Visiitkaart

Soovitused ja tähelepanekud selle foorumi kohta
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Visiitkaart

Post by cuprum »

Hoi!
Kunagi sai juba korra sel teemal jahutud, aga siis miskit märgatavat tulemit ei tulnud - läheks õige järgmisele ringile ;)

Nimelt asi selles, et antud foorumil võiks olla oma visiitkaart. Väga abiks asi huvilisele miskit reaalset pihku pista muu "mittemateriaalse" mõla vahele. Eilse päeva jooksul tuli mul kolm korda pisiviisil mudelismi propageerida, ning muu jutu sees ka tundus mõistlik tollele foorumile vihjata. Ühe korra sai aadress ka telefoni sisse märgitud - loodetavasti märkija ka seda kasutab, ning leiab siit kasulikku infot. Ülejäänud korrad olid küll rohkem jutujätkuks, but never say never ;)

Seega - mida teised arvavad ideest kui sellisest, ning äkki leidub kambas mõni minust pisut parema kunstisoonega tegelane, kes suudaks asja ära kujundada. Hmm, palju rohkem vist polekski vaja, kui juba vasakul ülanurgas olev logo ning weebiaadress (või siis võimalus ka konkreetsesse kohta "gurudel" oma kontakt kirjutada. Ok, lõpuks, kuid mitte vähimtähtis - autoriõigus ja foorumiomaniku luba selliseks kasutuseks.
User avatar
aviaator
Posts: 398
Joined: Fri Sep 10, 2010 19:18
Location: Tartu
Contact:

visiitkaart

Post by aviaator »

Väärt mõte, tihtipeale läheb mõne inimesega jutuks antud hobist ja küsimuse peale kust rohkem infot leida tuleb hakata lähimale saadaolevale paberitükile kribama aadressi ja muud.

Aivar
User avatar
Riho
Posts: 269
Joined: Tue Oct 04, 2011 18:12

...

Post by Riho »

Minu elukaaslane on väga lähedalt seotud trükimaailmaga ja tema juures tööl ka kujundaja... siis võin paluda lasta kujundada mõned näidised :wink:
Siia võiks lihtsalt kirja panna mõned mõtted mida ja kuidas keegi seda ette kujutab?
Loomulikult saame ka need pärast ära trükkida :)
F2D
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Re: ...

Post by cuprum »

peeter555 wrote: Loomulikult saame ka need pärast ära trükkida :)
Nu hakkab juba minema ;)
Mina isiklikult mõtlesin küll miskit failikest, mida saaks siis igaüks ise vastavalt vajadusele paljundada - a tuleb tõele au anda, et prohvitöö korralikul paberil oleks ikka hoopis tummisem.
Võibolla oskad siis ka miski orjenteeruva hinna õelda - nu näiteks 500-ne karp, palju maksma läeks. Kui ära ei tapa, siis telliks, ning jagaks levitamiseks laiali.

Kujunduse osas ma juba pajatasin, et minu nägemuses võiks sisaldada ainult foorumi aadressi ning miskit graafikat tekstiga mudelismifoorum - kui pakitellimusena, siis ma arvan, et konkreetsete persoonide andmeid ei hakka trükkima - kes tahab, saab oma kontaktnumbri ise üleandmisel peale treida.
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Tore mõte. Kui keegi midagi kujundab, saaks seda ka siin foorumis ära kasutada ilme värskendamiseks. Visiitkaarte on kõige mõistlikum just trükikojast ja suurem kogus tellida - pigem jäägu üle, väikse kogusega eriti raha kokku ei hoia...
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
Oehh
Posts: 1196
Joined: Thu Jul 12, 2007 1:23
Location: Tallinn

Post by Oehh »

Mulle mõte meeldib.
Olen ise mõelnud ka autole kleebitava kleepsu peale.
Kas tagaaknal, luugi servas või ka pamperil.
Selliseid www aadressse on linnas paljude autode peal liikvel.
Mõnedel lihtsalt aadress - mõnedel ka mingi võtmesõna teema kohta.

Visiitkaardi peale pole ise tulnudki.
User avatar
RC Kratt
Posts: 78
Joined: Wed Dec 14, 2011 13:07
Location: Suurupi-Tallinn

Post by RC Kratt »

Olen tegutsenud kujundamises ja trükinduses viimased 15 aastat. Pistiku foorumit olen lugenud viimased paar aastat. Nüüd oleks vist õige hetk anda omapoolne panus teadmiste eest, mis foorumist saadud. Saan teha visiitkaardid koos kujundamise ja trükkimisega. Näiteks 1000 vizitkat, 1/0 trükk ja klassikaline 280g paber. Visitkaardid oleks kingitus foorumile asjalike ja vajalike nõuannete eest :D
Hiiumaa Mudeliklubi Pealinna Õhuasjade Ühing
koperdajad.eu
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Leidub ikka HÄID INIMESI. :) Aitähh!! Ja kui iga visiitkaart leiaks huvilise siis ...... 8)
User avatar
RC Kratt
Posts: 78
Joined: Wed Dec 14, 2011 13:07
Location: Suurupi-Tallinn

