T-Rex 500

Arutelu helikopteritest ja teistest "liikuva tiivaga" mudelitest

Moderator: Kristjan

User avatar
mart63
Posts: 2508
Joined: Mon Jul 24, 2006 16:44
Location: Tallinn,Mustamäe

Post by mart63 »

Täitsa hästi tuleb juba! :)
User avatar
ziilike
Posts: 103
Joined: Tue Mar 25, 2008 20:35
Location: Tln. Taime uulits

Post by ziilike »

JazZ wrote:No kus maal teised T-rex 500 on? On juba lennanud ka, kuda tundub?

Servode kohta võin öelda, et Hitec HS-82MG ja HS-5245MG on öö ja päev. 5245 on palju täpsem, palju väiksema loksuga ja kopter reageerib palju kiiremini ja täpsemini.
Nonii, Sain siis enamuse tellitud vidinatest kätte. 4 servot Futaba S9650 ja ka 4 servot Hitec HS-5245MG. Kumba eelistada. Mõlemad suht kiired ja ka töökindlad. Gyro tuleb vast järgmine nädal ja vastuvõtja ka. 2,4GHz.
Mida peaks alguseks teadma. Ahjaa, paergast lennutan Kyosho caliber 3-e ja ootan kõksugu vidinate kohale saabumist, mis veel trexul puudu on. (Eesti post sakib täiega, vidin saabus 12 päevaga ja eeti post suutis seda järada 16 päeva, Lahe!
Last edited by ziilike on Fri May 23, 2008 21:52, edited 1 time in total.
52 79802
Hot Bodies D4 Cyclone.
Robitronic Mantis x 2, Protos ,Caster Fusion EX-1.
X-Ray XB8 EC Electric
T-Rex 500CF
Kyosho Caliber Hybrid!
Cessna 185
Lama v4
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Futaba S9650 on vist plastik hammastega? Kui jah, siis pole need kõige parem variant, teised on plastik hambaid väidetavalt ka 3D'd lennates lõhkunud. Nii et mina kasutaks 5245 kui nende kahe variandi vahel valima peaksin.
Mis servot Sa sabale plaanid? Ja mis gyrot?
Mida veel teadma peaks? Ma ju ei tea mida Sa niigi tead, nii et suht raske öelda. Swashi servode õlad 90 kraadi, õla pikkus16-16,5mm. Swash plate'i kõrgus laagrihoidjast 14mm, siis ülemised lingid järjest ühele kõrgusele (alt ülesse seadistades) ja siis labad nulli. Saba servo õlg peaks olema umbes 12,5mm, saba seadistatud mehaaniliselt nii et saba on rate modes paigal (oleneb mis gyro Sul on, kõigile ei sobi see seadistus). Siis raadio swash menüüst pitchi seadistada nii et labade nurk oleks +-12. Cyclic on mul 8 kraadi, throttle curve 0 - 50 - 95 - 95 - 95 (normal), idleup on 95% sirge. ESC'i setup: 1-1, 2-2, 3-1, 4-2, 5-1, 6.0V (sabal kasutan stepdown'i). Fail safe tuleks panna nii et mootor jääb seisma, ülejäänut hoiab, saba seadistasin mina igaks juhuks ka nulli.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
ziilike
Posts: 103
Joined: Tue Mar 25, 2008 20:35
Location: Tln. Taime uulits

Post by ziilike »

GYRO gy 401 FUTABA JA RX RX617FS Futabalt, Sabaservo on futaba 9257d
Last edited by ziilike on Fri May 23, 2008 22:55, edited 1 time in total.
52 79802
Hot Bodies D4 Cyclone.
Robitronic Mantis x 2, Protos ,Caster Fusion EX-1.
X-Ray XB8 EC Electric
T-Rex 500CF
Kyosho Caliber Hybrid!
Cessna 185
Lama v4
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Seda gyrot ma pole kasutanud, minu teada sellel ei saa erinevaid endpointe seadistada? Siis ei ole tõenäoliselt see mehaanililiselt saba hoidma panemine kõige parem variant. Aga äkki keegi teine kommenteerib kes kasutanud on.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
ziilike
Posts: 103
Joined: Tue Mar 25, 2008 20:35
Location: Tln. Taime uulits

Post by ziilike »

JazZ wrote:Seda gyrot ma pole kasutanud, minu teada sellel ei saa erinevaid endpointe seadistada? Siis ei ole tõenäoliselt see mehaanililiselt saba hoidma panemine kõige parem variant. Aga äkki keegi teine kommenteerib kes kasutanud on.


