FAI litsents 2013 aastaks

See on koht, kus rääkida kõigest mudelitega seonduvast, mis teiste teemade alla ei lähe.
Post Reply
User avatar
arpo
Posts: 50
Joined: Fri Jul 22, 2005 16:46
Location: Laagri,Saue vald

FAI litsents 2013 aastaks

Post by arpo »

Käes on aeg uuendada FAI litsentsi kehtivust ja kellel veel litsentsi pole see hankida. FAI mudellennu litsentsi taotlemine on soovitav kõigile mudellenduritele. Litsentsi olemasolu on nõutav kõigil ametlikel võistlustel osalemiseks. Litsentsi aastamaks on täiskasvanutel 10 eurot ja noortel 2 eurot selle tasumist näitab litsentsile paigaldatav kleebis. Litsentsi taotlemiseks peab olema või liituma mõne ametliku mudellennu klubiga, kelle kaudu taotlemine ka käib.

FUN FLY CLUB nimekirjas olevad mudelendurid palun teatada oma soovist litsentsi pikendada Jüri Roots,ile.Maksta saab otse sularahas Jüri kätte .Jüri kontaktid: tel.53609690 , e-mail: jyri.roots.001@mail.ee

Klubi aastamaks 2013 aastaks on 5 euri, kokku siis litsents +klubimaks täiskasvanutel 15 euri ja noortel 2 euri (klubimaksu ei kohaldata)
Litsentsimaks tuleb tasuda hiljemalt 15.veebruariks

Teiste klubide liikmeted võtke ühendust oma klubi esindajaga kes teil tegeleb litsentsi asjadega ja suhtleb ELF-iga.

Fun Fly Club,i nimel
Arvi Polukainen
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Hei F3A ja teised inimesed!!! Ajage litsentsi asi korda! Ma hetkel Saksamaal ja Jüri rääkis eelmine nädal, et tahab see nädal asjaga valmis saada. Ehk saad Arvi PSi Jüri kontoandmed saata?
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Tegin ülekande ära. Kes kontot tahab teada,siis kirjutage Jürile vøi minule.
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Minu käes on järgmiste pilootide FAI kleepsud:
Aleksandr
Mart (Mart63)
Jan (uued kaaned)
Ivar (Ik)
Reivo (Ropka)
Tarmo (Tarts)
Kuno
Andres (Matsa)

Kätte toimetan jooksvalt. Või tulge külla! :)
User avatar
Ervin2
Posts: 1787
Joined: Thu Mar 23, 2006 23:24
Location: tallinn & harjumaa
Contact:

Post by Ervin2 »

Oleks võinud minu oma ka võtta.
Harjumaa-Tallinn-Harjumaa
Spectrum DX9 2,4G
FOX EPO Glider 2,3M
DISCUS CS 2,6M
PROXIMA II 2,8M
CONDOR 2,5M
VOLARE 230
ELIPSOID EVO 280
Hot Pepper 3D
Durafly™ HyperBipe 900mm EPO
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Ma isegi mõtlesin sellele. Ma loodan enamusele Talvepäevadel üle anda ja siis mõtlesin, et sa ju ei tule. Jüri suht saadav iga päev nii et sõida läbi. :)
User avatar
Matsa
Posts: 682
Joined: Mon May 17, 2010 15:10
Location: Tallinn
Contact:

Post by Matsa »

Marek, millal võiksin oma kleepsu kätte saada?
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Mul need kogu aeg kaasas autos, peab lendamas käima rohkem meiega :p Hetkel ma küll USAs aga kui kiirkorras väga vaja, siis mõtleb miskit välja. Muidu, 19.05 võib kokku saada.
Post Reply