mis teie arvate, kumb oli siis enne??

Teemast mööda vestlus... ehk kõik mis pole seotud mudelismiga!
Post Reply
User avatar
hommiku kohvi
Posts: 399
Joined: Thu May 28, 2009 14:14
Location: tallinn

mis teie arvate, kumb oli siis enne??

Post by hommiku kohvi »

-------------
"Helicopters don't fly as much as they beat the air into submission"
-------------
Pakun 3D printimise teenust
mty
Posts: 49
Joined: Tue Oct 03, 2006 9:27
Location: tln...

Post by mty »

saurused juba munesid, seega muna oli ikka enne...

aga kanamuna jaoks peab kana selle munema ehk siis kana enne olema...

minu isiklik talupojaloogika oleks j2rgnev - elas kord 99,9999(9)% kana genoomiga lind, kes munes muna(mis ei olnud kanamuna), mis kes-teab-mille-tagaj2rjel oli l2bi teinud imepisikese-v2ikese geenimutatsiooni, nii et tibu, kes munast v2lja kargas oli juba 100% kana...

nii et k6ik oleneb "kana" definitsioonist...
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Siin on küsimus ikka TEADMISES :) Kana oli ikka ennem :) Sest ta teadis ju et ta on kana ja et hakkab varsti munema. Aga muna ei tea kunagi mis temast tuleb (ehk hoopis kukk) :) Munevad ju ka kilpkonnad ja muud elukad.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Vastuseks veel "nali" mida rahvas räägib :)
Kaks meest saanud kord kokku. Üks oli kuulnud et teise perre just laps oli sündinud ning küsis:(uudishimulikult) Kes siis oli? Kas poiss või tüdruk?
Teine mees sellepeale vastanud:(kurvalt) Kui 18 saab siis saan teada. :roll:
Mk17
Posts: 22
Joined: Fri Mar 19, 2010 15:35
Location: Tartumaa

Post by Mk17 »

mty wrote:...

minu isiklik talupojaloogika oleks j2rgnev - elas kord 99,9999(9)% kana genoomiga lind, kes munes muna(mis ei olnud kanamuna), mis kes-teab-mille-tagaj2rjel oli l2bi teinud imepisikese-v2ikese geenimutatsiooni, nii et tibu, kes munast v2lja kargas oli juba 100% kana...

...
Nõustun selle vastusega (see peaks olema see kõige õigem vastus kah :D ). Kui keegi seda küsimust küsinud, siis olen sarnaselt vastanud.

// Ühesõnaga: Kana taoline lind->muna(või siis geenimuutuste tõttu kanamuna)->kana.
Post Reply