hea algaja lennuk (wing dragon)

Uued ja juba vastuse leidnud küsimused algajatele
Post Reply
User avatar
and1res
Posts: 20
Joined: Sun Dec 13, 2009 14:16
Location: tartu

hea algaja lennuk (wing dragon)

Post by and1res »

Tere!Ma soovitaksin siis kõigile algajatele sellist isendit nagu on art-tech wing dragon http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=277988 tuleb koos simulaatoriga.Kõik lendamiseks vajalik on kaasas lennuomadused on väga head mina sain õhku nädala ajalise simus harjutamise järel.Alguses ei tohi muidugi gaasi põhja panna piisab kui paned 50% ning siis viskad is panin õpetuse järgi täis gaasiga ning nina vastu maad tuub sai veidi kannatada kuid ei midagi hullu. ostetud sai siis sealt ale ajalhttp://www.fasthobbies.eu/wing-dragon-2 ... rft6ct1j63
Tanel1130
Posts: 21
Joined: Wed Sep 02, 2009 22:16

Post by Tanel1130 »

kui palju selle hinnaks tuleks?
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Post by ussimuna »

Emmmm, on ju link postis täiesti olemas :lol:
Tanel1130
Posts: 21
Joined: Wed Sep 02, 2009 22:16

Post by Tanel1130 »

1630.- koos simuga?
Aredx
Posts: 390
Joined: Tue Dec 01, 2009 16:40
Location: Eesti

mul

Post by Aredx »

Mul on selline punane. Hinda kahjuks ei tea, sest sain 800 krooniga ühelt
User avatar
and1res
Posts: 20
Joined: Sun Dec 13, 2009 14:16
Location: tartu

Post by and1res »

Peaks veel märkima , et pildid mis seal on ei ühti pakki sisuga nimelt saatja on 4 kanaline.Kõik lendamiseks vajalik on seal tõesti kaasas isegi puldi patareid algajale on see tõesti kasulik ost.Nuriseda võiks ainult tiibade kinnitamise kohapealt, sest kaasas olevad kummid on üsna nõrgad.
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

and1res wrote:sest kaasas olevad kummid on üsna nõrgad.
Nu siis peaks seal kaasas neid va kumme ikka päris kastiga olema ;) Vähemalt siis, kui mina kunagi selliste "kummitiibadega" tegelesin, oli esimene käik peale "lennukipoodi" lähimasse kontoritarvete putkasse, ning sealt paari (???) krooni eest ligi kahmatud üks tsellofaankuubik mingite kummirõngastega - jagus nii mulle, kui paarile teiselegi. On kummikarp veel siiamaani nurgas, ning jaksab varustada sõjalinnukesi tiivakinnitusega.

PS. Need kummid on suht kulumaterjal, aga kontoripoes on nad ikka sigaodavad võrreldes selle hulgaga, mida sealt korraga saab ;)
User avatar
and1res
Posts: 20
Joined: Sun Dec 13, 2009 14:16
Location: tartu

Post by and1res »

sama siin.esimesel päeval kaotasin 4 viiest kaasas olnud kummist.
:D
Aredx
Posts: 390
Joined: Tue Dec 01, 2009 16:40
Location: Eesti

hmm

Post by Aredx »

Ma sain üldse ilma kummideta, aga võtsin paki neid võikseis kumme, panin kokku, ilusti jäi
gupi
Posts: 63
Joined: Thu Apr 09, 2009 8:38
Location: Tartumaa

Post by gupi »

Oskab keegi öelda seda tüüpi lennumasina mootori seadenurka? Proovin midagi sarnast kokku kopsida, aga mootorit ei tea sääda.
kõik on õpitav
[J]
Posts: 2776
Joined: Sun Aug 28, 2005 22:42
Location: Tallinn

Post by [J] »

Väikese võimsusega ja tiiva tasapinnas mootorid võib otse kinnitada ja hiljem täpsustada. Kraadikese võib õhujuga alla suunata, mis kompenseerib kiirusest põhjustatavat nina tõusu ja sama küljele vastu propelleri reaktsioonile.
gupi
Posts: 63
Joined: Thu Apr 09, 2009 8:38
Location: Tartumaa

Post by gupi »

Tänud! Et siis põhimõtteliselt sama nagu tavalise ülatiivalise ninas olev mootor.
kõik on õpitav
Post Reply