Hiina postiteenus

Postita siia naljakaid ja erilisi pilte ja videosid, mis on mudelismiga seotud
Post Reply
Kiku
Posts: 173
Joined: Tue Jan 26, 2010 22:55
Location: Tallinn, Mustamäe

Hiina postiteenus

Post by Kiku »

Pärast seda video sain ma aru, miks postiga saadetavatele asjadele pannakse nii palju mullikile ja muud pehmendust ümber

http://www.youtube.com/watch?v=C3KBiNIIxU8
User avatar
felch
Posts: 1462
Joined: Wed Apr 22, 2009 16:48
Location: Tallinn, Nõmme
Contact:

Post by felch »

Sarnast vaatepilti nägin Brüsseli lennujaamas. Kahe pagasi täis käruga liikur kimas mööda lennuvälja. Juhid tundisd end mõnusasti, kiirus oli suur ja kurve võeti kummide vilinal ning ilma nähtava põhjuseta. Ühes kurvis tagumine käru kaldus (pidi peaaegu ümber käima) ja osa pakke pudenes hernestena laiali. Minu lennuk läks enne (ca 1/2h pärast), ei näinudki kas keegi pakid kokku ka korjas. Liikuri juhte see igatahes ei tundunud huvitavat.
Pole midagi paremat halvast ilmast !
User avatar
aviaator
Posts: 398
Joined: Fri Sep 10, 2010 19:18
Location: Tartu
Contact:

Süda läks pahaks

Post by aviaator »

sellist asja vaadates.
User avatar
Oehh
Posts: 1196
Joined: Thu Jul 12, 2007 1:23
Location: Tallinn

juhmid hiinlased

Post by Oehh »

kalluriga oleks töö palju kiirem
imm
Posts: 574
Joined: Sun Oct 01, 2006 22:54

Post by imm »

nagu felch juba mainis siis on lennujaamades töö täpselt samasugune ja mitte ainult hiinas vaid ka euroopas.
Mina veel lolli peaga ei saanud alguses aru, et mis mu uue reisikotiga juhtunud on ,et sangad küljest peaaegu ära on rebenenud. :roll:
Ja siis hoiatatakse, et igasugused joodavad kraamid kipuvad rõhu muutuse tõttu pudelitest-purkidest "plahvatades" väljuma :lol:
imelik, et nii ei juhtu reeglina siis ,kui pudel korralikult riiete sisse on keeratud... äkki hoiab riidekuhi rõhumuutuse eemal? :lol:
Last edited by imm on Sat Jan 22, 2011 16:39, edited 1 time in total.
User avatar
Riff
Posts: 1439
Joined: Mon May 03, 2010 10:12
Location: Rakvere

Post by Riff »

ja mina imestasin, miks mu kopteri linkid olid pakitud suurde karpi + ohtralt mullikile...
T-Rex 600 EFL DFC 3GX HV; T-Rex 600N DFC 3GX OS55 LimitedEdition HV; HK250GT - DFC 3gx savöx jne :) ; RF 5,5G; DX9; RoboCat 280 (Holybro F7, Tekko32, Atlata2 HV, Monster 2 jne )
Kiku
Posts: 173
Joined: Tue Jan 26, 2010 22:55
Location: Tallinn, Mustamäe

Post by Kiku »

Käisin täna postkontoris oma paki järel - kõik karbi nurgad on ümarad, õhkpadjad on enamus katki(5-st 1 on terve), asjade enda karbid on ka veidi lömmis. Nii palju kui ma olen asju silmadega üle vaadanud ja ka vooluga testinud on kõik õnneks terve. Muidu ei ole küll väga ebausklik inimene aga praegu on küll tunne et sõnusin asja veidi ära :lol:
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Äkki Eesti Posti töötajad loevad siinset foorumit lihtsalt? ;)
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
aviaator
Posts: 398
Joined: Fri Sep 10, 2010 19:18
Location: Tartu
Contact:

Mitte ainult Hiina

Post by aviaator »

Hiljuti saabusid mulle Traxxase autod , läksin veofirmasse järele laotöötaja ütles et ma ei tea kuidas öelda aga selles kastis on auk millegipärast.

