Visiitkaart

Soovitused ja tähelepanekud selle foorumi kohta
User avatar
Scoop
Posts: 589
Joined: Fri Mar 16, 2012 23:13
Location: Tartu

Post by Scoop »

Variandid RC Krati poolt:
Image
Last edited by Scoop on Sun Apr 01, 2012 17:09, edited 1 time in total.
Täpne 3D skanneerimine, võta ühendust.
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Tegin eraldi hääletuse teema siia : http://forum.pistik.com/viewtopic.php?p=53113

Tubli töö kujunduste osas! Aga mida arvate, kui paneks auto- ja ehk ka laevamudeli sinna lisaks? mudelismifoorum.eu järjest vaiksemaks jäänud ning ega siin foorumis esitatud asjalikud autoteemalised küsimused vastuseta jäänud... Ma ise hääletaks hetkel käigus oleva lennukimudeli kujutise väljavahetamise poolt versioonides 1 ja 2 oleva vastu - näeb igati ägedam välja.
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
Oehh
Posts: 1196
Joined: Thu Jul 12, 2007 1:23
Location: Tallinn

Post by Oehh »

Autot ei paneks kuna autodele on mudelismifoorum.eu tunduvalt pädevam.
Paaditeema kohta ei oska öelda kuna nii pistik.com kui mudelismifoorum.ee oleks nagu sut võrdne selle teema postituste arv.

Kui midagi lisada siis kas multikopteri või raketi pilt?
Mõlemad lendavad asjad.

Ehk siis meil siin foorumis kõik mis lendab ja sealjuures vähegi juhitav on.
Samas lendavad ka veel muidugi vabalend ja kivid-rakulkad :)
Esimesed on stardinööri otsas mingil määral juhitavad, teised nagu ei puutu asjasse :lol:
User avatar
Scoop
Posts: 589
Joined: Fri Mar 16, 2012 23:13
Location: Tartu

Post by Scoop »

Kopterist / lennukist peaks piisama, saab üldise idee kätte küll. Kellel multikopter juba olemas või huvi selle vastu, siis küll temagi peagi aru saab, et ka sellekohane arutlus sobib just siia foorumisse :)
Täpne 3D skanneerimine, võta ühendust.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Mul arvamus, et see lennuk sümboolne pistiku logol. Kõik ei mahu ju logole(raketid,kopterid ,autod,laevad JNE) Viimastel variantidel mõjub kopter kuidagi võõrkehana. Kui siis kasutada originaal logo oleks OK. Endale meeldis teine sest edevusest saab ka oma nime sinna kirjutada ja pistik.com on loetav. Ma isiklikult hakkan kedagi või midagi otsima ikka aadressi järgi.
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

pistik.com esilehte saab ka uuendada - lisaks foorumi ja galerri lingile võib sinna ka muud inffi panna. pistik.com praegune logo siin foorumi nurgas on aja ära elanud, pooldan kahe käega selle uuendamist :wink:
Lauri Laidna - www.pistik.com
[J]
Posts: 2776
Joined: Sun Aug 28, 2005 22:42
Location: Tallinn

Post by [J] »

Mulle kipub meeldima 2. ja kui seal allpool veel auto ja paat kah oleks ...
User avatar
MihkelP
Posts: 384
Joined: Wed May 06, 2009 1:47
Location: Mustamäe/Saue

Post by MihkelP »

Minu meelest ei maksaks visiitkaarti väga kirjuks ajada ja nagu ka Oehh juba mainis, on mudelismifoorum.eu kodanikud automudelite alal tunduvalt pädevamad. Lennukist ja kopterist peaks piisama küll.
Esimene kujundus on minu meelest väga hästi õnnestunud. Lihtne, arusaadav ja on piisavalt ruumi ka kontaktandmete kirjutamiseks. Ainult lennuki taga võiks tähistaeva asemele mõned jooned tõmmata, nagu teisel pildil. Praegu jääb minule mulje, nagu see lennuk sõidaks seebimootori jõul :)
Teine variant pole ka halb, kuid kardan, et selliselt kirjutades võib uutele võimalikele "patsientidele" jääda foorumi aadress arusaamatuks. Lisainfo kirjutamiseks on ruumi kah vähevõitu. Aga foorumi logoks veebis oleks küll väga hea. Lihtsalt minu arvamus.
Ülejäänud, ehk siis vana logo pole ka visiitkaardiks paha, kuid tundub natuke kahvatu. Tumeda triibuga 4 ja 6 on juba parem. See toob paremini esile, et tegemist on mudelismi foorumiga, mitte pistikute müüja reklaamiga. Kopter vana logo peal tundub küll alguses natuke võõras aga ei häiri. Kuid õige pisut võiks ehk selle koperdise väiksemaks teha.

