Visiitkaart

Soovitused ja tähelepanekud selle foorumi kohta
User avatar
felch
Posts: 1462
Joined: Wed Apr 22, 2009 16:48
Location: Tallinn, Nõmme
Contact:

Post by felch »

ussimuna wrote:....i tõsiselt juba vaja sellist särki, millel selja peal kirjas vastused tüüpküsimustele (nagu ka siit foorumist paar korda läbi käinud), ja foorumi info.
See oleks küll hea mõte! Ma võtaks samuti särgi.
Pole midagi paremat halvast ilmast !
User avatar
RC Kratt
Posts: 78
Joined: Wed Dec 14, 2011 13:07
Location: Suurupi-Tallinn

Post by RC Kratt »

priitom wrote:
titan wrote:On siin veel teravaid pliiatseid kes ka särgi kujundatud saaks?
On see mingi FiiFaa rida seal Viljanis?
Ei ole, pole üldse Viljandi trükikojad. Viljandis normaalset trükikoda tänase seisuga kahjuks ei eksisteeri.

Tallinn ja Türi - sealt saab. Lihtsalt infoks, et saan odava tehingu välja sebida.
Äkki uurid, mis faile oleks neile vaja? Pistiku logod mul kõik vektoriseeritud, saan neid keerata milleks iganes.

T-särgi kujunduse võin teha, andke teada, mida soovite rinnale ja mida seljale.
Hiiumaa Mudeliklubi Pealinna Õhuasjade Ühing
koperdajad.eu
User avatar
priitom
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2011 22:07
Location: Viljandi

Post by priitom »

Äkki uurid, mis faile oleks neile vaja? Pistiku logod mul kõik vektoriseeritud, saan neid keerata milleks iganes.

T-särgi kujunduse võin teha, andke teada, mida soovite rinnale ja mida seljale.
Tee kujundus valmis, siis vaatab, mis formaadis vormistada. Vektoris töötamine on kindlasti kõige lihtsam lahendus, aga võid miksida pildifailidega. Mida vähem värve, seda odavam, tead seda ilmselt isegi.
User avatar
MihkelP
Posts: 384
Joined: Wed May 06, 2009 1:47
Location: Mustamäe/Saue

Post by MihkelP »

felch wrote:
ussimuna wrote:....i tõsiselt juba vaja sellist särki, millel selja peal kirjas vastused tüüpküsimustele (nagu ka siit foorumist paar korda läbi käinud), ja foorumi info.
See oleks küll hea mõte! Ma võtaks samuti särgi.
Siin oli sellest juttu http://forum.pistik.com/viewtopic.php?t=5828 Olen ka juba pikemat aega mõelnud, et sellist mudellenduri t-särki oleks vaja.
titan wrote:On siin veel teravaid pliiatseid kes ka särgi kujundatud saaks?
Üks paremaid kujundusi (minu arvates) on selline http://www.cafepress.co.uk/+before_you_ ... ,550630394 Sellise kujunduse võiks eeskujuks võtta. Ilmselt oleks mõtet mitu versiooni teha. Lennukipiloodid soovivad kindlasti lennukipildiga ja võibolla ka erinevat teksti. Pistiku logo paneks siis särgi rinnale. Kas peale "RC Krati" leidub meil siin veel inimesi, kellel pliiats peos püsib? Minul on kahjuks pliiatsid nürid. :(

PS. Prooviks kamba peale ka normaalse eestikeelse teksti koostada. Kas teeme selleks eraldi teema?
Outrage 550 CF PRO
Micro-Quad KK2.0 LCD
Futaba T10CHG 2.4G
PhoenixRC, Hubsan X4
http://www.facebook.com/kopteriklubi
User avatar
RC Kratt
Posts: 78
Joined: Wed Dec 14, 2011 13:07
Location: Suurupi-Tallinn

Post by RC Kratt »

Image

Alustame siis sellisest näidisest.
Hiiumaa Mudeliklubi Pealinna Õhuasjade Ühing
koperdajad.eu
User avatar
Climatix
Posts: 286
Joined: Sun Oct 16, 2011 17:44

Post by Climatix »

Särgist olen huvitatud , see logo sobib küll minuarust aga veidi võibolla seda teksti muuta selja peal ?
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

Climatix wrote: võibolla seda teksti muuta selja peal ?
Aga teeb siis ettepanekud muutmiseks ;)
Kusjuures, nagu ma aru sain, siis pole ka probleemiks igale vennale oma personaalne särk teha (esialgne mõte oli kasutajanime osas, aga kui peaks minema liig suureks vaidluseks teksti üle - miks ka mitte )

PS. mõni moderaator võiks teemad lahku ajada.
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

Nii, visiitkaardid on nüüd minu käes.
* Hiiumaa ports peaks homme-ülehomme teele suunduma
* Kullosse sai kah mõned jäetud
* Kes Tlna lähedal oma osa saada tahavad, võtke ühendust

Tartusse satun ise nädalavahetusel, kõige tõenäolisemalt laupäeval, niiet sealtkandi soovijad, võtke ühendust.