Istub nagu kännu taga.;._
52 79802
Hot Bodies D4 Cyclone.
Robitronic Mantis x 2, Protos ,Caster Fusion EX-1.
X-Ray XB8 EC Electric
T-Rex 500CF
Kyosho Caliber Hybrid!
Cessna 185
Lama v4
User avatar
ziilike
Posts: 103
Joined: Tue Mar 25, 2008 20:35
Location: Tln. Taime uulits

Post by ziilike »

Kyoshol täpsselt sama-
52 79802
Hot Bodies D4 Cyclone.
Robitronic Mantis x 2, Protos ,Caster Fusion EX-1.
X-Ray XB8 EC Electric
T-Rex 500CF
Kyosho Caliber Hybrid!
Cessna 185
Lama v4
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

No suvi hakkab läbi saama juba, kuda T-REX 500'jad elavad? On kellegil videosid ka?
Minu oma ikka lendab aeg ajalt, suvel sai rohkem mudel autodega tegeletud. Nüüd peaks lendamise käsile võtma. Sai Torque Tube ka ära tellitud, on äkki keegi seda juba proovinud, oskab kommenteerida?
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
[J]
Posts: 2776
Joined: Sun Aug 28, 2005 22:42
Location: Tallinn

Post by [J] »

Torque Tubed lendavad küll:
http://video.google.com/videoplay?docid ... 2936344891

Jääme videosid ootama!
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Paistab et teised on kadedad :)

Minu tänase lennu video
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
Keks
Posts: 325
Joined: Thu Oct 04, 2007 19:59
Location: Loo
Contact:

Post by Keks »

Tellisin ka ühe T-rex500 omale täna ära, plaanis on järgmised komponendid peale kruvida:

Vastuvõtja ja saatja Graupner MX-16 ja SMC16 scan (PCM)
Servod Hitech HS-5245 digi
Güro Futuba GY 401 koos servoga S9257
Aku 3700mA 5 purki 480g

Natuke tekkis kahtlus aku ja sabaservo kohta:
Kas 5 purgine aku 480g sobib sellisele kopterile? põhjus miks valisin 5 purgise mitte 6 purgise on selles et olemasolev laadija laeb kuni 5 purgiseid ainult.
Ja teine asi et kas sellele S9257 sabaservole on vaja uut kinnitust või sobib see originaal kinnitusega?

Kuna pole ennem kopterit kokku pannud ise siis äkki on selle kopteri omanikel midagi head soovitada või nõu anda mida tasuks kindlasti jälgida või teha kokkupanekul?

Manualist loeb välja et enamustele kruvidele tuleb liimi panna, kas ma pean seda panema, kas ma saan pärast neid uuesti lahti kui on vaja mingeid detaile vahetada?
YAK 54
T-REX 700
kanal: 2,4G

Maksim Keks 5228035
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

5S lipo sobib küll, ainult et 480g on minu meelest natuke palju... Katsu otsida midagi 3300mah'i kanti, siis peaks kaal parem olema. Ja 5S lipo puhul vajad 15T pinioni (kopteriga kaasas on 12 ja 13 T kui ma hästi mäletan).

Futaba S9257 peaks sobima originaal kinnitusse ja kui ei sobi siis seda annab natuke suuremaks ka teha. Üldiselt soovitaks kasutada standard mõõdus servot sabal (T-REX 600E sabaservo kinnitusega), näiteks JR DS8900G on väga vinge. Kuna Sa plaanid kasutada raskemat akut, siis oleks standard mõõdus servo ka kaalu poolest parem.

Olulised asjad kokku panemise juures on siit teemast vist läbi käinud juba... Kordaks seda saba maandamise teemat, minul on saba siiani maandatud ja lendan ilma ühegi probleemita. Kui ei tea kuidas seda teha siis võin pildid saata kuhugi (ei mäleta hetkel kas ma postitasin need siia teemasse ka).

Keermeliimi tuleb panna! Igale kruvile mis läheb metalli sisse. Komplektis on kaasas ka mingi potska seda ja korralike riistadega lahtisaamis probleemi küll ei ole.

