M: Viskeplaaneri detailid.

Koht kus hea-ja-parem kraam leiab endale uue omaniku!
Post Reply
User avatar
kurikoer
Posts: 39
Joined: Wed Sep 07, 2005 20:47
Location: Tartu

M: Viskeplaaneri detailid.

Post by kurikoer »

Hey!

Kui kellelgi on huvi viskeplaaneri tiibade ja mõne muu detaili vastu, siis on mul ehk võimalik neid pakkuda:

1)Klaasriidega kaetud sinisest vahust tiivad. Profiilid on Drela SG2 baasil, kuid konstruktsioon erineb pisut. Tiivad värvitud kerge kihiga(eks mõnede toonide vahel ka valik - värvitakse enne klaasriide lamineerimist). Tugevdatud on servo-bay põhjad, tiiva tipp või mõlemad tipud(soovil). Soovil tagaliist kahe klaasriide kihi vahele balloon-vaigust(ei lähe iga kõksu peale pehmeks ning murdumise korral piisab tilgast CA-st, et paika panna).Põhimõtteliselt saaksite oma soovid avaldada ja mina teeksin tagasisidet. Silikoonhinged.
Hind kõikuv, sõltuvalt soovidest: 1000EEK-i kuni soovidest tulenev lõppsumma.
2)Sai mõni aeg tagasi tehtud ka nina pod-i vorm. Ka seda on võimalik saada kui soovi on. Tegu siis ülemise ja alumise poolega. Mitte midagi kuigi keerulist.
(Hind selgitamisel)
3)Hetkel on pakkuda siis ka ~3 lätlaste tehtud viskeplaaneri kerepoomi. Aga ka neid oleks võimalik mingi hetk juurde saada.

SEEGA : Kui on kellelgi huvi selliste variantide vastu, teen teema ja räägin pikemalt(Pilte ka mõned lisada). Kogemust on mul kuskil ~10 paari valmis tiibade jagu + lõigatud on ka mägedeviisi penoplasti. Tiivad läinud nii viskeplaanerile kui ka S8E raketoplaanile(erinesid ainult tala tugevuse ja naha paksuse poolest). Sama tehnoloogiaga on ka tehtud vasakul, pildil olev 2M klassi plaaneri tiib.

T.T
taavitikk@hotmail.com
User avatar
kurikoer
Posts: 39
Joined: Wed Sep 07, 2005 20:47
Location: Tartu

Post by kurikoer »

Viskasin paar pilti ka üles. Vasakpoolne on veel töötlemata. See siis sellest tiivast kõige lihtsam variant. Hinged pole lahti lõigatud.
http://nagi.ee/photos/evenblanker/sets/125271/
User avatar
mart63
Posts: 2508
Joined: Mon Jul 24, 2006 16:44
Location: Tallinn,Mustamäe

Post by mart63 »

Sooviks teada, mis sababoomide tükihind? Mõõdud?
User avatar
kurikoer
Posts: 39
Joined: Wed Sep 07, 2005 20:47
Location: Tartu

Post by kurikoer »

Ehh,mõõdud ja täpse kaalu lisan homme, kuna neid pole hetkel minu juures. Hind on 300EEK-i. Tegu siis süsinikust poomiga,millel on kevlarmähis(pigem ümber keerutatud, mitte tihe mähis). Üritan homme pildi ka lisada.
User avatar
kurikoer
Posts: 39
Joined: Wed Sep 07, 2005 20:47
Location: Tartu

Post by kurikoer »

Nii, sain mõõdetud ja paar pilti ka tehtud. Mõõdud: d1=16mm; d2=8mm ;h=880mm; m= 22,2-22,4g.
http://nagi.ee/photos/evenblanker/sets/125271/
Post Reply