Off-topic ehk täitsa teemast mööda!

Teemast mööda vestlus... ehk kõik mis pole seotud mudelismiga!
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Off-topic ehk täitsa teemast mööda!

Post by lauri »

Üldine teema täitsa teemast mööda jutuks. Teema on mudelism, kõik muu on teemast mööda :)
Lauri Laidna - www.pistik.com
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Post by ussimuna »

Täitsa teemast mööda jutt. Kas kellegil pole juhtumisi tööalaselt pistmist liimidega? Õigemini kas keegi pole äkki huvitatud Gorilla liimide edasimüüjaks hakkama. Vaatasin, nad just otsivad Eestisse kedagi. http://www.gorillatough.com/information ... utors.aspx
Kuna see ka kuratlikult hea vahtplasti liim, oleksin mina küll kindlasti püsiklient :lol:
User avatar
TU.144
Posts: 174
Joined: Fri Oct 01, 2010 14:49
Location: Tartu

Post by TU.144 »

Kui jutt liimide peale juba läks siis kas keegi teab kust saada enne veebruari lõppu UHU Por liimi ?
Mikromaailmas on otsas ja uus laadung tuleb Eestisse alles veebruari lõpus. Seda kinnitas ka maaletooja. Aga äkki keegi tähele pannud kas seda mujalt kah saab kui mikrost?
User avatar
tulnuk
Posts: 539
Joined: Mon Aug 01, 2005 1:33
Location: tartu

Post by tulnuk »

TU.144 wrote:Kui jutt liimide peale juba läks siis kas keegi teab kust saada enne veebruari lõppu UHU Por liimi ?
Mikromaailmas on otsas ja uus laadung tuleb Eestisse alles veebruari lõpus. Seda kinnitas ka maaletooja. Aga äkki keegi tähele pannud kas seda mujalt kah saab kui mikrost?
Tartus Zeppelini keskuse teisel korrusel on mingi kontoritarvete pood, kus paistis olevat mingeid uhu liime, mine vaata, kas por'i on.
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

DSLR igale lennukile

Post by ussimuna »

Nüüd ometi on see võimalikuks tehtud. DSLR igale poole, kartmata kaalu, või kinnituse pärast. http://www.jtt.ne.jp/shop/product/chobi ... index.html
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Post by ussimuna »

Ja lisaks veidike ka iluuisutamist :wink: http://www.vimeo.com/19468894
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Hüljes krt :)
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Arvasin et VIKINGID on punases raamatus. Kui Norras töötasin ja peale suusatamist mäest paljajalu alla tulin,vaatasid kõik mind nagu ESKIMOD. Aga need sellid on ju "hullemad" kui hülged.(uisud ka jalas). Sõnatu :?
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Võin kogemustest väita, et Vikingfiord vodkat tarbides pole see probleem.... :twisted:
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
Andu
Posts: 323
Joined: Wed Jan 19, 2011 23:06
Location: Tallinn
Contact:

Post by Andu »

Mida teha euro müntidega? Rahakotti ei mahu ja hoiupõrsast koonusfilter sai ka täis.
Proovisin õllede eest maksta, aga füüsiliselt ei suutnud kõiki ära kasutada.
Kilekotiga panka nüüd ka nagu viia ei taha.

Ja kuna ma vihkan inimesi, kes kassajärjekordades loevad ükshaaval sente (ärge solvuge, viga minus), siis poodi ka nendega minema ei hakka.
User avatar
Matsa
Posts: 682
Joined: Mon May 17, 2010 15:10
Location: Tallinn
Contact:

Post by Matsa »

Tuleb kaardimaksetele lihtsalt üle minna :D
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Post by ussimuna »

Andu wrote: Ja kuna ma vihkan inimesi, kes kassajärjekordades loevad ükshaaval sente (ärge solvuge, viga minus), siis poodi ka nendega minema ei hakka.
So nii. Mis Sa arvad, mis mul toidupoe külastamiseks rahakotti alles jääb, kui olen peale palgapäeva korra mudelipoest läbi käinud? :lol: :lol:
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

Karlsson suuskadel
hea mõte - nii võiks isegi Tartu maratonile minna :lol:
imm
Posts: 574
Joined: Sun Oct 01, 2006 22:54

Post by imm »

ussimuna wrote:
Andu wrote: Ja kuna ma vihkan inimesi, kes kassajärjekordades loevad ükshaaval sente (ärge solvuge, viga minus), siis poodi ka nendega minema ei hakka.
So nii. Mis Sa arvad, mis mul toidupoe külastamiseks rahakotti alles jääb, kui olen peale palgapäeva korra mudelipoest läbi käinud? :lol: :lol:
päeva parim! :lol: :lol: :lol:
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

Rahu, ainult rahu ütles Karlsson, kui propeller lennus üles ütles.

1. Varsti saavad inimesed "Euro tunnetuse" kätte - müntide otsimine/lugemine läheb tunduvalt kiiremaks. Samuti ilmuvad teenindajatele spets eraldusega hoidjad.

2. Küll kaupmehed selle eest hoolitsevad, et hinnad ülespoole mugavaks ära ümardatakse.
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

vau, ühe õhtuga tuli üle 100 posti, mis on üle kuu norm siin :wink:
kogun vanu vene lennukimootoreid
User avatar
Andu
Posts: 323
Joined: Wed Jan 19, 2011 23:06
Location: Tallinn
Contact:

Post by Andu »

Mulle tundub, et ufod on maandunud.

