25dal lendama Piibele

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

Post Reply
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

25dal lendama Piibele

Post by Marek »

Häid pühi!!! Kes oleks 25dal käpp? Peaks enamusel vaba päev ka olema, siis saaks juba varakult alustada, nii lõunaks võiks Piibele jõuda. Täna on tormine, homme peaka vaiksem olem aja ülehomme jälle tormituuled, nii et kasutaks ära vaikse ilma ja vaba päeva?
User avatar
Submarin
Posts: 826
Joined: Sun Aug 27, 2006 17:49
Location: Tln

Post by Submarin »

diil...ehks saan ma oma 2 puldi süteemi proovida
Futaba T8FG
TBS Discovery
GoPro 3 BE +

51980760
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Niisiis, Maksim lubas ka tulla, loodan,et rahvast tuleb veelgi. Ma arvan, et umbes 12:00 ajal oleks täitsa paras Piibele koguneda?

Näeme siis homme!!!

Marek
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Üritaks ka kohale jõuda...
Lauri Laidna - www.pistik.com
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Niisiiis, ma ei tea kas mingid kõrgemad jõud või saatus sekkus aga mitte ükski kolmest lennukist õhku ei tõusnud. Kohal olin mina, Lauri (Submarine), ja 2 uut nägu (isa ja poeg vist), äkki tutvustavad ise end.
Ühegi lennuki mootor korralikult ei töötanud. Külm oli ka, mingi - 2 või nii aga kuna tuul oli suht korralik, siis tundus et on - 10. Lennuilmaga üldjuhul nuriseda ei saa aga mingi paha jõud segas mootorite tööd. Ja kui saigi Lauri mootori lõpuks tööle siis enne starti selgus et mootorikinnitus poldid olid lahti vibreerinud ja peale parandust ei käivitunud enam ka see mootor.

Aga põsed sai punaseks ja värsket õhku kopsud täis.

Järgmise korrani!

Marek
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Käivitamise suhtes olen kuulnud sellist nippi, et auto summutist tuleva soojusega kütad lennuki mootori soojaks ja siis naksti käima! Pole ise proovinud, aga ei teooria tundub väga toimiv olevat!!!
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
Submarin
Posts: 826
Joined: Sun Aug 27, 2006 17:49
Location: Tln

Post by Submarin »

Müstika oli jah...selle peale ma ütlen et "Läksid suusad lähevad kepid ka"
Futaba T8FG
TBS Discovery
GoPro 3 BE +

51980760
User avatar
Aleksandr
Posts: 132
Joined: Wed Sep 27, 2006 9:36
Location: Tallinn

Post by Aleksandr »

Mina ja Nikolai saime lennata täna Loos. Maksim oli vaid vaataja.
Purilennukid ei karda tuuld ega külma :lol: Super ilm Jõulude aja jaoks aga üks asi on tõsi - põhja tuul :twisted: Aga see kah ei ole viga - kuum tee oli kaasas :wink:
Tervitades,
Aleksandr
linnuke
Posts: 163
Joined: Mon Dec 25, 2006 19:28

Lennutamine piibel

Post by linnuke »

Tere talvised lendurid.
Marek arvas õieti, tundmatud külmetajad Piibel olid tõesti Issi Tiit ja Poja Magnus. Me tegeleme selle värgiga juba õige mitu aastat, esialgu küll nii metsavenna kombel. Ise nägite ju, milliseid actione on meie TRAINER üle elanud. Sellele hobile on kõvasti kaasa aidanud Kuno, kes Foorumis teinekordki rahvale head nõu on andnud. Igal juhul ei kahetsenud meist keegi seda tirtsu külmetamist. Olime poisiga esimesi kordi nö.avalikult platsil. Väga sümpaatne suhtumine sai meile osaks, kui ikka ise hätta jääd aitab sind keegi ikka. Tore oli.
PS:Marek pakkus minu mootorile külma puhul pähe nn. suusamütsi. Kaasa, kes mul kah kohal oli, lubas kududa kohe samasuguse, TUTIGA.
Lugupidamisega Tiit ja Magnus
Kristjan
Posts: 577
Joined: Thu Aug 24, 2006 17:45
Location: Tallinn
Contact:

Post by Kristjan »

Tiit, kas simu funkab ikka veel :wink:

K.
linnuke
Posts: 163
Joined: Mon Dec 25, 2006 19:28

Post by linnuke »

Tere Kristjan.
Sinult saadud simu on teinud imesid. Jumala eest. Soetasin sel aastal RFG3 -e, poiss (st.Magnus) tekitas sellest G3.5 e. Ei saanud mina aru, kuidas temal see lend nii eduliselt välja hakkas kohe tulema. Siis tuli välja-temal juba mitu aastat. Sinu pisike, aga nagu näha päris toimiv aparaat arvutil sabas.
Tolle aja kohta oli, mis ta oli, aga toime on silmnähtav.

Lugupidamisega Tiit ja Magnus.
Post Reply