Ridalisse lennutama 09.03.08

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

User avatar
silver
Posts: 185
Joined: Fri Nov 16, 2007 13:37
Location: Värska

Ridalisse lennutama 09.03.08

Post by silver »

Hei rahvas kes on lôunaeestist, mis oleks kui teeks ühe lôbusa päeva Ridali lennuväljal. Kui pühapäeval vähegi ilma on siis mina olen kindlasti mingi kahepaikku platsipeal.
Last edited by silver on Mon Feb 25, 2008 19:03, edited 1 time in total.
53 401 449
Kopter: T-Rex 450 Sport , Mini Titan E325
Raadio: Spektrum DX6i 2,4GHz
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Re: Ridalisse lennutama 09.02.08

Post by cuprum »

silver wrote:Hei rahvas kes on lôunaeestist, mis oleks kui teeks ühe lôbusa päeva Ridali lennuväljal. Kui pühapäeval vähegi ilma on siis mina olen kindlasti mingi kahepaikku platsipeal.
Hmm, 09.02.08 on juba nigut olnud või mõtlesid Sa hoopis sügist?
PS. Kui tegelikult asi järgmisse nädalavahesse ei kuku, siis võiks isegi mõelda "väljasõiduistungile", või mida, põhjarahvas? ;)
User avatar
mart63
Posts: 2508
Joined: Mon Jul 24, 2006 16:44
Location: Tallinn,Mustamäe

Post by mart63 »

Vist ikka 9. märtsi mõeldud.
User avatar
silver
Posts: 185
Joined: Fri Nov 16, 2007 13:37
Location: Värska

Post by silver »

Vabandust, môtlesin justnimelt 9 märts,läks veits nihu :D ja muidugi oleks tore ka kaugemat rahvast näha, oleks see ju teilegi vahelduseks.
53 401 449
Kopter: T-Rex 450 Sport , Mini Titan E325
Raadio: Spektrum DX6i 2,4GHz
Võsalendur
Posts: 258
Joined: Tue Aug 02, 2005 9:45
Location: Tartu

Post by Võsalendur »

ehk tulen vaatama. lennutama ei hakka..
User avatar
andrias
Posts: 171
Joined: Mon Sep 03, 2007 11:33
Location: Tartu

Post by andrias »

Heiparalla!
Mina igatahes üritan olla kohal iga nv. kui midagi toimub. Omal oleks asi vaja üle vaadata ja mingi aeg ka rattad maast lahti lasta. 8)
targutamise maailmameister e. Annaks jumal häda, küll abi ikka saab.
Trainer Mex-S. Tigre 45
Kanal 70
User avatar
Keks
Posts: 325
Joined: Thu Oct 04, 2007 19:59
Location: Loo
Contact:

Post by Keks »

Kuna mina nagunii iga nv peaaegu tartus veedan, siis arvatavasti tulen ka mina oma mudeliga
YAK 54
T-REX 700
kanal: 2,4G

Maksim Keks 5228035
seriff
Posts: 737
Joined: Wed Dec 19, 2007 22:16
Location: Põlvamaa

Post by seriff »

ei hakka uut teemat tegema aga sellel nädalavahetusel ka lähme silveriga kui ilm vähegi lubab seega 02.03.2008 kellel veel huvi siis saab nats plaane teha,et ka tulla.
53457079



Ridali lennuklubi.
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

Muideks, milline on selle Ridali platsi kasutuskord? Vaevalt et sealsed "pärispiloodid" niisama suvalisel hetkel ja suvalisi vante seal näha soovivad ;)
User avatar
silver
Posts: 185
Joined: Fri Nov 16, 2007 13:37
Location: Värska

Post by silver »