See eurode ümmardamine meeldib väga. Ei ole päris aru saanud, et kuidas asjad käivad: eile läksin Statoili kütet võtma, väljas oli hind 1.215, mõtlesin, et heaküll, kord kuus võib autole head kütust panna, tankuri peale tuli hind 1.235. Tankisin ära, andsin oma sooduskaardi, sain tseki ja liitri hinnaks tuli 1.245, ümardusega 1.25 :) Bensuärikad....
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

hmmm . Kui selle loogikaga edasi minna siis ei maksa ju midagi sest üks ümardatakse nulliks ju :)
imm
Posts: 574
Joined: Sun Oct 01, 2006 22:54

Post by imm »

Andu wrote:Mulle tundub, et ufod on maandunud.

See eurode ümmardamine meeldib väga. Ei ole päris aru saanud, et kuidas asjad käivad: eile läksin Statoili kütet võtma, väljas oli hind 1.215, mõtlesin, et heaküll, kord kuus võib autole head kütust panna, tankuri peale tuli hind 1.235. Tankisin ära, andsin oma sooduskaardi, sain tseki ja liitri hinnaks tuli 1.245, ümardusega 1.25 :) Bensuärikad....
ega sa midagi selgituseks ei küsinud?
User avatar
Andu
Posts: 323
Joined: Wed Jan 19, 2011 23:06
Location: Tallinn
Contact:

Post by Andu »

Mul oli nii kõrini müüjatega vaidlemisest. Just enne Norde Centrumis oma vigase vene keelega üritasin müüjale selgeks teha, et kui ma ostan nelipaki, kus sees on neli õlut, siis tema ei tohi sisse lüüa, et ostan neli nelipakki. Kui küsisin, et mis see niisama 9 euri on, sain vastuseks, et PANT... inimesed mu seljataga olid juba üsna kurjad ja ka statoilis oli järjekord nii, et... hoiatuseks lihtsalt.
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Milleks ARK ja liikluseksamid ja reeglid?
http://www.youtube.com/watch?v=3n_mgFA4 ... r_embedded
imm
Posts: 574
Joined: Sun Oct 01, 2006 22:54

Post by imm »

Marek wrote:Milleks ARK ja liikluseksamid ja reeglid?
http://www.youtube.com/watch?v=3n_mgFA4 ... r_embedded

:lol: ja polegi valgusfoori vaja...
User avatar
Andu
Posts: 323
Joined: Wed Jan 19, 2011 23:06
Location: Tallinn
Contact:

Post by Andu »

Cuprum - kas sul on mingi kindel õlle sort või üllatan?

Keegi, kelle nime ma ei tea - vabandan korra veel, et puldid üksteist rivist välja lõid. Loodan, et midagi väga hullu ei juhtunud.

Piperi tootjatele - Ärge minu mudelit enam tootke palun!
Algaja1996
Posts: 36
Joined: Thu Jan 13, 2011 18:17

Post by Algaja1996 »

Keegi Popmundot mängib?
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Andu,kas lülitasid puldi sisse, ennem kui uurisid teiste sagedust :( ? Kelle lennumasin siis alla kukkus? Ja mis tagantjärgi tarkus on see, et teadsime ju et lähed lendama üsna esimesi kordi. Tekstis oleks pidanud lehvima loosung "ÄRA LÜLITA oma SAATJAT SISSE ennem kui pole kontrollinud kas keegi juba lendab sellel sagedusel samal platsil". Miks ma seda räägin? Sest minuga juhtus sama lugu ja siis oli õhus Ropka. ÕNNEKS sagedused ei kattunud. Ja Kristjan tegi mulle selle sekunditega selgeks kohe :) NÜÜD TEAN(aga Sulle ei öelnud.Vabandan.)
Kas Cuprum oli piloodi abi? Kui Sa talle abi eest ohtralt humalaga rikastatud vett pakud siis järeldan, et see Sinu Piper lendas viimast korda. :? :)

Ja see ARKi video on hullem kui sipelgapesa. Proovisin selle liikluse mõttes Eestisse üle kanda ja sain momentaalselt 1001 näpuviset ning 578 mõrva :? :( :( 8)
linnuke
Posts: 163
Joined: Mon Dec 25, 2006 19:28

sagedus

Post by linnuke »

Kas pesupulgad peale 2,4 Ghz saabumist unustatud :?:
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

Tegelt ei olnud midagi seal vastuolus.
Kui piperilennuk jääle jõudis, olid seal vaid gigahertsid esindatud, kui Tarmo jõudis, kontrollis ise sagedused üle, ei kattunud. (64 ja 68 vististi)

asi võis olla selles, et see kyosho must kast kiirgab ilmselt ka midagi muud kui oma määratletud sagedust...
kogun vanu vene lennukimootoreid
User avatar
felch
Posts: 1462
Joined: Wed Apr 22, 2009 16:48
Location: Tallinn, Nõmme
Contact:

Post by felch »

Mis siis ikkagi juhtus - keegi kukkus alla ? Või pääseti vaid häiretega?
Pole midagi paremat halvast ilmast !
User avatar
Andu
Posts: 323
Joined: Wed Jan 19, 2011 23:06
Location: Tallinn
Contact:

Post by Andu »

Laupäeval, Harkus, lendas üle üks "smoke on" helikopter, kui keegi seal olijatest veel mäletab.
Huvitav, kas oli sama isend?
http://www.postimees.ee/?id=388058
Post Reply