Lugupeetud mudelistid!

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Lugupeetud mudelistid!

Post by prosper »

Hiiumaal on ka nüüd oma Mudeliklubi V.t www.mudeliklubi.ee .Ja sellega seoses on meil selline plaan - näidata hiidlastele ja hiiumaa külastajatele kuidas lennukid ja kopterid ning lohed õhus lendavad ja erinevad autod rajal sõidavad.Selleks palume kõigi abi kes vähegi saavad teha plaani Hiiumaale tulla. Ürituse aeg 8 ja 9 august.Samal ajal toimub Kärdla külje all Linnumäel (SELVERI vastas)ratsavõistlus,kus päevas seoses hobuste puhkuse ja radade ümber paigutamisega tekib mitu 1-2 tunniseid aja auke mida saamegi showks kasutada.Kui peaks tuul või vihm segama,siis maneezis (angaar hobuste treenimiseks) saaks sõitta off-roadi ja väiksemaid lennuaparaate lennutada(ziilike rääkis siselohedest mida minu silm polegi näinud). Mul veel selline plaan et kauplen politsei kõigi sõitvate aparaatide kiirust mõõtma olgu nii maal kui õhus(ei tea kas tabavad ainult suuri autosid või saavad ka väiksematele pihta ja lennu pealt ka)
Nii siis jutu lõpuks asja alguseks KES SAAVAD TULLA?Andke teada Öömaja on võimalik. Kiire reageerimine asjalik kuna tahaks aegsasti proneerida kohad praamil.Kõik lahedad mõtted teretulnud.
Valmistame ka lennuplatsi ette (lisage soovid ja soovitused) On ka võimalik autoteed kasutada (lähedal pole liine).Lähemalt saate asukohta vaadata Linnumäest aerofotol googelist(ehk Kristjan teeb uue foto ja filmi Ülevalt). Ootame väga teid ka klubi avamise torti sööma. Saame asjast arutada nii siin kui mudeliklubi aadressilt leitud mailidel ja telefonitsi.Kes pronnib e- pileti ise netis siis hiljem arveldame.Ja kellel on Blade mcx s300 (Aitähh Jazzile Klubil on nüüd olemas) võtke kaasa kuna on kavas ka väike saku õllepurgi võistlus.(vajalik kolm akut).
Andres(prosper)
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Re: Lugupeetud mudelistid!

Post by cuprum »

Praeguste plaanide kohaselt olen tulemas. Vaja ju naabersaar kah üle hulga aja jälle üle nuusutada ;)

PS. Mis lohetajatesse puutub, siis neil oli vististi sel nädalavahetusel omal Nõva rannas lohelaager.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Väga lahe .Esimene linnuke kirjas.Saada mulle oma auto number ja paljukesi tuled, saan piletit tsekata.Ja mis ajal sobib kas reede õhtu või laupäeva hümmikul ja millal tagasi.Saada andmet andres@prosper.ee aadressile.
Lugupidamisega Andres. :D
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Niipalju praamidest ,et vaadake tuulelaevad.ee ja kus ei ole kirjutatud 100% ,on võimalik pronnida aga vastasel juhul tuleb natuke varem nii 1.5 tundi üld järjekorras kohal olla et peale saada.
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Politsei riistad mõõdavad 1/10 auto kiirust väga edukalt. Nitromootoriga auto kiiruseks saadi eelmine aasta võistluse käigus (lühikesel sirgel) 74km/h.
Kas need riistad lennuki kinni püüavad ma öelda ei oska.

Mis minu tulemisse puutub, siis sellega on kehvad lood. Samal nädalavahetusel on onroad võistlus... Peab mõtlema sellele.

Blade mCX võistlus on hea mõte :)
Saku õlu on ka hea, aga mitte purgis :P
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
wezikas
Posts: 9
Joined: Wed Jan 07, 2009 23:48
Location: hiiumaa / tallinn

Post by wezikas »

.. tulemas - küll mitte lendama, pigem sõitma. Autoks 1/6 skaala HPI Baja 5B SS. Kuna sama saare inimene, siis transpordi ja majutuse probleemi ei teki ;)
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

prosper wrote:Ja mis ajal sobib kas reede õhtu või laupäeva hümmikul ja millal tagasi.