Ridali platsi kasutusega on täpselt nii, et me oleme saanud sinna lua minna lennutama ( see luba on seriffil saadud suusônaliselt), kuna talvehooajal seal nagunii suurt midagi ei toimu, siis ei ole ka kartta et me kedagi segaks, viimane kord kui käisime seal suurema rahvaga, oli ka platsi omanik ja valvur seal ja asjaga olid naad täiesti päri. Muidugi vôib seriff alati ka uuesti luba küsida, kuid olen kindel et lua saamisega ei tekki probleeme.
53 401 449
Kopter: T-Rex 450 Sport , Mini Titan E325
Raadio: Spektrum DX6i 2,4GHz
seriff
Posts: 737
Joined: Wed Dec 19, 2007 22:16
Location: Põlvamaa

Post by seriff »

asi on nii et luba on olemas ja asi pannakse ka üles Ridali lennuklubi lehele nii et võib oodata suurem kogus vaatajaid.

oodatakse ka 26 juuli siis klubi 40 aastapäev ja suurem üritus kutsutud ka sinna mudel lennutajad.kes vähegi tahab võib kohale tulla ja rahvale näidata mis ja kuidas,iga aasta ka kohal olnud ainult 1 kes tegeleb sellega.

luba on saadud ridali lennuklubi juhataja käest Einar Viin kes käskis teada anda et siis tuleb ka ise kohale kindlasti vaatama :lol:

nii et ootame mehi kes tahaks osa võtta kui vähegi ilm lubab.
Last edited by seriff on Thu Feb 28, 2008 23:29, edited 2 times in total.
53457079



Ridali lennuklubi.
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Loodan, et Lõuna-Eesti lennutajad võtavad nüüd vedu ja hakkab sealgi aktiivne (eeskätt mootorlennukite) lennutamine toimuma. Seni tegijaid on, kuid üheskoos lendamas vist sisuliselt ei käida.

Suve poole, kui ilusad ilmad garanteeritud, siis võiks küll vabal nädalavahetusel ka "ilma asjata" mõnikord Lõuna-Eesti otsa ette võtta ja ka ühineda!
Lauri Laidna - www.pistik.com
seriff
Posts: 737
Joined: Wed Dec 19, 2007 22:16
Location: Põlvamaa

Post by seriff »

siin peabki midagi ette võtma.
ehk tuleb ka siin pool lennutajaid juurde kui nähakse kuidas ja mis moodi se asi välja näeb.
paljuski paneb paika ka se et eestis asjad suht raskesti kätte saadavad pean silmas et poode vähe,kui miskit vaja jälle telli ja oota, kuigi hea uudis se et tuleb ka tartusse miskit poe laadset et levinumad asjad kohapeal olemas,enamus kust ikka kuuldakse nähakse on üritused.

terv seriff
53457079



Ridali lennuklubi.
User avatar
silver
Posts: 185
Joined: Fri Nov 16, 2007 13:37
Location: Värska

Post by silver »

02.03.08 olen ise kaa kohal, arvata on et kusagil kella ühe paikku:)
53 401 449
Kopter: T-Rex 450 Sport , Mini Titan E325
Raadio: Spektrum DX6i 2,4GHz
seriff
Posts: 737
Joined: Wed Dec 19, 2007 22:16
Location: Põlvamaa

Post by seriff »

kes siis veel peale silveri ja minu tuleb ridalisse sellel pühapäeval kui ilm vähegi lubab oleme meie kindlasti lennutamas.
53457079



Ridali lennuklubi.
User avatar
andrias
Posts: 171
Joined: Mon Sep 03, 2007 11:33
Location: Tartu

Post by andrias »

Mina kindlalt oleks kohal, kuid tänane ilm näitas, et kes homme lendavad, need võitlevad ka kõva tuulega:D
Ühesõnaga silver vast helistab kui läete.
Ühesõnaga kui läeme, siis näeme
targutamise maailmameister e. Annaks jumal häda, küll abi ikka saab.
Trainer Mex-S. Tigre 45
Kanal 70
User avatar
tulnuk
Posts: 539
Joined: Mon Aug 01, 2005 1:33
Location: tartu