Mõtlesin et ok on ka hullemat nähtud võtsin telefoni et pildistada ja fikseerida vigastus , tegin pildi ja vaatasin läbi augu kasti sisse , kahveltõstuki sõrg oli sisenenud ja väljunud midagi kahjustamata täpselt kahe ratta vahele.

Tahaks öelda igasugu sõnu aga see ei aita, alati kui saadan õrna asja postiga ümbrikus näen unes kuidas keegi mõnuga lajatab ümbrikule suure postitempliga nii et dioodid ja transistorid hüppavad kahte lehte.

Aviaator :)
andi
Posts: 140
Joined: Mon Aug 23, 2010 23:18
Location: Harjumaa, Järvamaa

Post by andi »

Eesti tegelaste lugemisel on väike väike kasutegur. Vähemalt lennujaamas käiakse kohvritega suht viisakalt ümber. Eks oma osa on sellel, et meie tööjõud ei pärine seltskonnast, kus ainult üks lennureis elu jooksul tehakse. Näiteks Pakistanist Euroopasse. Teiseks on meil lendude maht nii väike, et kõigel jõutakse silma peal hoida. Kui keegi kukuks terminali alas rallima, siis oleks ilmselt samal päeval kutse vaibale.
Raadiod: 35MHz kanal 61 ja 63
2,4GHz DSM2/DSMX
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

lennuväljal on lausa kiirustki mõõdetud ja selle eest trahvigi saadud...
Tallinnas
kogun vanu vene lennukimootoreid
User avatar
felch
Posts: 1462
Joined: Wed Apr 22, 2009 16:48
Location: Tallinn, Nõmme
Contact:

Post by felch »

Ropka wrote:lennuväljal on lausa kiirustki mõõdetud ja selle eest trahvigi saadud...
Tallinnas
Lennukite kiirust ? :)
Pole midagi paremat halvast ilmast !
andi
Posts: 140
Joined: Mon Aug 23, 2010 23:18
Location: Harjumaa, Järvamaa

Post by andi »

Trahvi saamine kõlab jällegi julgustavalt 8)
Raadiod: 35MHz kanal 61 ja 63
2,4GHz DSM2/DSMX
imm
Posts: 574
Joined: Sun Oct 01, 2006 22:54

Post by imm »

hiina posti kohta veel:
10.01 maksin hobbykingi paki eest, 11.01 pandi ta hobbykingist hong kongi posti, mida sai näha ka hong kongi posti kodulehel, viimane uudis sealsamal lehel oli see, et 24.01 on pakk asunud hong kongist teele Eesti poole.(tundub vist ,et seekord jalgsi)
huvitav, mida ta kõik see aeg seal postis tegi?
kas see ongi normaalne või olid neil jälle pühad?
päris äge ,kui samas loed ,et pakk on mingi nelja päevaga kodu ukse taha jõudnud. :?
ilmselt pole ainult Eestis tegemist tigupostiga... :evil:
User avatar
Riff
Posts: 1439
Joined: Mon May 03, 2010 10:12
Location: Rakvere

Post by Riff »

aasta alguses peaksid hiinamaal olema jah pühad
T-Rex 600 EFL DFC 3GX HV; T-Rex 600N DFC 3GX OS55 LimitedEdition HV; HK250GT - DFC 3gx savöx jne :) ; RF 5,5G; DX9; RoboCat 280 (Holybro F7, Tekko32, Atlata2 HV, Monster 2 jne )
imm
Posts: 574
Joined: Sun Oct 01, 2006 22:54

Post by imm »

vinge sattusin õigel ajal nagu alati...
aga vähemalt liigub ja hetkel on vist isegi suund õige :wink:
Post Reply