ABI Telliisel lindinger ist

See on koht, kus rääkida kõigest mudelitega seonduvast, mis teiste teemade alla ei lähe.
User avatar
silver
Posts: 185
Joined: Fri Nov 16, 2007 13:37
Location: Värska

Post by silver »

Võin öelda, et ega sellel FMS-il ka midagi viga ei ole, muidugi kõikke seda mida kallimad simud võimaldavad FMS ei võimalda, kuid lennutamise saab piisavalt selgeks küll ja see on peamine minu arust.
53 401 449
Kopter: T-Rex 450 Sport , Mini Titan E325
Raadio: Spektrum DX6i 2,4GHz
dellll
Posts: 127
Joined: Sun May 06, 2007 20:56
Location: Tallinn

v

Post by dellll »

Ja. Olen nüüd oma aega simus veetnud ja järeldus.
Kui lennada korralikult ja mitte teha trikke ei juhtu midagi. :lol: :lol:
Ja on aeg hakkata endale calmatot muretsema. Tunnen enast juba kindlamalt puldi taga (arvan ise) :wink:
Kopteri valik super! Kui ainult rahakott kannatab.
User avatar
Submarin
Posts: 826
Joined: Sun Aug 27, 2006 17:49
Location: Tln

Post by Submarin »

calmato on SUPER
Futaba T8FG
TBS Discovery
GoPro 3 BE +

51980760
User avatar
silver
Posts: 185
Joined: Fri Nov 16, 2007 13:37
Location: Värska

Post by silver »

Kui suudad mudeliga lennates sama rahulikuks jääda kui simus, siis võid kindel olla et tood lennuki ka tervelt maapeale(oma kogemus) :wink:
53 401 449
Kopter: T-Rex 450 Sport , Mini Titan E325
Raadio: Spektrum DX6i 2,4GHz
User avatar
parkjet
Posts: 33
Joined: Mon Feb 25, 2008 21:25
Location: Kesk-Eesti
Contact:

Post by parkjet »

Olen mudelismis algaja, aga tahtsin siia lisada, et TELLIGE LINDINGER-ist julgelt. Olen sellel aastal sealt juba kahel korral tellinud -VÄGA KENA TEENINDUS.
Esimesel korral panin oma krediitkaardi kehtivusaja valesti - kohe saadeti teade, et mingi jama - saatsin neile siis e-mailiga õiged andmed ja asi oligi korras. 3 päevaga oli pakk Eestis ja ülejärgmisel päeval Eesti Posti vahendusel minu käes.
Hakkasin vaatama pakki ja seal oli pakil ka mingi number otsisin netist Austra Posti kogulehe üles http://www.post.at/en/37.php ja lõin sinna pakil oleva numbri sisse "Track & Trace" ja kogu paki liikumine oli ilusti nagu peopesapeal minuti täpsusega.
Teise pakiga saatsin neile teate peale seda, kui nad e-mailiga teavitasid, et pakk on teele saadetud, et saadaksid mulle paki tracking numbri - ja saatsid kohe selle kah mulle. VÄGA KENA VÄRK, MEELDIB MULLE SELLINE TENINDUS.
Kasutasin tellimuste tegemisel seda kallimat 20 eurost saatmis varianti. Mis see 315 krooni kah ära ei ole siis, aga asi on vähemalt kindel ja usaldusväärne võrreldes mõne teise firmaga (vt Tower Hobbist tellimine - krt ikka ei ole veel pakkist haisugi - 5000 mööda p...t). Tegin Lindingerile ka ettepaneku, et kui võimalik siis edaspidi lisataks see paki tracking number automaatselt arvele juurde, siis saab tellija ise paki liikumist jälgida ja tõstab nende usaldusväärsust.
Ja kokkuvõttes on hinnad Lindingeris enamvähem samad mis igal pool mujal (hinnale ju käive kah otsa pandud juba, sellega ei ole siis enam jamamist).

TELLIGE LINGINGERIST http://shop.lindinger.at
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Teab keegi kas sealt on võimalik lipo akut ka eestisse tellida?
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
MagnusL
Posts: 115
Joined: Wed Jan 24, 2007 17:19
Location: Tallinn, Lasnamägi

Post by MagnusL »

Lindingerist küll on, tuleb ka sama ajaga kui muud asjad.
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Ja mida seal see kollane märge stocki kohta ütleb?
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
MagnusL
Posts: 115
Joined: Wed Jan 24, 2007 17:19
Location: Tallinn, Lasnamägi

Post by MagnusL »

Kollane tähendab seda et nad ei tea millal tuleb, ehk out of stock.
Mina ootasin ühte suituspumpa kuskil kolm kuud, aga võib ka paremini minna.
dellll
Posts: 127
Joined: Sun May 06, 2007 20:56
Location: Tallinn

Post by dellll »

Ei hakka uut teemat tegema ja küsiks seda et kas on vahet kui ehitan lennukid ja plaanin sinna panna nitro mootori kuna ei sa üle oma leiutamisest. :lol: Sain joonised ka kätte täna, mis on 1:1 le ja plaan tegema hakkata.Lennuk on üla tiivaline,tiiva sirutus 115 cm laius tiival 17,3 cm,kere 59 cm pikk ,ja plaanin kasutada vineeri ,paksust ei tea veel aga arvan et 2-3 mm.

