Lama Easy Copter ja traineri usb kaabli pinout

Ehitusnipid, materjalid, joonised, konstruktsioon...
Post Reply
wordmc9
Posts: 15
Joined: Fri May 01, 2009 19:34

Lama Easy Copter ja traineri usb kaabli pinout

Post by wordmc9 »

niih astsuin siis ka lennu mudelismi maailma..koos selle kopteriga.

tahtsin hakata ümber tegema rootorite jubinaid, st vahetada nedi metalli juppide vastu ..kuid selgub et neid ie olegi lamale..

sest ülemise osa saab ära teha ,kuid alumist juht osa ei saa
http://cgi.ebay.com/Esky-LAMA-V3-V4-Hel ... dZViewItem

, sai siis natuke kama koperdaja muretsetud??
nõu paluks
Last edited by wordmc9 on Sun May 10, 2009 18:52, edited 1 time in total.
User avatar
saarlane
Posts: 360
Joined: Fri Sep 28, 2007 16:49
Location: Kuressaare

Post by saarlane »

Kusjuures ma ei soovitakski sul neid vahetada. Stabiilsemaks ta küll ei tee, vähemalt minul ei teinud. Need on rohkem sellised tillipikendused. Värviline on ikka ägedam kui tavaline must plastik ju :lol:
Muidugi võimalik, et ma ei osanud nii hästi seda uuesti paika timmida kah.
Ja mida sa mõtled täpsemalt alumise osa juures? Swashplate ongi ju kõige alumisem osa seal juures minuarust.
56481228- Erkki
wordmc9
Posts: 15
Joined: Fri May 01, 2009 19:34

Post by wordmc9 »

jahj seda mõtlengi..aga need ju alust peavad kauem vastu..mul alumiste tiivikute systeem katki..ise aretasin sinna midagi kuid ega too hyva pole..
( pmst sain oli juba asi katki)
http://cgi.ebay.com/4CHANNELS-ELECTRONI ... otohosting

see siis konkreetne

on kellegil pakkuda selle kaabli pinout.
ja kas saab seda üldse otse ühendada ?=?
User avatar
KristoR
Posts: 370
Joined: Sat May 24, 2008 13:40
Location: Haapsalu

Post by KristoR »

Seda võin ka mina väita ,et need vidinad teevad asja hoopis hullemaks...
Pärast pikka pusimist panin ma swashplatei ikka originaali... ja võimalik ,et veel midagi... Sest oleneb ka palju kust sa need ostad. Kui väga odavad ostad siis need ei ole üldse täpsed ja ei taha kuidagi istuda...

Odavam oleks ka see plastikust uus osta ja veel paar tükki tagavaraks(kuigi minul peale labade ja flybari kinnituse muid asju katki ei läinud...)
Hirobo EVO 50//T-rex 600FBL //T-rex 450SE //Gaui EP550* // Honey bee king II*//Lama V4*
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

Eeeh, äkkiste hoopis viinamarjad hapud? :oops:

Enamus neist alum. jubinatest kipub olema siiski hoopis täpsemad (valmistus, juhitavus,...), kui algselt kaasa pakutav plastmass.
Tulemuseks on see, et plastmassi all laisalt ja uimaselt lennanud masin hakkab ootamatult hästi reageerima vähimatelegi käskudele puldist (samuti ka loomulikult muutub füüsiline trimmimine määravamaks). Tulemusena näib apastraat alguses justnimelt "hullem". Kui aga "metalliga" oled ära harjunud, siis ei taha seda va loperdavat ja loksuvat plastmassi enam nähagi.

PS. Ülevalpool olnud jutt on üsna üldine ja ümmargune. "tööõnnetusi" juhtub nii plasti, kui ka metalli liinidel.
wordmc9
Posts: 15
Joined: Fri May 01, 2009 19:34

Post by wordmc9 »

alumist swash platet ma ei vahetagi..sest easy copterile seda ei tehta ainult labade kinnitused vahetan
Post Reply