Tower Hobbiest tellimine

See on koht, kus rääkida kõigest mudelitega seonduvast, mis teiste teemade alla ei lähe.
Post Reply
User avatar
parkjet
Posts: 33
Joined: Mon Feb 25, 2008 21:25
Location: Kesk-Eesti
Contact:

Tower Hobbiest tellimine

Post by parkjet »

Milline on teie kogemus lombi tagant Tower Hobbiest tellimisel (http://www.towerhobbies.com)?

1. Millist paki saatmis meetodit olete kasutanud (odavat USPS või kallimat UPS)?
2. Kas on olnud probleeme paki kohale jõudmisega Eestisse?
3. Kui kiiresti on pakk kohale tulnud odavama saatmise puhul?
4. Kas paki pealt tuleb Eestis tolli maksu ja käibemaksu maksta?
5. Kui Eestis tuleb lisaks makse maksta tellitud kauba eest, siis kas Tower Hobbié hinnad on normaalsed võreldes nt Lindingerist tellimiega? Kummast tellimine tuleb odavam?
6. Kas firma on üldse usaldusväärne?
7. Kas on muid häid/halbu kommentaare Tower Hobbie kohta?

Ette tänades asjalike vastuste eest
Kristjan
Posts: 577
Joined: Thu Aug 24, 2006 17:45
Location: Tallinn
Contact:

Post by Kristjan »

1. Mõlemat
2. Ei
3. 7-10 päeva
4. Jah
5. Oleneb tellitavast kaubast.
6. Jah
7. -

K.
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

1. Mõlemat, aga UPS on kallis ja aja võit oli olematu selle raha eest.
2. Ei ole.
3. 5 päevaga Pärnus kätte saanud (tellimise esitamisest) (UPS'iga läks 7 päeva) Tavaliselt läheb siiski poolteist kuni 2 nädalat.
4. Tolli pole maksnud, alati on kaup olnud õige grupi alla paigutatud. Käibemaksu 18% peab maksma kogu tellimuse summalt, k.a. transport.
5. Paljud asjad tulevad kõvasti odavamad kui euroopas ka siis kui transpordi ja 18% lisad.
6. Siiani on olnud.
7. Halbu ei ole. Minu jaoks on üllatav kuda nii suur pood nii kiiresti toimetab, tavaliselt pannakse kaup teele samal päeval, kõige hiljem järgmisel päeval.

Tegu on minu isikliku kogemusega viimase paari aasta jooksul, umbes 10 tellimust ma arvan.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Toweri klient olles on normaalne nähtus see, et 200$ tellimuse pealt saab sooduskoodi abil 15-30$ alla. Ma ei tea kes ja mis juhul saab, kuid mina saan pidevalt selliseid sooduskoode e-mailile. Saatmine tavaliselt 20$ kanti olnud, niiet koos sooduskoodiga sisuliselt võib saatmiskulu mitte arvestada. Arvestama peab Eestis Tollile makstavat KM-i 18% ja seda, et Toll feat. Eesti Post suudavad kohapeal lisaks 3-6 päeva aega kulutada. 2 nädalaga on reeglina siiski ära tulnud tõesti.

Mõni asi on seal VÄGA soodne. Näiteks mõningad OS mootorid, odavamad kui Euroopa diileri hinnad. Samal ajal näiteks mõned servod jms on keskmisest kallimad.
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
parkjet
Posts: 33
Joined: Mon Feb 25, 2008 21:25
Location: Kesk-Eesti
Contact:

Post by parkjet »