Seega mina toetan visiitkaardina pilte 1 ja 6. Kuid kaldun rohkem ikka esimese poole. Nr 2 võiks olla hea uuendus siin veebis. Mis arvate sellest?
Outrage 550 CF PRO
Micro-Quad KK2.0 LCD
Futaba T10CHG 2.4G
PhoenixRC, Hubsan X4
http://www.facebook.com/kopteriklubi
User avatar
RC Kratt
Posts: 78
Joined: Wed Dec 14, 2011 13:07
Location: Suurupi-Tallinn

visiitkaart ja uus imago

Post by RC Kratt »

Lugesin läbi kõikide kommentaarid ja lähtudes erinevatest soovidest ning ettepanekutest tegin muudatused kaartidel. Visiitkaart on ainult üks väljund organisatsiooni esitlemisel. Kuna pind on väike ja piiratud, siis ei ole tõesti mõtet kõiki asju kaardile kuhjata. Proovisin natuke moderniseerida olemasoleval logol asuvat lennukit. Muutsin ka variantidel 1,2 logo fondi samaks nagu ta praegu on. Tuttavam pilt, ning tekib seos foorumiga.

Praegu on vaja aga otsustada, kas trükime mingi valiku kaartidest? Mis trükitud, see käes. Peale uuenduskuuri võib uued kaardid teha. Ehk saab kevad-suvisel promomisel pisut faceliftitud vizitkadega hakkama?

Imago uuendamine on pikaajalisem protsess. Seda võiks teha läbimõeldult ja äkki siis, kui lennuilmad otsa saavad. Praegu ju kisub ikka iga lumetum ja kuivem hetk õue. Olen heameelega aitamas nõu ja jõuga muutmaks foorumi visuaalset külge vingemaks. See ju mu põhitöö ongi :)


http://album.ee/node/26575311/50303498
Hiiumaa Mudeliklubi Pealinna Õhuasjade Ühing
koperdajad.eu
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Uuenduskuuri läbiteinud lennuk tundub hea. Vahetus tundub mõistlik sest kogu mudelism areneb ja uueneb. Ma arvan et jõuda 100% ühele arvamusele on võimatu. Arvan ,et moderaatorid võivad otsustada.
Visiitkaarti näen teises ja seitsmendas(panin ise numbri kuna seal puudus see). Logona uuendustega meeldib viies. Mina isiklikult olen nõus enamusega :) Kui väga kaua vaidleme siis ilmselt kaob ka kannatus RC Kratil . Ta on ikka kogu seltskonnale praegu vastu tulnud Cuprumi ideed ellu viima ja seda täiesti tasuta. Ma arvan, et kuldtähtede üle me ei vaidle :D (need lihtsalt peavad olema kullast) :D
User avatar
Oehh
Posts: 1196
Joined: Thu Jul 12, 2007 1:23
Location: Tallinn

Post by Oehh »

Olen Prosperiga sama meelt, et pole mõtet lõpmatuseni kujundama jääda.
Ise kaldun 6. variandi poole.

Et siis jah, las moderaator ütleb ka siis oma lõpliku sõna
ja trükikoda saab hakata "laduma" :)
User avatar
RC Kratt
Posts: 78
Joined: Wed Dec 14, 2011 13:07
Location: Suurupi-Tallinn

Visiitkaart 06

Post by RC Kratt »

Tundub, et visiitkaart nr 6 on saanud enim poolthääli. Ei taha küll asja veelgi keerulisemaks ajada, aga kuna täna üks koosolek ära jäi, siis kasutasin aega foorumi huvides ja tuunisin nii lennukit kui ka kopterit. Nüüd olen kaardi väljanägemisega rahul. See on ka see koht, kust saab edasi minna foorumi värskenduskuuriga. Sellisel kujul on logo kasutatv nii veebis, visiitkaardil, t-särgil jne.

Oehh ja Prosper on sõnastanud ühe kujundamise põhitõe - lõputult saab teha, aga ei ole mõtet.