Post by RC Kratt »

Visiitkaartide tegemiseks oleks vaja kahte asja. Esiteks foorumi logo (soovitavalt vektorina ehk siis eps failina) ja andmeid, mis kaardile lähevad. Kui protsess nüüd käivitada siis reaalselt oleksid kaardid 9. aprillil olemas.
Hiiumaa Mudeliklubi Pealinna Õhuasjade Ühing
koperdajad.eu
User avatar
Oehh
Posts: 1196
Joined: Thu Jul 12, 2007 1:23
Location: Tallinn

Post by Oehh »

Kui iga kaart leiaks 0,1 huvilist oleks ka hea. :)
See teeks 100 uut nakatunut :)

Kas mõeldud - tehtud?
User avatar
RC Kratt
Posts: 78
Joined: Wed Dec 14, 2011 13:07
Location: Suurupi-Tallinn

Post by RC Kratt »

Minu poolt takistusi pole. Kui saan logo ja andmed teen nädalavahetusel teile paar kavandit. Kui mõni on sobiv, siis esmaspäeval trükki ja nädala pärast saab valmistoote kätte. Kui on vajalik, siis saab 1000 vizitkat jagada ka selliselt, et on näiteks 5x100 nimelist (admin, mode, kõvemad tegijad) + 500 üldist.
Hiiumaa Mudeliklubi Pealinna Õhuasjade Ühing
koperdajad.eu
imm
Posts: 574
Joined: Sun Oct 01, 2006 22:54

Post by imm »

olen juhtunud mõnel korral ka mudelismi promoma mõnel üritusel, huvilisele inimesele teemakohase visiitkaardi kätte andmine tundub igati tänuväärt ettevõtmine.
...palju häid ideid! :wink:
User avatar
aviaator
Posts: 398
Joined: Fri Sep 10, 2010 19:18
Location: Tartu
Contact:

Nimi ja Number

Post by aviaator »

Võibolla jätta nime ja numbri jaoks lihtsalt tühi koht mille igaüks saab kodus täita.


Aivar
User avatar
RC Kratt
Posts: 78
Joined: Wed Dec 14, 2011 13:07
Location: Suurupi-Tallinn

Visiitkaartide näidised

Post by RC Kratt »

Tegin mõned visiitkaartide näidised. Milline sobib? Võib teha kõik ühesugused, võib ka trükkida kõik variandid, üldkogus ikka 1000. Panen siia lingi, kust pääseb näidisele ligi: http://album.ee/node/26563524/50303498
Hiiumaa Mudeliklubi Pealinna Õhuasjade Ühing
koperdajad.eu
User avatar
Jorgan
Posts: 195
Joined: Fri Feb 11, 2011 14:58
Location: Viljandimaa

Post by Jorgan »

Minu arvamus, (ülemine).
Futaba 6J
ACME Pelicam
User avatar
trebla
Posts: 1141
Joined: Fri Oct 29, 2010 13:45
Location: Tallinn

Post by trebla »

Esimesel variandil on url paremini arusaadavam kui teisel variandil, muidu kenad mõlemad.
TZ Frenzy V2 .50, Trex600N, GAUI Hurricane 550, HK500CMT TT, HK450V2, Trex250, HK250GT FBL, NE Solo Pro 100&125 3D, WLToys V977
GWS Mini-Dragonfly, Esky Lama V3, Nine Eagles Solo Pro II &Free Spirit
imm
Posts: 574
Joined: Sun Oct 01, 2006 22:54

Post by imm »

aga kas näiteks olemasolevat pistiku logo ei annaks ära kasutada?
paneks logo visiitkaatdi ülemisse serva ja alla jääks ruumi numbrite ja nimede tarvis. :roll:
Mitte ,et mul midagi nende pakutud variantide vastu oleks.
Lihtsalt tuli selline mõte.
Et asi visiitkaardi lugejale veel selgem oleks võib ju peenemas kirjas kuhugile aadressi eraldi välja tuua.
User avatar
Scoop
Posts: 589
Joined: Fri Mar 16, 2012 23:13
Location: Tartu

Post by Scoop »

imm, mõtled seda foorumi logo mustvalgelt?