Tellisingi kaupa Towerist ja mitte väikse summa eest. Ootan juba pakki 3. nädalat, olen eelnevaltki lombi tagant tellinud (mitte Towerist) ja kasutanud just USPS (odavamat) saatmis meetodit ja nagu siin eelnevadki postitajad öelnud, et reeglina 10 päevaga kohal olnud pakk ning UPS on mõttetult kallis ja ajavõit ei ole märkimisväärne.
Kuna Tower ei anna ka tracking numbrit (kuigi tegelikkuses on kõigil USPS saadetistel see olemas), siis ei ole võimalik ka kontrollida kus pakk on. Olen neile saatnud e-maile. Tower ütleb, et teevad paki saatmise tellimuse elektrooniliselt ja neile ei jää mingit dokumenti selle kohta, et on paki üle andnud USPS-le. Saatsid küll mingi numbri mis on küll samas formaadis nagu tracking number, aga see ei ole see. Arvasin, et tõesti toll ja Eesti Post pidurdavad - kontrollisin ja ütlevad, et ei ole pakki.
Hinnad tõesti minu arust odavad, isegi kui käive otsa panna - hinna vahe oli nt Toweri ja Lindingeriga minu paki puhul 1000 kr võitu Towerist tellides.

Ja esimese pakkiga kohe sealt selline "ämber".

Nüüd saatsid ka kirja, et ei hakka pakki otsima enne kui 45 päeva on möödas. Jänkidega ongi see lugu, et neile tuleb kõik puust ette ja punaseks värvida, muidu ei saa aru mida neilt palud.

Ei jää muud üle kui oodata :twisted: pakki
vana
Posts: 676
Joined: Tue Sep 05, 2006 11:43
Location: Tallinn, Õismäe

Post by vana »

Mikihiiremaalt on suht mõttetu mingit odavat ja triviaalset kaupa osta. IMO. Tollijama on nädal garanteeritud + KM + tollimaks (heal juhul) + vormistamine min. 100.- Ka postikulud on suuremad.
Kui on midagi sarnast Euroopas, tasub alati sealt osta.
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Mina olen kõigile üle 200 dollari makma läinud pakkidele tracking numbri saanud.
Tolliga on jama ainult siis olnud kui ma pole viitsinud neile helistada, siis on 2 nädalat kindlustatud. Aga üldiselt olen ma trackingut jälginud ja kui see on näidanud et pakk on Tallinna jõudnud, siis olen ma tolli helistanud ja järgmine päev Pärnu postkontorisse pakile järele läinud.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

parkjet, vaata oma tellimuse infot toweri kodulehel. Seal PEAKS tracking number olema. Ma EI ole UPS-iga tellinud ja ON olnud tracking number (USPS saadetisel).
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
parkjet
Posts: 33
Joined: Mon Feb 25, 2008 21:25
Location: Kesk-Eesti
Contact:

Post by parkjet »

Vaatasin kodulehet, seal koht olemas "ORDER STATUS", mingit tracking numbrit sealt küll ei leidnud, ainult Invoice number. Samuti Tower ise väidab, et ei anna USPS-ga saates tracking numbrit. Proovisin ise seda numbrit USPS lehel [url] http://trkcnfrm1.smi.usps.com/PTSIntern ... Inquiry.do [/url] annab vea teate. USPS tracing numbri formaat peaks olema "kaks tähte 9 numbrit ja lõpus US"

Aga OK, jääb üle ainult oodata

Tänud kõigile info eest
PeepK
Posts: 91
Joined: Fri Sep 29, 2006 11:57
Location: Tallinn

Post by PeepK »

minul towerist usps-ga tulnud nii 2 nädala kui 2 kuuga. tunnistan, see viimane pani ikka tõsiselt närveerima. seega muretsema peaks hakkama nii 2 kuud peale väljasaatmist.

PeepK
User avatar
parkjet
Posts: 33
Joined: Mon Feb 25, 2008 21:25
Location: Kesk-Eesti
Contact:

Post by parkjet »

Sain täna ikkagi paki kätte, so. siis tellimuse esitamisest 27 päevaga kohal. AEGLANE. Pakk oli käinud vahepel Jamaikal - sellest see viivituski.

