sky hornet

Uued ja juba vastuse leidnud küsimused algajatele
Post Reply
User avatar
puldikas1
Posts: 45
Joined: Sun Mar 14, 2010 9:57
Location: Tallinn/Pirita

sky hornet

Post by puldikas1 »

Ma sain jõuludeks helikopteri sky hornet kolme kanaline.Kuid ma ei oska sellega lennata.Kas kellegil on selline helikopter olnud või on siis võiks siia kirjutada kuidas sellega umbes lennata.Mul kukub kogu aeg maha või lendab vastu seina :( .
Helikopter näeb välja: http://www.rchangout.com/forums/attachm ... 1253253169
olen algaja.
Meeldivad rc autod,helikopterid ja lennukid.

Helikopterid:Laser Hornet (LRP)
Sky Hornet (Fast Lane Rc)
User avatar
JazZ
Posts: 882
Joined: Sun May 06, 2007 10:41
Location: Pärnu
Contact:

Post by JazZ »

Ega (mudel) kopteriga ei olegi eriti lihtne lennata, kannatust peab ka üks jägu olema. Paraku on nii, et selliste väikeste ja odavate kopteritega on veel raskem lennata, kuna nad ei ole eriti stabiilsed. Konkreetse kopteri kohta ei oska ma suurt midagi öelda, aga sellised 3 kanaliga kopterid ongi suht juhitamatud (algaja jaoks). Aga harjutades võib enam vähem hakkama saada, eeldusel et kopter nii kaua vastu peab...

Kõigepealt tuleks aru saada mida mingi kang puldil teeb, siis võiks mingit simulaatorit proovida ja siis alles kopteriga proovima hakata.
Fast Hobbies - Mudelipood internetis
Pärnu mudelipood - Lao tn 10-5, Pärnus
Tel: (+372) 712 00 11
E-post: info@fasthobbies.eu
Internetis: www.fasthobbies.eu
User avatar
puldikas1
Posts: 45
Joined: Sun Mar 14, 2010 9:57
Location: Tallinn/Pirita

Post by puldikas1 »

Olen internetis mingisuguseid simulaatoreid proovinud.
pult on selline: http://www.rchangout.com/forums/attachm ... 1188691963
olen algaja.
Meeldivad rc autod,helikopterid ja lennukid.

Helikopterid:Laser Hornet (LRP)
Sky Hornet (Fast Lane Rc)
User avatar
5245jah
Posts: 47
Joined: Sat Apr 18, 2009 16:09
Location: Saaremaa :P

Post by 5245jah »

[url] http://www.youtube.com/watch?v=2eEden1g ... re=related [/url]
Üks väike Vihje ka seal, kuidas sellega parem lennata. Ega 2CH kopteriga ongi vast kõige raskem kontrollitud lendu sooritada, sest pole piisavalt funktsioone. Ka mul oli esimene kopter taoline ning esimene kuu aega vastu seina lendasingi. Edu harjutamisel!
From Lemps
User avatar
felch
Posts: 1462
Joined: Wed Apr 22, 2009 16:48
Location: Tallinn, Nõmme
Contact:

Post by felch »

Esiteks tasakaalusta ta ära - kui rootorist niidiga üles riputada, peaks olema horisontaalne.
Mida juhtkangid teevad? Vasak on gaas ja parem teeb...mida? Pööratav nupp regullib vist saba asendit , et ei pöörleks kohapeal (rudder)?
Huvitav oleks seda elukat korra katsetada - kui isu, astu Tipist läbi. Lendame nati.

PS. 2.kanaliga mikrokopterid on üllatavalt stabiilsed. Silverlit'i oma näiteks ja teised ka. Pane või pult käest ära.
Walkera 4-kanaliga RS3#4 nõudis modimist aga nüüd lendab küll. Kuigi jah, odav teostus hakkab igalt poolt silma...logiseb ja laperdab jne.
Pole midagi paremat halvast ilmast !
User avatar
puldikas1
Posts: 45
Joined: Sun Mar 14, 2010 9:57
Location: Tallinn/Pirita

Post by puldikas1 »

parem kang pöörab helikopterit.Ja ma sain helikopteri eile stabiilseks päev läbi harjutades. 8)
olen algaja.
Meeldivad rc autod,helikopterid ja lennukid.

Helikopterid:Laser Hornet (LRP)
Sky Hornet (Fast Lane Rc)
Post Reply