Tore et T-REX 500 juurde tuleb :)
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
[J]
Posts: 2776
Joined: Sun Aug 28, 2005 22:42
Location: Tallinn

Post by [J] »

JazZ wrote:Veel üks video
Piloteerimisoskuse suhe kopteriga lendamisga tegeletud aastate suhtes tuleb küll Eesti parimaid !
User avatar
Keks
Posts: 325
Joined: Thu Oct 04, 2007 19:59
Location: Loo
Contact:

Post by Keks »

Saba maandamise pilti tahaks näha küll, kui pole raske võiks näiteks mulle mailile panna:
maksim.keks@akvkeks.ee

Tänud
YAK 54
T-REX 700
kanal: 2,4G

Maksim Keks 5228035
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Keks wrote:Saba maandamise pilti tahaks näha küll, kui pole raske võiks näiteks mulle mailile panna:
maksim.keks@akvkeks.ee

Tänud
Panen siia, äkki on kellegil veel kasu...

ESC'i miinus otsa küljest (mis käib aku külge) on viidud juhe motor mounti kruvi alla
Image

Sama motor mounti kruvi alt läheb juhe edasi saba poole
Image

Saba toru värv on servo kinnituse alt maha kraabitud ja juhe sinna vahele pandud
Image


Praeguseks hetkeks on see kole juhe sealt saba servo kinnituse alt eemaldatud. Panin saba kinnituse sisse plastik poltide asemele metall poldid ja seal kesta sees panin metall poldist juhtme saba toru vastu. Palju ilusam lahendus, välja ei paista midagi, pilte ei märganud sellest teha kahjuks.

Antud lahenduse puhul on kogu kere mass ja tekib oht et kui mõne pluss juhtme isolatsioon ära nühitakse siis tekib lühis, nii et tuleb jälgida kuhu juhtmed paigutad. Minul on selle vältimiseks kõik juhtmed pandud expand braidi sisse.

[J] wrote:
JazZ wrote:Veel üks video
Piloteerimisoskuse suhe kopteriga lendamisga tegeletud aastate suhtes tuleb küll Eesti parimaid !
Ma tänan, aga endal on mul küll selline tunne, et kuidagi ei taha tulla :)
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Kunagi ma siin lubasin et proovin kaua laidetud Align ESC'ide governor funktsiooni ära. Ühtlasi tahtsin proovida ka natuke kõrgemat headspeedi, nii et kruvisin ka 13T pinioni külge. Throttle curve sai sirge 85% (et governoril oleks mingi ruum veel), see andis eloggeri järgi 2500 pööret umbes. Proovisin eile õhtul kitsas hoovis natuke hõljuda, pöördeid hoidis paremini, tõusis ka meeletu kiirusega ja midagi imelikku ma ei täheldanud, nii et hetkel jääb ta nii, ehk läheb õhtu poole vaiksemaks ja saab natuke 3D'd ka proovida.

Varem kasutatud 12T (ilma governorita) ja 95% sirge throttle andis küll ka umbes 2450 pööret kuid koormuse all langes alla 2200 ja see on juba liiga vähe pöördeid selle kopteri jaoks.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
Keks
Posts: 325
Joined: Thu Oct 04, 2007 19:59
Location: Loo
Contact:

Post by Keks »

Niisiis... sain enda Rexi ka kokku, veel viimased sättimised ja näpuharjutused simulaatoris siis võib vaiksemat ilma ootama hakkata et näha mis ta õueoludes teeb :)

Kokkupanek oli lihtne ja loogiline, ainuke asi mis mulle eriti ei meeldinud on need väiksed kuuskant peaga kruvikesed (2,6x8 ja 2,6x10) Manualis on öeldud et kruvikeeraja peaks olema kuuskant 1,5mm nendele, pärast seda kui ma pooltel kruvidel pea maha keerasin ja mitu kruvikeerajat tuksi keerasin siis hakkasin mõtlema et äkki on need üldse tollimõõdus... ostsin kuuskandi tollimõõdus (1/16 oli vist ehk siis peaaegu 1,6mm) sellega sujus natukene paremini kokkupanek.
Kuigi ikkagi on need kruvid jamad minuarust :)
YAK 54
T-REX 700
kanal: 2,4G

Maksim Keks 5228035
User avatar
asterix
Posts: 61
Joined: Mon Jan 15, 2007 12:16
Contact:

Post by asterix »

Minu oma peaks ka täna - homme kohal olema ehk siis võiks kamba kokku võtta ja labasid purustama minema.
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Trex450 ei suutnud ma mäletamistmööda küll ühtegi kuuskanti maha keerata. Sul vist ääretult ebakvaliteetsed kuuskant võtmed või siis keerad need liiga tugevalt kinni... :shock:

1/16 toll (1,5875mm) kruvika kasutamine on teada-tuntud nipp jah, just kulunud hexi puhul
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
Keks
Posts: 325
Joined: Thu Oct 04, 2007 19:59
Location: Loo
Contact:

