, tuletan sulle, UFO, meelde, et uue kasutaja tegemine on hea mõte, aga kui sulle pannakse IP ja Hardware ban, siis saad koolis, raamatukogus, kirjutamas käia.

Kui tahad foorumis jätkata olemast kasutaja, siis soovitan sulle, et tee uus nimi ja ära maini enda vana aliast.

Mudelistide foorum on üks kõige sõbralikum ja rahulikum koht, kuhu internetis sattunud olen. Võib-olla ei vaadata minu pihta ka rahulolevalt - ma ei tea seda, aga teadlikult ei anna vaenuks ka põhjust. Ma mitte pahatahtlikult ja vihaga ei kirjuta seda siia, vaid lihtsalt üritan soovitada ja nõu anda.

Nagu aegade jooksul olen aru saanud, siis igas foorumis on omad reeglid. Sinu pihta vaadatakse ilmselt pahaselt, sest kirjutad siia nagu msn-i. Iga asi, mida teistele jagada annad, peaks olema teemaga seotud (siinkohal vabandan, et ise olen seda enamus kordadest eiranud). Ja veel: kuna juba siin teemas on kord öeldud, et mudelistide ring on üsna väike, mis tähendab, et inimesed hoiavad kokku, siis norimine mõne kasutajaga toob ainult sinu lambakarja hundid. Kui oled kasutaja Mart69 pihta kurine, sest tema on telekas, siis no anna andeks - sinna pole midagi teha. Kui aga kasutaja Lauri ei anna rahu, siis räägi asjad temaga selgeks. Ülbusega ja üleoleva suhtumisega elus kaugele ei jõua.

Lõpetuseks tahaks vabandana õigekirja vigade pärast, sellepärast, et ma kedagi lugupidavalt ei teieta ning mõttetult pika postituse eest.

Parimat soovides:
Andu
User avatar
mcmatrix
Posts: 266
Joined: Wed May 09, 2007 17:01
Location: Peetri alevik / Harjumaa
Contact:

Post by mcmatrix »

Ufo e-maili ja msni aadressi järgi otsides leidsin rates
järgmise profiili.

http://www.rate.ee/users/foreksi2
http://www.ratee.ee/userinfo.php?id=1064

Vanus tuli küll üllatusena :)
Postituste sisu järgi oleks pakkunud oluliselt vähem.
imm
Posts: 574
Joined: Sun Oct 01, 2006 22:54

Post by imm »

jah alguses ajas tõsiselt naerma, kuid hiljem enam mitte väga. See, kui lauri teeb näpuka ja kirjutab näiteks kondo ajab naerma, tegelikult ka. aga kui keegi kogu aeg väga arusaamatuid kirjavigu teeb ,olles ise ilmselt rahvuselt Eestlane on see natuke imelik (mitte Eestlasele ja google tõlkija kasutajale on see andeksantav) Samas tegin teises teemas just postituse ja pean mõnes mõttes oma sõnu sööma, tundub et natuke õel kasutaja ufo siiski on. Samas ei väsi kordamast ja mille mainis ära ka andu, et abivalmimat ja sõbralikumat rahvast on tõesti raske leida. Ufo olen sinuga paar korda kohtunud ja üritanud sind aidata ,kuidas oskan (vaidle vastu kui tahad!) ,aitan sind nii kuidas oskan ilmselt edaspidi, kuid palun austa kaasmudeliste ja ära ole nii üleolev. Enamus rahvast, kellega sa siin kana kitkud on ilmselt sinust vanemad ja kogenenumad ning nõus sind heast tahtes aitama. Palun lepi ära ja usun, et peale seda on isegi lauri sind siin foorumis veel lendava taldriku seljas nõus aksepteerima...
Parimat!
Imre
Ps: särgid aga on küll hea mõte :wink:
Last edited by imm on Fri Feb 04, 2011 13:59, edited 1 time in total.
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

Ja teie juba mõttlete,et ma lähengi ära???
Ega umbrohi ei hävine :lol:
Eks ma võttan siis midagi ette.Kui see teid rahustab? :) :wink:
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

Ja ma edastan teiel ühe mõnes mõttes hea ja mõnes mõttes halva teate.
Tgelikult on nii, et arstid on mulle määranud kunagi sellisse asja nagu HÜPPERAKTIIVNE! :cry:
Kes sellest aru saab siis oleks hea.
Tean,et see ei sobi siia teemasse aga olge head ja arvestage sellega.
:wink:
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Üllatusena tuleb see, et oled kiire kohanemisvõimega ja saad üsna kiiresti juba asjale pihta :) . Mõnes mõttes on hüperaktiivsus hea näitaja, sest need lapsed on nagu tulesädemed, kunagi ei jää tahaplaanile. Alati tegelevad millegagi. Mudelism aga nõuab vahest SUURT püsivust ja kannatust. Oled oma eripärale leidnud üsna hea hobi. Nii saad ennast maandada ja tehnika huvi tuleb kasuks. Aga ära maanda ennast netikeelega varustatud rämpspostitustes. Igal juhul EDU Sulle! :)
Me kõik kirjutame vahel mõne naljaka kommentaari :) . Mäletan kuidas Cuprum oma keelekasutamise pärast kelleltki nahutada sai. Aga see on tõesti naljakas :lol: . Ja Cuprum on siin tegija ning ei "plõksi" niisama. Tema teadmised on tasemel ja ta on SUPER seltskond. (Cuprumi käest luba küsimata tõin sellise näite :? ) Arvan ,et aastate pärast meenutame Sinu algust siin huumoriga, kui külm Sind ära ei võta :)
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

Mina seda külma ei karda.
Ja vist hakkan asjale pihta saama ju ja kohanen ka siin teistega.
Pole mul siin mingit tüli enam vaja sellega on lõpp.
Alustame uuelt lehelt.
Vähemalt aasta pärast jääb hea mälestus ja kuidas ma kohanen siin.
:lol:
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
Locked