Kasutaja:Linxxy.

Ostu-müügi tehingute tagasiside ja muud seesugused arvamused-kommentaarid-arutelu!
Post Reply
Kristoka
Posts: 328
Joined: Fri Nov 03, 2006 17:53
Location: Tallinn

Kasutaja:Linxxy.

Post by Kristoka »

Soovis osta endale pulti ,pakkusin Linxxy-le siis Graupner x-412. Peale pisikest juttuajamist sain temalt sihukese sisuga kirja:
Kellelt: linxxy
Kellele: Kristoka
Postitatud: Teis Sept 18, 2007 16:27
Pealkiri: Re: pult Tsiteeri sõnumit
okey. ostan. sa oled Tallinnas?
Mulle sobis, vahetasime telefoni numbrid ja jäin reedet ootama(tänast).
Nüüd rääkisime msnis ja selgub et tema ostab kelleltki teiselt ning kui see ei sobi siis võib-olla ostab minu puldi ära.Ning ütles et minu variant pole odavaim.Ennem peaks uurima mis on odav ja mis mitte, kui ütleb et ostan.
See on lihtsalt teavitus teistele, kui soovite Linxxy äri teha.
alku
Posts: 69
Joined: Sat Jul 08, 2006 8:49
Location: viimsi

Post by alku »

Pole hullu midagi.
User avatar
siim2618
Posts: 132
Joined: Tue Oct 09, 2007 20:23
Location: Tõrva

Post by siim2618 »

Aga see on ju loomulik, et kui mulle pakutakse odavamalt, siis ei vali ma kallimat varianti.
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

siim2618 wrote:Aga see on ju loomulik, et kui mulle pakutakse odavamalt, siis ei vali ma kallimat varianti.
Sul on õigus enne käte lõõmist. Peale seda aga, kui tehing on mõlemalt poolt kinnitatud, on tegu lihtlabase alatusega. See, et kaup ja raha ei ole veel liikunud, ei muuda IMHO asja.
Tõenäoliselt on tehingu toimumisesse uskuv müüija juba teistele huvilistele jõudnud ära ütelda ja nemad oma rahale parema kasutuse leidnud. Seega võiks sellist käitumist lugeda reaalseks kahjutekitamiseks. Jah, viisakalt on võimalik asju ajada niimoodi, et küsida teiselt osapoolelt, et kui palju talle selline taganemine tüli teeb ja kui ka teine pool on nõus, siis tõepoolest tehing(kokkulepe) tühistada. aga see tähendab mõlemapoolset kokkulepet.
User avatar
Submarin
Posts: 826
Joined: Sun Aug 27, 2006 17:49
Location: Tln

Post by Submarin »

Loll küsimus vb ,AGA mis täendab IMHO?
Futaba T8FG
TBS Discovery
GoPro 3 BE +

51980760
User avatar
mart63
Posts: 2508
Joined: Mon Jul 24, 2006 16:44
Location: Tallinn,Mustamäe

Post by mart63 »

Imho - in my honest opinion.
Imo - in my opinion.
User avatar
silver
Posts: 185
Joined: Fri Nov 16, 2007 13:37
Location: Värska

Post by silver »

Ilus selline asi igatahes ei ole, kui õige mees lööb käed siis nii peaks see ka jääma (see on minu arvamus, kuna ise olen selline).
prederik
Posts: 159
Joined: Thu Aug 31, 2006 13:14
Location: Tartu
Contact:

Post by prederik »

mart63 wrote:Imho - in my honest opinion.
Tagasihoidlikuma inimese IMHO tähendab "in my humble opinion" :)
Post Reply