Post by Keks »

Mul töö selline et vaja kasutada iga päev palju spetsiifilisi tööriistu, seega mul kõik tööriistad parimad mis eestis osta saab, pole kunagi kasutand ebakvaliteetseid tööriistu ja ei hakka ka :)

kõvasti kinnikeeramine ei tohiks ka selle põhjuseks olla sest enamus kruvid keerasid üle kui nad olid alles poole peal...
Ei tea milles viga, väga müstiline oli minu jaoks ka, ei oleks kuidagi osand arvata et kruvide keeramine tuleb probleemiks, ma kartsin igasuguseid muid raskusi mis võivad tulla sellise asja kokkupanekuga aga mitte kruvide keeramine :)
YAK 54
T-REX 700
kanal: 2,4G

Maksim Keks 5228035
User avatar
mart63
Posts: 2508
Joined: Mon Jul 24, 2006 16:44
Location: Tallinn,Mustamäe

Post by mart63 »

Keks wrote:ostsin kuuskandi tollimõõdus (1/16 oli vist ehk siis peaaegu 1,6mm) sellega sujus natukene paremini kokkupanek.
Kustkohast? Ma otsisin trex450'le, ei leidnud.
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Keks wrote:Kokkupanek oli lihtne ja loogiline, ainuke asi mis mulle eriti ei meeldinud on need väiksed kuuskant peaga kruvikesed (2,6x8 ja 2,6x10) Manualis on öeldud et kruvikeeraja peaks olema kuuskant 1,5mm nendele, pärast seda kui ma pooltel kruvidel pea maha keerasin ja mitu kruvikeerajat tuksi keerasin siis hakkasin mõtlema et äkki on need üldse tollimõõdus... ostsin kuuskandi tollimõõdus (1/16 oli vist ehk siis peaaegu 1,6mm) sellega sujus natukene paremini kokkupanek.
Kuigi ikkagi on need kruvid jamad minuarust :)
Kusjuures seda probleemi on esinenud ka teistel, väidetavalt pidi selle vastu aitama Align'i enda kruvikeerajate komplekt. Kuigi nende mõõduks on ka antud 1,5.
Minul pole küll õnnestunud sisse keerates ühtegi pead maha keerata. Lahti saamisega on üks kord probleem olnud, aga seal oli variant et sinna oli lihtsalt natuke palju keermeliimi vahele saanud.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
Keks
Posts: 325
Joined: Thu Oct 04, 2007 19:59
Location: Loo
Contact:

Post by Keks »

Mardile: Käisin kõik tööriista poed läbi, kuskil polnud, selle peale kohe ei oskaks tullagi et kullosse vaatama minna, seal oli täitsa olemas :)

Align enda kruvikeerajate komplekti peale olen ise ka nüüd mõelnud, tuleb selline asi muretseda muidu näeb mõtetult nii palju vaeva.
YAK 54
T-REX 700
kanal: 2,4G

Maksim Keks 5228035
pipercub
Posts: 516
Joined: Wed Dec 13, 2006 13:10
Location: Tartu

Post by pipercub »

ostsin kuuskandi tollimõõdus (1/16 oli vist ehk siis peaaegu 1,6mm)

Selliseid asju müüakse tööstusele mõeldud poodides, Tartus näiteks Servemet, Ringtee 1.

Väikeseid sise-6-kantpolte on väga mugav keerata Torx-kruvikeerajatega. Pole ülepingutamise ohtu ja kandid ei kulu.

Kõvasti kinnijäänud poltide lahtikeeramiseks võib määrida võtme otsa spetsiaalse abrasiivpastaga. Saab hädapärast ise käiapurust kokku segada.
Teine võimalus - Torx drelliotsik sisse koputada.
ints
Posts: 621
Joined: Mon Oct 02, 2006 10:49
Contact:

Post by ints »

Keks mõtles mitte polte (mis reeglina keeratakse metalli keermestatud auku), vaid plasti sisse minevaid kruvisid - mh. servode kinnitamisel vist olid sellised TRex500-l ette nähtud. Need sisekuuskantpeaga siis...!

Üldiselt on mul täpselt sama kogemus - kuna eel-puuritud augud on tehtud veidi liiga pisikesed [ilmselt selleks et vältida nn. keerme mahakeeramist], siis kruvid vajavad päris suurt jõudu nende keeramiseks. On loomulik, et see pisike sisekuuskant-auk ei pea vastu. Ka mina sain algul ühest selliset lahti, hiljem olen osanud olla yliettevaatlik.