Post by tulnuk »

Ehk vean endki kohale järgmiseks nädalavahetuseks.
seriff
Posts: 737
Joined: Wed Dec 19, 2007 22:16
Location: Põlvamaa

Post by seriff »

meie lähme homme umbes kella 13.00 sinna saly ja keks pidid ka tulema.
loodame et pole halb ilm.
siis selgub kas SU-26 lendab ja saab ka näha F-14 lendu.

hea tulemus 5 inimest kes lennutama tulevad :wink: mina silver andrias saley ja keks.kui keegi veel tuleb siis andku märku tel nr on postituse all olemas.

panen ka kaardi kust enam vähem näha kuhu tulla.ise stardime Põlgastest et kes tartu poolt siis sealt saaks koos edasi minna.
teekonna panin kanepist pihta kuna selle leiab kergelt üles tartu võru mnt äärest.

Image
53457079



Ridali lennuklubi.
User avatar
silver
Posts: 185
Joined: Fri Nov 16, 2007 13:37
Location: Värska

Post by silver »

Sai siis eile käidud Ridalis lennutamas, nii toredat päeva nagu loodetud ei tulnud , kuna seriffi lennuk sai maakäest tugeva hobaduse :cry: , kuid kui arvestada seda et tuli teisigi lennutajaid, siis sellega võiks ürituse õnnestunuks lugeda 8).
Muidugi toimub lennutamine ka 09.03.08 nii nagu see teema sai tehtud, ise käin arvatavasti ka nädala sees, kui vähegi ilma on. Igatahes tänud kes kohale tulid ja aitavad asja edasi viia, näeme taas pühapäeval.
53 401 449
Kopter: T-Rex 450 Sport , Mini Titan E325
Raadio: Spektrum DX6i 2,4GHz
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Tore kuulda, et asi edeneb! Ridali asukoha link Regio kaardile - http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php? ... 1aa50a3cac
Lauri Laidna - www.pistik.com
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Tehke ikka pilte ka!!! :wink:
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

Marek wrote:Tehke ikka pilte ka!!! :wink:
MisMis, et tehke aga pilte - Sina ise kah kindlasti kohale! Ilm tundub suht hää tulema nädalavahel, seega ise haun küll hetkel plaane nädalavahetus "Mägi-Eestis" veeta ;)
User avatar
andrias
Posts: 171
Joined: Mon Sep 03, 2007 11:33
Location: Tartu

Post by andrias »

Suht karm see et sheriffi laks võttis ikka veits pablama küll. Kurjam küll teab kas julgebki järgmine nv lendu minna. Näis, kohal olen kindlasti.
targutamise maailmameister e. Annaks jumal häda, küll abi ikka saab.
Trainer Mex-S. Tigre 45
Kanal 70
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Hmm, no vaatab, aga kas Lõunas on ka lumesaju korral maandumisrada võtta? Asfalti on üldjuhul kerge puhtaks lükata aga Ridalis on põld pehme ja äkki mügarlik? Tegelt mulle pahvatas pähe idee teha mingi promomise üritus Lõunas, aga siis kuskil ikka rahvarohkes kohas ja pisut suurema kambaga - a la külmunud Harku järv, kus inimesi käib palju mööda, või Piibe mnt, kus sõidab ja peatub alati palju autosid kui me kohal. Vaja leida aint taoline norm koht ja kui kõik on enamvähem ohutu, siis oleks ju täitsa lahe minu sünnikoha kandi rahvale mudelismi promoda? :D
User avatar
Keks
Posts: 325
Joined: Thu Oct 04, 2007 19:59
Location: Loo
Contact:

Post by Keks »

Mul on lennuk väga kapriisne just maapinna kvaliteedi suhtes, aga sain ilusti hakkama seal, ei oska muidugi kollasega võrrelda kuna pole käind seal, aga mulle see plats seal meeldis igaljuhul, pole kõrvalisi segavaid faktoreid, pole puid kõrval jne...
Natuke häiris et platsile jõudmine oli päris porine, aga mis sa sellisest ilmast ikka saada tahad