Ärge kritiseerige.
Tänan abi eest.
Kopteri valik super! Kui ainult rahakott kannatab.
User avatar
parkjet
Posts: 33
Joined: Mon Feb 25, 2008 21:25
Location: Kesk-Eesti
Contact:

Post by parkjet »

[quote="dellll"]Ei hakka uut teemat tegema ja küsiks seda et kas on vahet kui ehitan lennukid ja plaanin sinna panna nitro mootori kuna ei sa üle oma leiutamisest. :lol: Sain joonised ka kätte täna, mis on 1:1 le ja plaan tegema hakkata.Lennuk on üla tiivaline,tiiva sirutus 115 cm laius tiival 17,3 cm,kere 59 cm pikk ,ja plaanin kasutada vineeri ,paksust ei tea veel aga arvan et 2-3 mm.

Ärge kritiseerige.
Tänan abi eest.[/quote]

Ei kritiseeri sind, vaid teeksin ühe märkuse.
Mis on foorumi eesmärk - vahetada infot üksteise vahel. Selleks, et oleks võimalik seda infot üles leida, peab olema see struktueeritud. Kui nüüd hakatakse oma postitustega muutma teema sisu, mis ei kuulu selle teema alla, siis tuleb välja üks sega pudru.
Algajana kui hakkasin seda foorumit jälgima, siis vahe peal läks asi täitsa segaseks - kui tahtsin saada mingi kindla teema kohta infot, sest paljudes teemades mindi oma jutuga teemast välja. Samuti märkasin postitustes, et vanad tegijad hakkasid kohe kritiseerima, kui keegi tegi mingi uue teema, mida oli varem kusagil kajastatud (varem kajastatu asus üldse vale teema all). Probleem ongi selles, et uued harrastajad ei leia infot üles, sest see on igal pool siin laiale.

Tee julgelt uus teema "ehitus ja konstruktsioon" alla.

Samuti märkus vanadele tegijatele olge veidi tolerantsemad uute suhtes - teie huvi on ju et harraastajaid tuleks juurde, mitte et kohe nad ära hirmutada. Ei ole olemas lolle küsimusi on lollid vastused!
dellll
Posts: 127
Joined: Sun May 06, 2007 20:56
Location: Tallinn

Post by dellll »

kas sain õieti aru et seal on peale kere ka mootor?
http://shop.lindinger.at/product_info.p ... s_id=48748

kuigi marek müüb oma lennukid 3600 ja õpetab ka veel ei tea mida teha
jama kui 2x saab lennata ja põmm :oops:
Arvamused tere tulnud.
Kopteri valik super! Kui ainult rahakott kannatab.
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

Kyosho GX40 mootor on komplektis kaasas
kogun vanu vene lennukimootoreid
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Ära unusta servosid, akupakki jne, need pead ka calmatole kaasa panema. Paremat sisepõlemis treenenrit Calmatost on raske välja pakkuda muidugi. Mootor on sellel ka väga hea, töötab viperusteta ja pole kapriisne. Aga tegu ikka traineriga, ja minu lennukile jääb muidugi vigurdades kõvasti alla. Eks ise vali. Kuna sa nii kaugel oled siis sinu väljaõpetamine on keeruline - samas 1 korralik lennupäev minuga ja sa oskad Edgega kenasti lennata. Aga kui tuled Calmatoga, siis ka sind keegi ära ei aja :D ja õppetunnid siiani mul tasuta - veel :D
dellll
Posts: 127
Joined: Sun May 06, 2007 20:56
Location: Tallinn

Graupner MX 12

Post by dellll »

Kuna olen uurint siin asju ja oleks veel vaja
pulti Graupner MX 12 .Et ehk on kellegil plaanis tellida siis liituks hea meelega. :)Raha vaja ära kulutada muidu läheb mujale. :lol: :lol: :lol:
http://shop.lindinger.at/product_info.p ... s_id=66014
välja valisin selle.
Ja kas on kullos selliseid pulde müügil vaataks hinna vahet ? MX-12 35MHZ
Kopteri valik super! Kui ainult rahakott kannatab.
Post Reply