Transpordiga katmata hetkel siis
* Viljandi
* Pärnu
* Rakvere

Kes sealsetest soovijatest ise Tlna juhtub, või teab mõnda sel suunal liikujat, andke teada.
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Post by ussimuna »

Minu variant :?:

Ära ürita minuga rääkida, kui ma lendan
Jah, ma juhin seda minu käes oleva puldiga
Nägemisulatusest palju kaugemale ja kõrgemale
Ei, see ei ole lihtne
Oleneb mudelist, 100€, kuni ...
Umbes 10 minutit
Ei, ma ei lase Sul kohe kindlasti mitte proovida :)
User avatar
TU.144
Posts: 174
Joined: Fri Oct 01, 2010 14:49
Location: Tartu

Post by TU.144 »

Hea idee! Oleksin ka käpp kui särkide tegemiseks läheb :)

"Have fun watching" on hea lause sinna vastuste lõppu - aga tuleks leida hea eestikeelne vaste, et tõlkes midagi kaduma ei läheks...

Kindlasti võiks aeg olla 10+ min vms.
Esikülg minuarust täitsa sobib!
Image
FOTOD JA VIDEOD NII TAEVAST KUI MAALT
User avatar
pohjakas
Posts: 249
Joined: Fri Mar 16, 2012 9:09
Location: Tallinn

Post by pohjakas »

oleks ka ostja. võibolla mõned mudelistide naljad võiks tagakülge kaunistada(juhul kui neid nalju olemas on) huumor on positiivne ju :wink:
kui häid nalju palju siis võivad nad paikneda erinevates kohtades ja erineva nurga all ja võibolla ka erinevas kirjasuuruses ja stiilis. siin midagi sarnast aga mitte päris see :) http://cage.shopshogun.com/images/CageLyrics.jpg
ärge pahaks pange kui ei meeldi jagasi vaid oma ideed :wink:
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Soovik särki kaaa nii neli-kaheksa ühikut(täpsustan siis kui teguks läheb) :) Ootan ära kõik mõtted ja ettepanekud. Just need ongi tüüpilised küsimused RCKratt i näidisel .Aithh visiitkaartide eest!
User avatar
Jorgan
Posts: 195
Joined: Fri Feb 11, 2011 14:58
Location: Viljandimaa

Post by Jorgan »

priitom wrote:
titan wrote:On siin veel teravaid pliiatseid kes ka särgi kujundatud saaks?
On see mingi FiiFaa rida seal Viljanis?
Ei ole, pole üldse Viljandi trükikojad. Viljandis normaalset trükikoda tänase seisuga kahjuks ei eksisteeri.

Tallinn ja Türi - sealt saab. Lihtsalt infoks, et saan odava tehingu välja sebida.

Ei ole sinuga nõus! Viljandis olemas selline asutus nagu Kätitikand. Seal saab särkidele tikkida mis iganes pilti ja teksti. Meil tehti seal Bowlingu klubi särgid ja olen väga rahul.
Futaba 6J
ACME Pelicam
User avatar
aviaator
Posts: 398
Joined: Fri Sep 10, 2010 19:18
Location: Tartu
Contact:

mida särki

Post by aviaator »

Võibolla on selline kiri natuke ehmatav niigi kinnise iseloomuga potensiaalsele huvilisele :) et parem mitte küsida nende lendavate asjade kohta igaks juhuks.

Eesmärk on ju rohkem inimesi ala juurde tuua.

Meile võib see ju nalja pakkuda aga kõrvaltvaataja pilgu läbi võib see teisiti paista.

See on lihtsalt minu isiklik arvamus.