Soovitan minna!!!
YAK 54
T-REX 700
kanal: 2,4G

Maksim Keks 5228035
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

See Ridali on ju sigakaugel - isegi Torupilli talu on nagu "poole tee" peal Põhja-Eesti meeste jaoks,Viljandi suisa kiviga visata.Ma nagu korra mõtlesin,et sõidaks,aga visanud pilgu kaardile,läks peaaegu täitsa üle :lol: Lihtsalt üheks päevaks sinna sõita tähendab ainult autoga sõitmist.Suvel võiks sinna sellise paaripäevase väljasõidu organiseerida ja äkki lõuna-Eesti mehed orgunnivad ühe F3A võistluse seal platsil?
Seriff - mis juhtus SU-ga?Palju purustusi on?
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

Kuno wrote: Lihtsalt üheks päevaks sinna sõita tähendab ainult autoga sõitmist.
Neh, "Pärismaalased", ubrik ja täiendav õhtune kultuuriprogramm valmis, siis pole Kunol enam kuskile hüpata - laupa-pühapa kohapeal olemas ;)
seriff
Posts: 737
Joined: Wed Dec 19, 2007 22:16
Location: Põlvamaa

Post by seriff »

su-ga juhtus se et ta oli minust kiirem :lol:
asi selles et eleronid liiga võimsad ja asi oli minu jaoks üle juhitav,kolm korda üritas käest minna sain ta tagasi aga neljas kord sai saatuslikuks see et kui sain enam vähem stabiilseks ja tahtsin maha tuua siis vale arvestus oli see et tuule suuna valisin valesti oli külg tuul ja enne maad mis seal ikka nina ees nii et see pilv mis eemalt vaadates oli see oli ikka võimas nii et arvasin et pole mõtet sinna kõndidagi aga noh tehnika pidi ära otsima.
ja kodus vaadates siis polnud asi nii hull midagi,tulemüür teliku kinnitus ja tiiva tala mis läbib kere see oli puru alumine kaan ka muidugi üle jääk korras.ja selleks asjaks on juba enamus kahjud kõrvaldatud nii et pühapäeval uuesti :D.
vaatasin videolt 5 korda et milles jama ei saand pihta saatuslik viga on ennast üle hinnata.aga nüüd tuleb lihtsalt eleronide äkilisust maha võtta ja mitte maanduda külg tuulega.

andrias ära põe see kõik käibki selle hobi juurde algul oli omal ka masendus hulga tööd ja vaeva aga need purustused oleks ühe õhtuga kõrvaldanud kui viitsimist oleks olnud.

ja muidugi see ka suur viga tegin põhja kaane valge ja kokpit on ka valge se tuli lennu ajal meelde et kurat põhja kaan valge see ajas ka segadusse et kumba pidi ta nüüd on.
53457079



Ridali lennuklubi.
User avatar
silver
Posts: 185
Joined: Fri Nov 16, 2007 13:37
Location: Värska

Post by silver »

Marek, see põld ei olegi väga pehme :D , sutsu pehme on ainult enne platsile jõudmist , pühapäeval olen ise igatahes seal, tulgu või kaikkaid taevast alla :D ,loodan väga et tuleb samavõrra rahvast kui viimasel korral, hea kui veel enam 8)
53 401 449
Kopter: T-Rex 450 Sport , Mini Titan E325
Raadio: Spektrum DX6i 2,4GHz
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

vaatasin videolt 5 korda et milles jama ei saand pihta saatuslik viga on ennast üle hinnata.aga nüüd tuleb lihtsalt eleronide äkilisust maha võtta ja mitte maanduda külg tuulega.
Sul on see videos?Näita meile ka,ehk on midagi kasulikku õppida-soovitada.
Post Reply