Viimane variant on siin: http://album.ee/node/26576791/50303498
Hiiumaa Mudeliklubi Pealinna Õhuasjade Ühing
koperdajad.eu
User avatar
RC Kratt
Posts: 78
Joined: Wed Dec 14, 2011 13:07
Location: Suurupi-Tallinn

Visiitkaardid trükikojas

Post by RC Kratt »

Kaardid saatsin täna trükki. Järgmine nädal on oodata valmistoodangut :)
Hiiumaa Mudeliklubi Pealinna Õhuasjade Ühing
koperdajad.eu
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Re: Visiitkaardid trükikojas

Post by cuprum »

RC Kratt wrote:Järgmine nädal on oodata valmistoodangut :)
Väga tubli :!:
Siis ilmselt aeg hakata mõtlema, kuidas "juba peaaegu lastud" karu nahka jagada ;)
Ilmselt mõistlik, kui "suuremad pakid" paari eri keskuses Tln/Trt/Vljndi/... baseeruva tuntuma tegelase kätte jäävad, kelle käest siis ülejäänud kohalikud tegelased vajadusel juurde saavad küsida.
Hmm, kas mõni "poodnik" kah on huvitatud oma leti peale pisikest jaotuspunkti tegema? Kunagi ohutuseeskirja sai küll niimoodi jagatud.
User avatar
Jorgan
Posts: 195
Joined: Fri Feb 11, 2011 14:58
Location: Viljandimaa

Post by Jorgan »

Mina võtaks Viljandi koguse ennda kätte. Teised mudelismi tegelased saaksid minu käest Decorast neid küsida, et huvilistele jagada.





Päikest!
Futaba 6J
ACME Pelicam
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Re: Visiitkaardid trükikojas

Post by JazZ »

cuprum wrote:
RC Kratt wrote:Järgmine nädal on oodata valmistoodangut :)
Väga tubli :!:
Siis ilmselt aeg hakata mõtlema, kuidas "juba peaaegu lastud" karu nahka jagada ;)
Ilmselt mõistlik, kui "suuremad pakid" paari eri keskuses Tln/Trt/Vljndi/... baseeruva tuntuma tegelase kätte jäävad, kelle käest siis ülejäänud kohalikud tegelased vajadusel juurde saavad küsida.
Hmm, kas mõni "poodnik" kah on huvitatud oma leti peale pisikest jaotuspunkti tegema? Kunagi ohutuseeskirja sai küll niimoodi jagatud.
Mina oleks küll huvitatud, aeg ajalt ikka saab uusi lennuhuvilisi siia suunatud.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
aviaator
Posts: 398
Joined: Fri Sep 10, 2010 19:18
Location: Tartu
Contact:

Visiitkaardid

Post by aviaator »

Võtaksin endale kohustuse jagada kaarte Tartu mudelistidele kui vaja, ka saaks kindlasti mingi kogus olema Tartu poes.


Aivar
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Kui miskit üle jääb siis oleks ka huviline :)
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

ehk mõned ka rakvere kanti?
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

Mis sellest teemast siis nüüd lõpuks saanud on?
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Visiitkaardid on valmis.
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
priitom
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2011 22:07
Location: Viljandi

Post by priitom »

Päike on juba üsna soe ja Moskvas kisub troopikaks- tahan T-särki. :roll:
User avatar
Oehh
Posts: 1196
Joined: Thu Jul 12, 2007 1:23
Location: Tallinn

Post by Oehh »

Ma panin täna hommikul lumelabidad maja seina äärest kuuri ära :)
Mingi kella 21:30 paiku hakkas lörtsi sadama :roll:
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

T - särk pole ka paha mõte!
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

T - särk oleks väga hea mõte.Äkki kellelgi meie seltskonnast on seadmedki olemas,millega neid teha :!:
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Ja, ma pärisin ema Singeri masina! 8)
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Post by ussimuna »

No näed siis, ma olen alati mõelnud et Sinus on peidus veel mingi varjatud talent :wink: Saadan mõõdud?
Tegelikult oleks mul tõesti tõsiselt juba vaja sellist särki, millel selja peal kirjas vastused tüüpküsimustele (nagu ka siit foorumist paar korda läbi käinud), ja foorumi info.
User avatar
priitom
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2011 22:07
Location: Viljandi

Post by priitom »

Kuno wrote:T - särk oleks väga hea mõte.Äkki kellelgi meie seltskonnast on seadmedki olemas,millega neid teha :!:
Kahel tuttaval on olemas trükikojad tekstiili jaoks. Ühelt saab kvaliteetseid kvaliteetse trükiga, teiselt odavamaid.. kaa kvaliteetse trükiga :roll:

Aga Singerit pole kummalgi niiet kaup jääb vist katki! :D
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

On siin veel teravaid pliiatseid kes ka särgi kujundatud saaks?
On see mingi FiiFaa rida seal Viljanis?
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
User avatar
priitom
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2011 22:07
Location: Viljandi

Post by priitom »

titan wrote:On siin veel teravaid pliiatseid kes ka särgi kujundatud saaks?
On see mingi FiiFaa rida seal Viljanis?
Ei ole, pole üldse Viljandi trükikojad. Viljandis normaalset trükikoda tänase seisuga kahjuks ei eksisteeri.

Tallinn ja Türi - sealt saab. Lihtsalt infoks, et saan odava tehingu välja sebida.
Post Reply