Nii, et soovitan lombi tagant tellimisel kasutada kallimaid saatmis võimalusi, siis on kindel, et jõuab kohale, muidugi kui mõni teist on riskialtim ja aega oodata, siis võib ka odavamat verisooni kasutada (mul ei ole iga päev 5000 tagataskus, et sellel lasta õhku haihtuda).

Muidugi nende e-maili vastused olid ikka üldine mull
"Thank you for contacting Tower Hobbies...
...We appreciate your time and your business with us."
User avatar
tarts
Posts: 838
Joined: Thu Sep 14, 2006 20:01
Location: Tallinn
Contact:

Post by tarts »

Kas keegi seda liikmemaksu ka maksab?
Tasub see ära?
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Ma pole aru saanudki... oli mingi aasta või kaks. Vist väljaspool USA suht mõttetu. Võibolla saab vahel kogu kaubalt näiteks 20$ asemel 30$ alla või nii, ma pole aru saanudki. Mõnikord saad ka mõne tasuta või odavama asja valida. Ma nii huvi pärast võtsin kunagi, sest siis just saigi midagi kohe tasuta ;)
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
andrias
Posts: 171
Joined: Mon Sep 03, 2007 11:33
Location: Tartu

Post by andrias »

Kas keegi tellib sealt lähiajal? Oleks paar asja vaja kaasa tellida.
Üks nt. see http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... XFV97&P=SM
targutamise maailmameister e. Annaks jumal häda, küll abi ikka saab.
Trainer Mex-S. Tigre 45
Kanal 70
User avatar
Oehh
Posts: 1196
Joined: Thu Jul 12, 2007 1:23
Location: Tallinn

Post by Oehh »

Ma oleks ka huvitatud ühest mootorist.
http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... LXBY42&P=0
User avatar
tiit
Posts: 384
Joined: Wed Feb 06, 2008 20:52
Location: helsinki

Post by tiit »

Tulen järgmine nädal neljapäeval eesti,kui oled huvitatud OS-i mootoritest voin siit ära osta. O.S 25 FX - 110 euri. O.S 25 LA - 73 euri O.S 25 LA SILVER - 89 euri Hinnad on muidugi vähe korgemad ,kui kuskilt möjalt tellida :)
User avatar
andrias
Posts: 171
Joined: Mon Sep 03, 2007 11:33
Location: Tartu

Post by andrias »

Keegi tellib lähiajal? :arrow:
targutamise maailmameister e. Annaks jumal häda, küll abi ikka saab.
Trainer Mex-S. Tigre 45
Kanal 70
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Mina tellisin 15. kuupäeval ja 19. kuupäeval on pakk trackingu järgi juba Eestis - müstiliselt kiire! Eks ootame nüüd nädala, kuni Eesti Post feat. Toll selle ära vormistavad ja kätte saan :lol:

Kui tellida, siis kasutage sooduskoode:

Summa - Diskaunt - KOOD!!!

$100.00 - $124.99 $15.00 014V1
$125.00 - $149.99 $20.00 014V2
$150.00 - $174.99 $25.00 014V3
$175.00 - $199.99 $30.00 014V4
$200.00 - $224.99 $35.00 014V5
$225.00 - $249.99 $40.00 014V6
$250.00 or more $50.00 014V7

Sisuliselt tähendab see kood seda, et saatmine tuleb tasuta. Tellisin ise 200$ eest, saatmine 36$ ja sooduskoodiga sai 35$ alla. Kahjuks kedagi kampa ei saanud võtta, kuna paar asja mida vajasin olid seal laos täpselt 2tk ja nii palju mul neid ka vaja oli... seega pidin kohe ära võtma.
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Poolitasin teema... Eezti Pozti puudutav on siin - http://forum.pistik.com/viewtopic.php?p=16947
Lauri Laidna - www.pistik.com
seriff
Posts: 737
Joined: Wed Dec 19, 2007 22:16
Location: Põlvamaa

Post by seriff »

kui keegi tellib ühineks ka.pole ise tellinud ei hakka riskima.
53457079



Ridali lennuklubi.
Post Reply