Tegelikult huvitaks sellise plaani koostamisel ka kohapealse ürituse ajakava :) et millal võiks laupäeval enamvähem actioniks minna ja kui kauaks pühapäeva planeeritud.

Kui miski mönusa kamba kokku saaks, siis võiks ju täiesti reede õhtul kohale tulla ja kasvõi juba selsamal õhtul "käpa valgeks" teha. Lisaks paari õlle ja lõppnud lamba juures juttu puhuda.
Nagu ma aru sain, siis ööbimine on "piknik"u tüüpi (mina hea meelega enamvähem talutava ilma korral telgin). Samas kasvõi lihtsalt niisama võrdluseks äkki oskad mõne kohapealse normaalse ööbimiskoha nimed nimetada.

PS. Loodan, et sellest "avalikust kirjast" on ka teistele tulijatele/tulla plaanijatele kasu.
User avatar
ziilike
Posts: 103
Joined: Tue Mar 25, 2008 20:35
Location: Tln. Taime uulits

Post by ziilike »

Kui võimalikuks osutub siis panen plaani. Autod ja kopterid. Võimalik et see kuulus siselohe kuskile autosse ära mahub. :twisted:
52 79802
Hot Bodies D4 Cyclone.
Robitronic Mantis x 2, Protos ,Caster Fusion EX-1.
X-Ray XB8 EC Electric
T-Rex 500CF
Kyosho Caliber Hybrid!
Cessna 185
Lama v4
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

Arvan,et olen tuleja - täitsa puhkuse aeg.Panen kalendrisse kirja.Annaks ainult ilma - mitte nagu naabersaarel!
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Jah ööbimisega on nii et ei pea just telki kaasas olema ,täitsa seeski on võimalik.ning ilmaga on nii-:legend räägib et jumal pidi ju hiidlane olema :D Ja muidugi cuprum kamp mudeliste on iseenesestki mõista lahe seltskond.Õllega on nii et kui saan teada täpselt kes ja kuipalju tuleb ,palun mõnel heal õllemeistril rauad tulle panna.
Ja palun vaadake praami aegu tuulelaevad.ee ,ostke kohe ära või andke teada mulle(lihtsam vist on ise ära osta e-pilet ja ma arveldan teiega pärast aga ka ise võin orkunnida).See on jah lahe et erinevaid mudeleid saab lennutada ja sõidutada .Aga mõtleme ka sise tingimustele( ma isiklikult tahaks jah näha seda sise lohe,Ziilike võta see palun kaasa.)Ajakava presenteerin siis kui saan ratsude kappamise graafiku.
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

Siin tuli privaadis soovitus Kalda Puhketalu osas... Hinnakirja järgi vaatasin, et 8-kohaline maja neil ööpäevaks 3200 (ehk siis 400 per kärss). Kas saame sellise kamba kokku, et majakesele kaheks päevaks käpp peale panna? Ziilike ja Kuno ilmselt mõlemad kahes ühikus tulevad, samuti nagu minagi. Järgi jääks siis veel 2 kohta.
Õlu on hea asi, aga ei tahaks, et niimoodi juhtuks - just seepärast tulekski ilmselt reedel kohale ronida ;)
Kristjan
Posts: 577
Joined: Thu Aug 24, 2006 17:45
Location: Tallinn
Contact:

Post by Kristjan »

Mina olen ka kahekesi ja piletid broneeritud juba.
Kui mingi ühisolek, siis olen käpp.

K.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Mul tuttav peab Nõmme Puhkemaja ja see on Kärdlas.seal on 9 kohta erinevad majad ja ruumid ning köök ka kui selle võtab ,kogu kupatuse saab 2000 tuh eest.Ta ütles et saab rohkemgi inimesi.Vaadake netist.ja arutame.Kuule Cuprum mis see roosa elukas sinuga tegi kas siis heast õllest saab sellise punga endale külge? :D
Kristjan
Posts: 577
Joined: Thu Aug 24, 2006 17:45
Location: Tallinn
Contact:

Post by Kristjan »

Cuprum pani kogemata vale pildi :D
Kristjan
Posts: 577
Joined: Thu Aug 24, 2006 17:45
Location: Tallinn
Contact:

Post by Kristjan »