Aivar
User avatar
Jorgan
Posts: 195
Joined: Fri Feb 11, 2011 14:58
Location: Viljandimaa

Post by Jorgan »

Nii! küsisin siis mis läheb särk maksma kui kogu see tekst ja pilt tikkida. Mis on üleval näidiseks toodud.
Üks särk 35 euri+ särk. Päris kallis või mis? Samas on sedasi info talletamine oluliselt vastupidavam kui kleebsutamine.
Futaba 6J
ACME Pelicam
User avatar
priitom
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2011 22:07
Location: Viljandi

Post by priitom »

Jorgan wrote:Nii! küsisin siis mis läheb särk maksma kui kogu see tekst ja pilt tikkida. Mis on üleval näidiseks toodud.
Üks särk 35 euri+ särk. Päris kallis või mis? Samas on sedasi info talletamine oluliselt vastupidavam kui kleebsutamine.
Antud teemas käib jutt tekstiilile trükkimisest mitte tikkimisest. Tikkimine on kordades kallim kuigi vastupidavam.. see, kas on ilusam, on maitse küsimus. :roll:
Aredx
Posts: 390
Joined: Tue Dec 01, 2009 16:40
Location: Eesti

Post by Aredx »

E-e. Särgi idee poolt oleks küll poolt. Aga miks ka mitte IGA kasutaja nimega? See tegelikult oleks suhteliselt hea idee, kuid seljal olevat teksti tuleks muuta vist siiski. Samuti soov ka mudelismi visiitkaarte, et huvitatuile jagada.
Kui keegi millalgi midagi toob, andku teada!
User avatar
Jorgan
Posts: 195
Joined: Fri Feb 11, 2011 14:58
Location: Viljandimaa

Post by Jorgan »

priitom wrote:
Jorgan wrote:Nii! küsisin siis mis läheb särk maksma kui kogu see tekst ja pilt tikkida. Mis on üleval näidiseks toodud.
Üks särk 35 euri+ särk. Päris kallis või mis? Samas on sedasi info talletamine oluliselt vastupidavam kui kleebsutamine.
Antud teemas käib jutt tekstiilile trükkimisest mitte tikkimisest. Tikkimine on kordades kallim kuigi vastupidavam.. see, kas on ilusam, on maitse küsimus. :roll:
Olen sinuga täiesti nõus. Aga mina lasen omale kinndlasti tikkida. Sama kujundusega mis siin kokku lepitakse.
Futaba 6J
ACME Pelicam
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Re: mida särki

Post by ussimuna »

aviaator wrote:Võibolla on selline kiri natuke ehmatav niigi kinnise iseloomuga potensiaalsele huvilisele :) Aivar
Siis kui seltskonnaga lennutamas käia ja on kedagi, kes Su seljataguse pärast valvab, jah. Kui üksi oled ja miski punt äkki sind ümber piirab ja pärima hakkab nii, et vaata kuidas eluga mitme km. tagant tagasi saad (ja pult enda kätte jääks), siis tahaks midagi krõbedamatki sinna kirjutada :lol:
User avatar
aviaator
Posts: 398
Joined: Fri Sep 10, 2010 19:18
Location: Tartu
Contact:

Re: mida särki

Post by aviaator »

ussimuna wrote:
aviaator wrote:Võibolla on selline kiri natuke ehmatav niigi kinnise iseloomuga potensiaalsele huvilisele :) Aivar
Siis kui seltskonnaga lennutamas käia ja on kedagi, kes Su seljataguse pärast valvab, jah. Kui üksi oled ja miski punt äkki sind ümber piirab ja pärima hakkab nii, et vaata kuidas eluga mitme km. tagant tagasi saad (ja pult enda kätte jääks), siis tahaks midagi krõbedamatki sinna kirjutada :lol:
Siis tulebki seljale kirjutada ,et "Ettevaatust, raadiosaatja poolt levitatav kiirgus on ohtlik ja võib tekitada ravimatut sõltuvust"

Aivar
imm
Posts: 574
Joined: Sun Oct 01, 2006 22:54

Post by imm »

olen ka mõnest särgist huvitatud, kõik oleneb muidugi hinnast. :wink:
Äkki oleks võimalik ka mõned visiitkaardid Ida-Viru kanti saada :roll:
User avatar
priitom
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2011 22:07
Location: Viljandi

