Mida soetada ?

Uued ja juba vastuse leidnud küsimused algajatele
Post Reply
Calibra
Posts: 11
Joined: Tue Mar 08, 2011 16:08

Mida soetada ?

Post by Calibra »

Helikopterid on minujaoks suht tume maa... Kunagi ammu sai proovitud lennata mingi mini-kopteriga kuid see oli suht juhitamatu. Nüüd sai omale osetud odav Hiina kopter XPM 11 -et saada mingigi tunnetus suurema kopteriga. Kuid usun, et suur suvi on tulekul ja kauaks seda Hiinlast on seda ei tea veel keegi- aga huvi on ja tahaks osta omale midagi- mida ei peaks uuendama, ehk hakkama talla imevigureid juurde ostma, et ta oleks stabiilne jne. Olen siin foorumis kolanud ringi ja leidnud, et siin on suht teadlikke tegelasi, kes oskavad nõu anda mis omale soetada. Minu ainuke soov oleks, et arvestataks--Varujuppide saadavust, suurust- kuna mulle meeldivad suured kopterid- kaldun arvama, et egu võiks olla siiski elektripealt käivad mudelid- ning mis jõuaks endaga kaasas kanda caamerat.
Tänud.
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

Teretulemast! :-)
Nii palju võin öelda, et Eestis on enamlevinud T-Rex ja Thunder Tigeri Raptor :-). Ehk siis et nende kohta on palju know-how`d siin samas olemas. Kui tahad kaamerat külge panna siis vist alla 50 klassi (600) ei mängi välja. Ja elekter on muidugi sellisel juhul õige valik... Vibratsioonivabam.
Post Reply