Kuradi imelik, Operaga on cuprumi antud lingi asemel roosa *unn :D

Firefoxi ja IEga on aga vastu puud sõitnud nõid :roll:
User avatar
mart63
Posts: 2508
Joined: Mon Jul 24, 2006 16:44
Location: Tallinn,Mustamäe

Post by mart63 »

FF3.5 näitab küll suguorganeid. :lol: :lol:
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

prosper wrote:seal on 9 kohta erinevad majad ja ruumid ning köök ka kui selle võtab ,kogu kupatuse saab 2000 tuh eest.
Nu aga võtab siis selle kõige täiega oma kätte. Reede õhtust pühapa hommikuni, ma arvan. Ülejäänud tulijad, mida arvate?

PS. Kas tu Jukuks nimetatud elu-kass on seal püsielanik?
prosper wrote: Kuule Cuprum mis see roosa elukas sinuga tegi kas siis heast õllest saab sellise punga endale külge? :D
Krm, mina pole seal saidil veel teie poolt kirjeldatud roppust näinud (tõsi, nii mõnigi pilt on seal alla 16-t keelatud).
A nimetame selle roosa versiooni siis delliirjumiks ;)
Kristjan
Posts: 577
Joined: Thu Aug 24, 2006 17:45
Location: Tallinn
Contact:

Post by Kristjan »

Omal vastutusel klikkige siia, see pilt on .png, nõid oli .jpg, kuidagi ajavad teatud brauseri versioonid need sassi:
http://helicam.ee/asd/drinkanddrive.png

Mina laekun laupäeval, seega olen ühe öö. Aga see maja sobib ilusti kenasti.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Ma helistasin selle koha peremehele Kallele ja ütlesin et niuke soov on .Ta pani aja kinni .Nii et kes soovib andku teada.Aga Palade spordihallis saaks ka ööbida sest seal on vooditega külaliste tuba ja mattidega väike saal kus küliti visata ja maksab sümboolse raha .Täpselt pean Teedu käest küsima .
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Nii asjaosalised!
Saate ülevaate lennuplatsi avarustest.Teen kõik võimaliku et plats veel parem välja näeks.Vaadake http://www.mudeliklubi.ee/Lennuplats .
Autosõiduks mõeldud teeots vajab veel maanteeameti sulgemise kinnitust.
Loodame et saame loa.Politsei on igal juhul kohal kiirust mõõtmas ,nii et võimu valvsa silma all saaks vabalt kiirust ületada.
Räägime siis veel sellest majutusest kas Nõmme puhkemaja või Kalda.
Suurem osa üritusest saab toimuma siis 8 . august. Ratsavõistluseks on Linnumäe Puhkekeskuse omanik proneerinud mitu praami eelisjärjekorra kohti ja kui mõni suksu nüüd tulemata jääb saame kokkuleppel kasutada seda eelist.Kuid selle saab teada3-4 august.Siis kui keegi soovib saan küsida mis üle on.Minu number ikka 56675782.Andres.Küsige ja teavitage ka teisi kes pole veel kuulnud.Teksti leiate ka meie klubi uudistest. http://www.mudeliklubi.ee/moodul.php?mo ... wNews&id=2
aidar
Posts: 10
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:31

Post by aidar »

Vot krt,hiidlastel oma mudeliklubi ja mina hiidlasena ei tea asjast midagi. Peab vist tihedamalt netti külastama hakkama :) . Paraku olen selle ürituse toimumise ajal jälle tööl, kui keegi tuttavatest satub üle mere sõitma parvlaev St.Olaga, siis olete oodatud juhtimissilda juttu puhuma (eriti hästi sobib pealelõunane aeg alates kella 14:00-is, ma siis vahis).