Re: mida särki

Post by priitom »

ussimuna wrote:
aviaator wrote:Võibolla on selline kiri natuke ehmatav niigi kinnise iseloomuga potensiaalsele huvilisele :) Aivar
Siis kui seltskonnaga lennutamas käia ja on kedagi, kes Su seljataguse pärast valvab, jah. Kui üksi oled ja miski punt äkki sind ümber piirab ja pärima hakkab nii, et vaata kuidas eluga mitme km. tagant tagasi saad (ja pult enda kätte jääks), siis tahaks midagi krõbedamatki sinna kirjutada :lol:
Vähemalt üks lause tuleks kirjutada vene keeles, sest ega nood emakeelest mõhkugi mõista...
User avatar
TU.144
Posts: 174
Joined: Fri Oct 01, 2010 14:49
Location: Tartu

Post by TU.144 »

40-50 euri T-särgi eest on minu meelest overkill.
Samuti minu meelest on overkill tikkimine. Korralik pressitud kleebis püsib väga kaua. Vähemalt T-särgipoes pressitavad tekstid pole minu särkidel maha kulunud ega koledaks läinud...
Image
FOTOD JA VIDEOD NII TAEVAST KUI MAALT
User avatar
priitom
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2011 22:07
Location: Viljandi

Post by priitom »

Kui kogus on näiteks 50 tükki, siis kujuneb ühe kvaliteetse särgi hinnaks 15-20€ (saatmine peaks jääma hinna sisse, kui vaja). Kuumpresskilest pikemalt ei räägiks - on selline õnnetu materjal, mis püsib 3-4 aastat, siis hakkab kooruma. Korralik siiditrükk kestab 5... aastat ja on ilus vaadata, võib-olla hakkab pisut aja möödudes murenema.

Veel on olemas selline asi, nagu digitrükk, mis on fotode ja väga värviliste kujunduste trükkimiseks kõige soodsam ja sobivam asi, aga mulle see nii väga ei meeldi.

Ja lisaks on olemas ka subli-trükk, milles värv kuumutatakse särgi kanga sisse - väga kvaliteetne ja kestev asi, natuke sarnane digitrükile. Samas, särkide/riide värvi valik on piiratud (valge ja must üldjuhul).

Kui kuumpressi kasutada, siis võiks selles teostada ainult nime, kuigi ma ise sellest variandist huvitatud ei ole. Tuleb odavam.
User avatar
Oehh
Posts: 1196
Joined: Thu Jul 12, 2007 1:23
Location: Tallinn

Post by Oehh »

20.- Euri eest kannataks juba osta, kuid siiski ka viimane piir ilmselt.

5-aastat siiditruki garantiid on muidugi tase aga kui seal all olev odav särk juba peale kolmandat pesu õmblustest laiali laguneb, või särki enesse augud tekivad pole sel pildi kestvusel enam mõtet. :lol:

See viimati mainitud subli-trükk oleks ilmselt täitsa OK.
Ma arvan, et me ei vaja 4-värvilist trükki.
User avatar
Riho
Posts: 269
Joined: Tue Oct 04, 2011 18:12

...

Post by Riho »

Kas Polo särk oleks ka varjant, soliidsem :roll:
http://www.aike.ee/polod.html
F2D
User avatar
priitom
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2011 22:07
Location: Viljandi

Post by priitom »

Oehh wrote:20.- Euri eest kannataks juba osta, kuid siiski ka viimane piir ilmselt.

5-aastat siiditruki garantiid on muidugi tase aga kui seal all olev odav särk juba peale kolmandat pesu õmblustest laiali laguneb, või särki enesse augud tekivad pole sel pildi kestvusel enam mõtet. :lol:

See viimati mainitud subli-trükk oleks ilmselt täitsa OK.
Ma arvan, et me ei vaja 4-värvilist trükki.
Ma ei pidanud kvaliteetse särgi all silmas mingeid langevarjusid, mis aina venivad ja venivad.. ja millesse aeg sööb augud. :roll:
Aga jah, 5 aastat on ühe riidehilbu jaoks päris pikk aeg. Soovitan siiski siiditrükki, sest see on odav, hea ja kestev. Subli hind kogusest ei sõltu.
User avatar
Oehh
Posts: 1196
Joined: Thu Jul 12, 2007 1:23
Location: Tallinn

Post by Oehh »

No, kui subli-trükk kallimaks osutub siis muidugi siid :)

50 särki peaks ju kogukonna peale kokku küll tulema :roll:
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

Nüüd visiitkaardid ka saadaval rakveres.
jagan mõned soovikorral ära.

suur äitääääh muidugi neile kelle abiga naad siia jõudsid:D
User avatar
Tommikuld
Posts: 191
Joined: Sat Nov 27, 2010 15:59
Location: Tallinn

Post by Tommikuld »

ma tahaks ka särki
Post Reply