Sügis Eestimaal, Puhja vald,

Huvitavat pildi- ja videomaterjali mudelismi teemadel
Post Reply
markkualen
Posts: 17
Joined: Thu Aug 07, 2014 12:02

Sügis Eestimaal, Puhja vald,

Post by markkualen »

Valmis sai siis järjekordne video ja panen siia lingi ka videost https://youtu.be/s_F7jYcnY2I

Sooviksin, et annaksite tagasisidet, mida oleks võinud videos paremini teha ja mida oleks võibolla videost pidanud välja jätma.

tänud ette,

Andrus
Soovin saada vaid targemaks :-)
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Post by ussimuna »

Anna nüüd palun andeks, aga sügise, "Estonia" ja Puhja vallaga on siin väga vähe pistmist. Kui ma olin minuti "naabrimehe kombaini" vaadanud, sai lihtsalt villand. Ehk, et pealkirjas viidatut siit lihtsalt ei leia. Vabandused veelkord, kui ma millestki valesti aru sain.
markkualen
Posts: 17
Joined: Thu Aug 07, 2014 12:02

Post by markkualen »

Et siis sügis hetkel veel pole? Ja Puhja ei ole ka Eestis? Viljalõikus ei tähenda sügist ? Vaata sõbrake, kõik ei ole näinud kombaini vilja võtmas, näinud seda tühjaks laadimas, ei ole ka kuivatit näinud.

:shock:
Soovin saada vaid targemaks :-)
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

Ise Sa kutsusid Cuprumi välja ;)
Aga jah, reaalse tagasisidena - olen eelpool arvajaga täiesti nõus. Ette antud teema järgi oli Su video küll väga veniv, igav ja teemale mittevastav.
Kui teemaks/pealkirjaks oleks olnud näiteks "põllutööd" või veel parem "viljalõikus", siis ma kiidaks seda videot päris põhjalikult. Kaameratöö, objektid, helitaust - kõik olid omal kohal. Samas, kardan, et tänapäeva noorusel võibolla ei ole piisavalt püsivust nii pikka teost lõpuni vaadata, kuid minusugune (pea poolesajandi vanune) vanatoi vaatas seda väga hüpnotiseeritult.

Hmm, päris vastuoluline "arvustus" sai - kas tõesti oleks lihtlabase pealkirjavahetusega võimalik teose kvaliteeti mitu korda tõsta?!? ;)
markkualen
Posts: 17
Joined: Thu Aug 07, 2014 12:02

Post by markkualen »

Tänud, selgitus palju parem, sellist põhjaliku ma ootasingi. Tänud.
Soovin saada vaid targemaks :-)
Post Reply