Aidar
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

Mul tuttav peab Nõmme Puhkemaja ja see on Kärdlas.seal on 9 kohta erinevad majad ja ruumid ning köök ka kui selle võtab ,kogu kupatuse saab 2000 tuh eest.
see teema pakuks nüüd huvi.Kuidas lõplikud tingimused on,kas see 2k on ühe öö eest või nädalalõpp?Praegu oleks huvilisi mina,Cuprum ja Kristjan - igatüht kahes persoonis,ehk kokku 6 inimest,kas on veel liitujaid,et saaks maja täis kenasti.
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

prosper wrote: ja kui mõni suksu nüüd tulemata jääb saame kokkuleppel kasutada seda eelist
Njah, tundub niimoodu.
Hetkel igatahes ainult ebamõistlikele aegadele veel praamipileteid saab, ning minul, nagu needus õige aeg ostmiseks käest lendas. Seega, kui oleks mingeid bronne pakkuda, siis huviline. Kui ei ole, eks siis kuidagi ikka saab. Vast mõni kohalike oludega paremini kursis olev teab pajatada, kas niisama elavasse järjekorda minek on hullumeelsus? Saaremaa otsal küll erilist vahet ei ole (ok, olemasolev pilet annab kindluse ja mugavuse, kuid ilma ei jää kah sõit seisma).
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Majutus Nõmme puhkemajas nii: Ta võib mahutada kuni 14 inimest aga norm oleks 12 . Siis kui kogu elamine võetakse siis saab ööpäev 2000. Kui võetakse üksikud kohad siis 200 eeku persoon.nii teeb kuus inimest 1200 eeku ööpäev.Ma olen igal juhul palunud tema käest selleks ajaks juba kinni hoida mudelistidele.Kui nii et valite selle panen lõplikult lukku.See koht on kohe Kärdla sees.
Praamidest ma eelnevalt rääkisin et ehk mõne suksu mitte tulek vabastab meile kohad aga seda saan teada umbes 3-4 august.Aga praegu on suured praamid nii et tavaliselt kui tuled ühe praamiaja ennem siis mahajäädes sellest ,saab järgmisele peale .Kunagi pole ma oodanud kaks praami järjest. Kui ma teada saan vabanenud kohtadest annan kohe teada.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Saladuse katte all ütlen veel et Aidar meil ju kapitaan St.Ola peal.Aidar kuule kas läbi Sinu kudagi peale ei saaks.Nagu kuulsin et oled just siis tööl.Ehk V.I.P. kohad oleksid Sinu võimuses?? Ja helista mulle Andresele sest mul pole Sinu numbrit.Rihole ma küll nööbist kinni võttes ütlesin; et ütle Aidarile edasi Andres tahab Sind klubisse.Minu number on 56675782
Andres(kellega Sa Norras olid koos 94).
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

NII NII plats on ka vibrarulliga üle lastud.No minu silma järgi sile plats.(Homme saab uued pildid mudeliklubi lehele ülespandud)
Mul ka niuke asi et Selle ürituse plaanis on toitlustamine.Ja ma kavatsen selle ka oma rahakotti mahutada, nii et pean täpselt teadma kes tuleb ja kas tahetakse lõunat või enamat.Linnumäel seal samas komplekt söök ja kellaja järgi ,sest sama lobi söövad ka traavli draiverid.Ja ma arvan et kui neil seal suksu seljas rappudes see soolikates püsib siis meil ammugi.Seda mul vaja teisipäevaks öelda ja siis selle järgi meile talongid trükitakse.Tee sain ka kinni panna sest luba anti maantee ametist ja see kehtib 8 august kella 15.00-17.00 ja selle aja jooksul 40 minutit nii et mis mudelid asfalti armastavad saab seal ära mõõdetud ja proovitud.Privage siis mulle.Eks ma teen sama :)
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

http://www.mudeliklubi.ee/moodul.php?mo ... allery14=1#
Mida arvate? Tulge proovige järgi ja andke nõu mida paremini saaks teha.
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

pildi peal paistab plats küll täiesti OK,maantee on küsitavam,kuna puud ja kraavid ei jäta eksimisvõimalust.
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

Kuno wrote:pildi peal paistab plats küll täiesti OK,maantee on küsitavam,kuna puud ja kraavid ei jäta eksimisvõimalust.
Omaette küsimus on muidugi publikuala, ligipääs ja ohutuspiirded. Aga nende konkreetne ülesmärkimine sõltub vägagi palju hetkeilmast/tuulest.
User avatar
KristoR
Posts: 370
Joined: Sat May 24, 2008 13:40
Location: Haapsalu

Post by KristoR »

...oskab keegi öelda mis ratsavõistlusega seal tegu on?(mitte ,et see mind huvitaks)
Hirobo EVO 50//T-rex 600FBL //T-rex 450SE //Gaui EP550* // Honey bee king II*//Lama V4*
Post Reply