Lennutajad Tartus

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

Post Reply
User avatar
ik
Posts: 478
Joined: Tue Jun 30, 2009 17:39
Location: Tartu
Contact:

Lennutajad Tartus

Post by ik »

Kas Tartu rahvas ka kuskil lennutamas käib? Viimane postitus mille leidsin,tundub 2a vana olema. Mure siis selline,et oleks kena,kui keegi natuke juhendaks ja päästaks,kui Calmatot esimest korda taevasse üritan saada ..
User avatar
Keks
Posts: 325
Joined: Thu Oct 04, 2007 19:59
Location: Loo
Contact:

Post by Keks »

Tartus on ainuke koht raadi lennuväli minu teada, seal on palju segavaid faktoreid esimese lennu jaoks, ei soovita eriti.
Tule ridalisse mõni nv, seriff või mina kindlasti aitame kui seal oleme parajasti!!!

Võid julgelt helistada või kirjutada kui soovi on
YAK 54
T-REX 700
kanal: 2,4G

Maksim Keks 5228035
User avatar
ik
Posts: 478
Joined: Tue Jun 30, 2009 17:39
Location: Tartu
Contact:

Post by ik »

Plats on endal ka mingisugune olemas, http://arconet.ee/gallery2/main.php?g2_itemId=23148 , aga minu kartus on see,et video järgi on calmato 40 ikkagi suhteliselt kiire, ja mul on seni enamik crashe olnud nii,et lennuk hakkab veidi kaugele jääma,ja siis ruttu tagasipöörates saan mingi lollusega hakkama..
Kahju oleks ilusa lennukiga niimoodi riskida.
Aga avastasin äkki,et Ridali on tõesti meeldivalt ligidal, hea mõte!
Võsalendur
Posts: 258
Joined: Tue Aug 02, 2005 9:45
Location: Tartu

Post by Võsalendur »

Tartu kandis käivad plaanerimehed lennutamas. Homme ka minek arvatavasti. Ühtegi tegelast, kes sisepõlekatega ka tegeleks, vist Tartust ei tea. Endal vaid mõned alamõõdulised (meetrised) elektrikad olnud.
seriff
Posts: 737
Joined: Wed Dec 19, 2007 22:16
Location: Põlvamaa

Post by seriff »

tule ridalisse saad abi kindlasti hea suur plats nii et maandu kust tahad alguseks hea harjutada.
raadil seal on hullumaja autod,motikad ja siis veel karssoni vennad.
tartus kes tegeleb mootorlennuga on paiper ja tiim teisi ei teagi.

kus sa seal tartus asud?kas need pildid sinu juures mingi plats?
53457079



Ridali lennuklubi.
User avatar
ik
Posts: 478
Joined: Tue Jun 30, 2009 17:39
Location: Tartu
Contact:

Post by ik »

Ma tegelikult asun tartust ca 10km tallinna poole, selle tee ääres mis tallinna maanteelt läbi vorbuse tallinna maanteele läheb :) Pildid jah enda juures tehtud.
Ridali on juba päevakorda võetud, häda on selles,et nädala sees oleks praegu palju lihtsam sinna minna kui vaba nädalavahetust leida.. See nädal kindlasti ei jõua,ehk järgmine pühapäev.. Seni üritan elektri-calmato ka kokku saada
marks
Posts: 27
Joined: Mon Mar 16, 2009 11:14
Location: Tartu

Post by marks »

Käime elektrivärki lennutamas mitu korda nädalas Rahinge platsil.
Jututuba Tartu Mudellennu Klubis kolmapäeviti k ~ 19. Uus 56 Anne noortekeskus.
Post Reply