Tegelikult on kontekstis WIHA kuuskantvõti täiesti ok (1,5 mm-ne), eelusel, et ta on uus/kulumata. Ma ei usu, et Align originaalkeeraja midagi olulist juurde annaks.

Teine väga naljakas asi on gyroalus. Niipalju kui ma aru olen saanud on selle sirgeks jäämine peale kinnikeeramist suht lootusetu asi. Üldiselt julgen aga soovitada RDLohr-i vastavat pleksiklaasist tuuningjuppi... Vana myyb neid otse ka, vaadake HeliFreaki...

Ja saba jättis suht nigela mulje - plastist labahoidjad ja saba-kast ja esi-ülekande korpus... Kahju, et nende osas on üritatud võimalikult odavat lahendust taga ajada.

Terv,
I.
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

ints wrote:Teine väga naljakas asi on gyroalus. Niipalju kui ma aru olen saanud on selle sirgeks jäämine peale kinnikeeramist suht lootusetu asi. Üldiselt julgen aga soovitada RDLohr-i vastavat pleksiklaasist tuuningjuppi... Vana myyb neid otse ka, vaadake HeliFreaki...
Mina ei pannudki seda kopteri külge, see on nii painduv ja vedel, et sinna peale gyrot küll ei kannata panna. Gyro saab edukalt saba toru kinnituse peale panna.
ints wrote:Ja saba jättis suht nigela mulje - plastist labahoidjad ja saba-kast ja esi-ülekande korpus... Kahju, et nende osas on üritatud võimalikult odavat lahendust taga ajada.
Metallist Align'i kirjaga labahoidjaid vist pole siiani. Metall saba korpus on olemas upgrade'ina ja esiülekande sisse panin ma metall poldid (mis jäid üle peale peavõlli hoidjate vahetust).
Samas polnud mul ühtegi probleemi ka originaal juppidega...
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
ints
Posts: 621
Joined: Mon Oct 02, 2006 10:49
Contact:

Post by ints »

Esiühekande korpuse juures ei meeldu mulle see, et sabaülekande rihma ei saa sealt kätte ilma kogu kupatust lahti keeramata. Võimalik, et mälu petab, aga mingi selline jama seal oli. Muidu võiks see jumalast rahulikult plastist olla jms.

Tagakasti probleem on peamiselt just see staatilise tekitamise värk... Ja see, kuidas lingistik sinna kinnitub [plast-auk, mitte keermestatud metall].

Aga kogu sabarootori labanurga muutmise mehhaanika liigub suht halvasti ja nii slaider kui kõik muud jupid, sh. labahoidjad ise on täielik jama. Näiteks, sabalabahoidja võiks olla kuuliga, kui ta peab olema plastist. Praegu iga kord kui maha võtad pead keerama seda "plekikruvi" labahoidja sees. Aga mina tahaks selle CA-ga kinni kleepida, sest IMHO on see väga nõrk koht. Kuna seal pole kuuli, siis ka slideri lingid võtavad kinni ja nende piisavalt lahedaks käimiseks tuleb kõik kruvid poolde masti jätta... Kusjuures, Aligni nn. tuuningjupp ei likvideeri kõiki neid puudusi - kyll aga oli olemas mingi 3rd party jupp, tootja hetkel ei meenu...
User avatar
ziilike
Posts: 103
Joined: Tue Mar 25, 2008 20:35
Location: Tln. Taime uulits

Post by ziilike »

Ja mida oligi tarvis tõestada! Su mälu petab Sind! Ja pealegi hakkab mind juba huvitama sinu kasutuses oleva info allikas. Nimelt on 500-se rexukese tuuningsabas ainuüksi 16 kuullaagrit ja jutud Pooleldi sissekeeratud pinidest eipea kah paika. Originaalsaba probleemiks on lõtkud labahoidjates. Vestlesin suvel viljandis käinud põhjanaabritega, Ja kõik nõrgad kohad said koheselt päevavalguse kätte tiritud. Nüüdseks küljes tuuningsaba ja ei mingit jama enam. :twisted:
52 79802
Hot Bodies D4 Cyclone.
Robitronic Mantis x 2, Protos ,Caster Fusion EX-1.
X-Ray XB8 EC Electric
T-Rex 500CF
Kyosho Caliber Hybrid!
Cessna 185
Lama v4
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Tunduvad kuidagi võõrad mured minu jaoks, pole neist ühtegi omanud... peale loksu mis tekkis kui labahoidjate sisse laager vale pidi sai pandud :|
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
Post Reply