Image

Mu MS Paint oskused pole muidugi nii tasemel kui RC Krati omad, et kenasid must-valge vaheldumisi teha, aga idee saab.
Täpne 3D skanneerimine, võta ühendust.
imm
Posts: 574
Joined: Sun Oct 01, 2006 22:54

Post by imm »

näiteks.
lihtsalt tundus kuidagi kodusem. :wink:
aga see lihtsalt minu arvamus...
User avatar
RC Kratt
Posts: 78
Joined: Wed Dec 14, 2011 13:07
Location: Suurupi-Tallinn

Post by RC Kratt »

Arvestades ettepanekuid, tegin ka harjumuspärasema kujundusega variandid. Näidis asub siin: http://album.ee/node/26570203/50303498 Vaadake ja andke siis teada, milline neist on sobiv ja mille võiks homme trükki saata.
Hiiumaa Mudeliklubi Pealinna Õhuasjade Ühing
koperdajad.eu
User avatar
Oehh
Posts: 1196
Joined: Thu Jul 12, 2007 1:23
Location: Tallinn

Post by Oehh »

Viimastest valikutest:
http://album.ee/node/26570203/50303498

hääletaks mina 3. variandi poolt.
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

Oehh wrote:Viimastest valikutest:
http://album.ee/node/26570203/50303498

hääletaks mina 3. variandi poolt.
mulle meeldib see kõige viimane (nr.4)

aga miks see nimi seal üldse olema peab?
kellegi foorumisse meelitamise eest antakse auhind kui on nimeline kaart ette näidata? mu meelest pole seda nimeteemat üldse vaja
kogun vanu vene lennukimootoreid
User avatar
Oehh
Posts: 1196
Joined: Thu Jul 12, 2007 1:23
Location: Tallinn

Post by Oehh »

Võib-olla on uustulnukal lihtsam suhelda inimesega kellega tal on olnud isiklik kontakt.
Ja nii saad sinna kirjutada oma foorumi kasutajanime ja tel. nr.

muidu võib ju juhtuda, et tuleb uus inimene foorumisse.
Loeb neid teemasid ja tunneb ennast veidi ebakindlalt selles SUURES
foorumi kogukonnas kohe avalikult suu lahti teha.

Aga Sinu kasutajanime on unustanud, ja telefoni pole ka kohe moblasse toksinud.
User avatar
pohjakas
Posts: 249
Joined: Fri Mar 16, 2012 9:09
Location: Tallinn

Post by pohjakas »

nr.4 on mõistlik aga võibolla peaks ikka kopteri pilt ka peal olema viidates erinevatele mudelitele ja et kopteriässad ei tunneks ennast kõrvalejäetuna seega siis nr.1 :)
User avatar
Scoop
Posts: 589
Joined: Fri Mar 16, 2012 23:13
Location: Tartu

Post by Scoop »

Loodan, et autoriõiguseid ei rikkunud :D

Image
Täpne 3D skanneerimine, võta ühendust.
imm
Posts: 574
Joined: Sun Oct 01, 2006 22:54

Post by imm »

aga teeme siis hästi kiire hääletuse, ma pole arvuti kõige suurem sõber, korraldage ära, kellel asi rohkem käpas. :roll:
Samas ei suuda ma 3. ja 4. variandi vahel valida, äkki 4-s siis. :wink:
imm
Posts: 574
Joined: Sun Oct 01, 2006 22:54

Post by imm »

nimi ja number peaks ikka olema, inimesel ikka lihtsam suhelda konkreetse inimesega, äkki ka foorumisse julgem tulla küsima ja pärima-uurima, kui tuttava näoga klemm juba ees on :wink:
User avatar
Scoop
Posts: 589
Joined: Fri Mar 16, 2012 23:13
Location: Tartu

Post by Scoop »

imm wrote:aga teeme siis hästi kiire hääletuse, ma pole arvuti kõige suurem sõber, korraldage ära, kellel asi rohkem käpas. :roll:
Samas ei suuda ma 3. ja 4. variandi vahel valida, äkki 4-s siis. :wink:
Kõige lihtsam on ilmselt teema algatajal posti algusesse hääletus teha. Muidugi on ka alternatiive:

EDIT: Eemaldasin küsitluse, kuna RC Kratt lisas uued variandid.
Last edited by Scoop on Sun Apr 01, 2012 16:48, edited 1 time in total.
Täpne 3D skanneerimine, võta ühendust.
User avatar
Oehh
Posts: 1196
Joined: Thu Jul 12, 2007 1:23
Location: Tallinn

Post by Oehh »

Nüüd siis kõigil variantidel ka kopter olemas.

3. variandi puhul jääb ka servadesse vaba ruumi kuhu kritseldada.

Disain polegi ehk nii tähtis kui see, et saab hõlpsalt jätta kontakti ja foorumi aadressi.
User avatar
RC Kratt
Posts: 78
Joined: Wed Dec 14, 2011 13:07
Location: Suurupi-Tallinn

Post by RC Kratt »

No nii, nüüd siis peaksid olema kõiki rahuldavad variandid tehtud. Näidis siin: http://album.ee/node/26571049/50303601 Nagu ma juba olen eelnevalt maininud, võime trükkida ka eri variante. Võib ju teha kaardid 3,4,5 ja 6 ehk siis 4x250 vizitkat. Kujunduslikult on tegemist sama visuaaliga, väikesed erinevused vastavalt maistele :) Kas inimene oma nime, numbri vms. kaardile kirjutab on ikka maitse- ja vajaduse küsimus.
Hiiumaa Mudeliklubi Pealinna Õhuasjade Ühing
koperdajad.eu
Post Reply