27-28 oktoober lennutamised

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

Post Reply
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

27-28 oktoober lennutamised

Post by Marek »

Hei!

Kes kuhu minemas on? Ilm paistab tulevat rahulik, suht soe ja pilves, ehk lennatav ;)
Mina lähen Gladiatorit üle andma ja väljaõpet tegema Piibele kuskil 12ks või nii laupäeval. Miski ütleb, et Trixt ka siis seal ja Max ja Anatoli.
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

mina ei julge peab anda, a kui midagi üldse juhtub siis pühapäeval
kogun vanu vene lennukimootoreid
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

Lendamiseks läheb igal juhul,aga ei ole sugugi kindel,et viitsin Piibele sõita,ilmselt mingil hetkel Kollasele platsile-eks paistab,võibolla siiski tulen Piibele uudishimutsema,kui on midagi toimumas.
Morgan
Posts: 50
Joined: Sun Sep 09, 2007 15:31
Location: Tallinn

Post by Morgan »

mina tulen ;)
Lancair 360 / MK2 ( MÜÜA)
Calmato 40 trainer
mootorid: Os 46 AX ( MÜÜA ) , GX 40
User avatar
mart63
Posts: 2508
Joined: Mon Jul 24, 2006 16:44
Location: Tallinn,Mustamäe

Post by mart63 »

Kui keegi mustamäe kandi kaudu/kandist liigub lendama kuskile,tehku siia märge, äkki oleks võimalik selle "keegiga" lendama kaasa tulla. Olenevalt ruumist, on erinevaid lennukeid kaasa võtta. Ette tänades.
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Kahjuks vaja endal minna homme lätlastele offroad masinate võistlustel tuult alla tegema :roll:

Kuidas Kollasel maapind on üldse, kannatab veel, pole vesine?
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

lauri wrote: Kuidas Kollasel maapind on üldse, kannatab veel, pole vesine?
Eile päeval oli veel täiesti OK
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

Sai siis üle mitme aja Piibel käidud.Kahjuks oli pilvitus nii madal,et sisuliselt üle puulatvade eriti tõusta ei saanud,seega asi piirdus mõne stardi ja maandumisega.Marek oli ka kohal-oma lennukit müümas,käisid veel noored poisid Calmato traineriga,aga nagu varem mainitud,madalapilvisuse tõttu ei tulnud lendamisest suurt midagi välja.
ints
Posts: 621
Joined: Mon Oct 02, 2006 10:49
Contact:

kollasel

Post by ints »

Mina tegin 2,5 lendu kollasel... Jajah, mingi ebakvaliteetne LiIon akukeemia hakkab sellise temperatuuri juures jamama ja teha jätkub tundub-et just 1,5 lennuks. Kvaliteet Fromecodega sellist jama pole...

Ilm oli jah veidi sompus ja suht külm tuul, aga viimaseks lennutusringiks oli juba meelde tulnud, kuidas see eelmisel aastal/talvel käis.. Raadiomuhvi veel igastahes vaja pole, mahalõigatud sõrmedega kindad kuluvad aga marjaks ära. Vana käis ka korraks läbi..

Samas sai platsilt kokku korjatud mingeid sanitaarteibi juppe, plastpudeli põhi ja hapukurgi vaakumpakend... :( Olgu kuidas on, aga esimesed olid kindlasti mudellistide jäänukid... Urrr.... :)

Terv,
I.
User avatar
mart63
Posts: 2508
Joined: Mon Jul 24, 2006 16:44
Location: Tallinn,Mustamäe

Post by mart63 »

Mis asi on sanitaar teip?
Morgan
Posts: 50
Joined: Sun Sep 09, 2007 15:31
Location: Tallinn

Post by Morgan »

täna ei tulnud jh midagi välja :?
Lancair 360 / MK2 ( MÜÜA)
Calmato 40 trainer
mootorid: Os 46 AX ( MÜÜA ) , GX 40
AndrusT
Posts: 541
Joined: Mon Mar 05, 2007 19:41
Location: Tallinn

Post by AndrusT »

Krt. tuul oli ikka nii kõva, et minu päramootoriga lennuki viis täitsa ära. Hea veel, et üles leidsin ja lennuk terveks jäi. Urr, sellise tuulega enam lennukiga küll ei lenda.
Post Reply